قمر Bridgers بررسی Punisher: فوق العاده جبری آلبوم

قمر Bridgers متنفر "هر آنچه در شعر". این بسیار آسان است برای نوشتن. "همه مورد علاقه من, شعر," او گفت: در مصاحب

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

قمر Bridgers متنفر "هر آنچه در شعر". این بسیار آسان است برای نوشتن. "همه مورد علاقه من, شعر," او گفت: در مصاحبه اخیر خود با گاردین "آیا درست مانند راستگو عجیب و غریب s*** که شما باید به جرات خود را به واقع نوشتن." او فوق العاده, اشتباه, آلبوم جدید, Punisher, پر از راستگو عجیب و غریب s***.

وجود love songs, اما آنها به عنوان درشت به عنوان آنها نوازشگر. "شما نمی توانست گیر زبان خود را پایین گلو از کسی که شما را دوست دارد بیشتر" او آواز می خواند در "ماه آهنگ" او خسته falsetto همراه با چند, نایلون, آکورد گیتار و جیر جیر انگشت کشویی بالا و پایین یک اخم. "من در اطراف درایو دوباره/ یک دست بر روی چرخ یکی در دهان شما" می رود "ناجی پیچیده" که در آن صدای او نهفته در بستر چرخش رشته ها. در "چین ماهواره ای" او به یاد می آورد یک عاشق "جیغ در پروتستان های انجیلی" در مورد عدم وجود خدا. "اما شما می دانید من می خواهم ایستاده در گوشه ای خجالت با یک اعتصاب نشانه" او اعتراف می کند: "اگر آن را به معنای من می بینم شما وقتی که من بمیرم." Punisher هم شاعرانه و بی روح مثل یک گرد و خاکی رانندگی در امتداد جاده خاکی.

"کیوتو" است چه Bridgers تماس "خشم آهنگ" – هر چند آن chugging باس ریف و برونگرا فوران از برنج افترا این مورد چگونه رویای سفر ثابت نتواند به مطابقت با واقعیت به ویژه هنگامی که شما دنده با افسردگی است. او شده است تور تقریبا به طور مداوم از سال 2017 اولین عجیب و غریب در کوه های آلپ – حزن انگیز indie-rock record که نشان داد یک شبیه شلاق برای معوج مشاهده و عاطفی پمپاژ مشت و بنابراین در اینجا او با اشتیاق صفحه اصلی. طنز وجود دارد البته در حسرت آرامش سلول در حال حاضر ما همه گفته بودن به ماندن در خانه. در این منجر به این آلبوم را انتشار Bridgers قرار نیست به یک روز مرخصی برای سه ماه; در عوض, او شده است در خانه راه رفتن بر روی تردمیل در تمام طول روز.

و همچنین به عنوان احساس غربت و افسردگی "کیوتو" در مورد Ryan Adams. در سال گذشته Bridgers نشان داد چگونه یک مختصر رضایت طرفین پرت کردن با خواننده, زمانی که او 20 و او 40 شد احساسی سوء استفاده. دیگر زنان جلو آمد با اتهام آزار و اذیت جنسی و سوء استفاده بیش از حد از جمله آدامز همسر سابق Mandy Moore. "من میخوام کشتن شما/ اگر شما ضرب و شتم نیست من به آن" او آواز می خواند در این آهنگ سرخوشی مبارز کر. بعد از آن او به یاد می آورد: "من می خواستم برای دیدن جهان/ از طریق چشم خود را تا زمانی که آن اتفاق افتاد/ بعد من تغییر ذهن من."

موضوع "I See You" که رشته قطع شده یکی از تعداد انگشت شماری از منحط شکوفا در این آلبوم به خوبی می تواند همان فرد است. "اگر شما یک کار هنری من ایستاده بیش از حد نزدیک/ من می توانید ببینید سکته مغزی قلم مو" او شاهد قبل از اضافه کردن خارج از هیچ جا "من نفرت مادر خود را."

Bridgers منتشر کرده است دو طرف-پروژه آلبوم های بین غریبه در رشته کوه های آلپ و در حال حاضر – بسیار عالی EP با Julien بیکر و لوسی Dacus زیر گروه نام مورد Boygenius و بهتر فراموشی مرکز جامعه با کونور Oberst. همکاری, به نظر می رسد هر دو تیز و گسترش او آهنگسازی. او تلاش می کند برای تلفن های موبایل جدید – یک افسرده بانجو در "گریس لند بیش از حد" فلز خرمن کوبی در "من می دانم که این پایان" در جای دیگر یک آسمان یک mellotron یک پمپ اندام – بدون آن همیشه احساس او را در معرض خطر پرتاب سینک آشپزخانه در آن است. وجود دارد اتاق را برای نفس کشیدن اما هرگز هیچ فضای خالی در آهنگ های او که در آن مذکور هنرمندان همه به نظر می رسد. که اعضای مختلف چشم روشن, Yeah Yeah Yeahs و Warpaint یک نوع از همه دست در عرشه رویکرد که پژواک مشترک counterculture از دهه شصت Laurel Canyon.

در آثار هنری برای Punisher, Bridgers لباس پوشیدن به عنوان یک اسکلت. این اتصالات برای campy مير در بازی در اینجا: یک دقیقه او شوخی که اگر آژیر آمبولانس او را از خواب بیدار "کسی بهتر بود در حال مرگ" (در "هالووین") بعد از او caveating او نفرت اریک کلپتون را "اشک در بهشت" با "اما این غم انگیز است که نوزاد خود را مرده".

Punisher به پایان می رسد با یک رعد و برق از جنون ناسازگار برنج و طبل و دردناک جیغ فیزیکی اوج سنجیده از عذاب است که کمین در سراسر. اما شما ظهور احساس نمی کاهش یافته اما پاکسازی. Punisher اثر ویژه pummelling ماساژ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن