المپیک ژیمناست سیمون Biles می گوید: Black Lives Matter تظاهرات 'شروع تغییر': 'این غم در آن زمان همه از این مردم را به گوش دادن'

سیمون Biles گفت: او معتقد است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات "شروع تغییر". المپیک ژیمناست و برنده مد

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

سیمون Biles گفت: او معتقد است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات "شروع تغییر".

المپیک ژیمناست و برنده مدال طلا که در آمریکا رواج's, دیجیتال, پوشش ستاره برای آن اوت سال 2020 موضوع را باز کرد تا به این مجله در مورد همه چیز از رقابت در ورزش به تصویر بدن و زندگی مهم جنبش است.

صحبت کردن در مورد چگونه او برای اولین بار علاقه مند شد و در رقابت در ژیمناستیک در سطح حرفه ای Biles گفت که او نمی بینم بسیاری دیگر از سیاه ژیمناستیک به عنوان یک کودک و اضافه کرد که یک لحظه کلیدی برای تماشای Gabby Douglas در المپیک 2012.

"رشد من نمی بینم بسیار زیادی سیاه, ژیمناستیک," 23 ساله گفت. "بنابراین هر زمان که من احساس کردم واقعا الهام بخش برای بیرون رفتن وجود دارد و می خواهید به عنوان خوب به عنوان آنها را.

"گفتم اگر او می تواند آن را انجام دهد من می توانم آن را انجام دهد"."

Biles همچنین صحبت در مورد اخیر Black Lives Matter تظاهرات که در سراسر جهان گفت: "ما نیاز به تغییر. ما نیاز به عدالت برای جامعه سیاه و سفید.

"با تظاهرات مسالمت آمیز این شروع را تغییر دهید اما این غم انگیز است که در آن زمان همه از این مردم را به گوش دادن."

Biles ادامه داد: "نژاد پرستی و بی عدالتی وجود داشته و سالها با جامعه سیاه و سفید. چند بار این اتفاق افتاده است قبل از ما تا به حال تلفن های همراه?

"آن کار می کند. شما فقط باید برای اولین بار و مردم را به دنبال خواهد داشت."

(Annie Leibovitz, Vogue)

این ورزشکار در ادامه به بحث در مورد Breonna تیلور یک تکنسین اورژانس پزشکی که کشته شد در ماه مارس توسط پلیس پس از مأموران وارد آپارتمان او با یک "نه-knock" حکم جستجو.

Biles گفت که او خوشحال بود که Breonna مورد بود که بازگشایی شد و گفت: "Breonna یاد می شود. او را برای رفتن به پیدا کردن عدالت".

(Annie Leibovitz, Vogue)

بعد از آن در مصاحبه Biles که باید در حال حاضر در توکیو در حال آماده شدن برای سال 2020 المپیک تابستانی بود که به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس نیز باز کرد تا در مورد نظرات منفی او دریافت کرده است در مورد بدن او در طول زندگی حرفه ای او توضیح داد که در حالی که او لذت می برد, ژیمناستیک, او را تایید نمی کند از "مسابقه زیبایی" است که همراه با آن است.

"مهم نیست که چقدر خوب شما را در ورزش خود را در زندگی و در کار شماره یک چیزی که مردم بحث در مورد این است که چگونه شما نگاه," او گفت:, و اضافه کرد که زمانی که او برای اولین بار شروع به آموزش برای تبدیل شدن به یک ژیمناست او غالبا خواندن نظرات منفی در مورد راه او به نظر می رسد.

"آنها متمرکز شده ، آنها با تمرکز بر چگونه پاهای من بود" Biles گفت.

"خدا مرا در این راه, و من احساس می کنم اگر من این پاها یا این گوساله من نمی قادر خواهد بود به جست و خیز به عنوان بالا به عنوان من می تواند و باید همه از این حرکت به نام بعد از من است."

Biles خواست زنان و دختران که مایل به دریافت به ورزش به چشم پوشی از چنین منفی و گفت: "شما در حال رفتن به رشد است. شما در حال رفتن به تبدیل شدن به کسی شگفت انگیز و بزرگ است.

"شما بچه ها همه زیبا در داخل و خارج."

وگ را در ماه اوت سال 2020 موضوع در دسترس است در دکه های روزنامه فروشی سراسر کشور در 21 جولای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن