هفت تونن ردیابی حساس داده های کاربر از جمله صفحه اصلی و آدرس و با وجود حمایت نمی

هفت رایگان Vpn از هنگ کنگ که ظاهرا تا به حال هیچ-ورود سیاست در واقع به پیگیری از اطلاعات حیاتی خود به مشتریان.

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

هفت رایگان Vpn از هنگ کنگ که ظاهرا تا به حال هیچ-ورود سیاست در واقع به پیگیری از اطلاعات حیاتی خود به مشتریان.

این Vpn ها تحت تاثیر قرار می UFO VPN سریع, VPN رایگان, VPN, Super VPN, فلش, VPN, VPN امن و خرگوش VPN که همه به ظاهر آمده از یک توسعه دهنده با یک محصول هنوز در حال rebranded به عنوان محصولات مختلف.

آن است که توصیه می شود که کاربران خود را تغییر کلمه عبور و تغییر اطلاعات ورود به هر حساب دیگری که با استفاده از چنین کلمه عبور و در صورت امکان تبدیل به یکی دیگر از خدمات.

CompariTech کشف 894GB از سوابق در نا امن سرور متعلق به UFO VPN.

پایگاه داده باقی مانده بود در معرض تقریبا سه هفته بین 27 ژوئن و ژوئیه 15.

CompariTech آن می گوید: تحقیقات نشان می دهد هکرها می توانید پیدا کردن و حمله به پایگاه های داده در عرض چند ساعت از آنها ساخته شده و آسیب پذیر است.

زیر را مطالعه انجام شده توسط vpnMentor که مرتبط UFO VPN با دیگر خدمات فوق.

بیش از یک ترابایت از اطلاعات قادر به چپ محافظت نشده در سرور که شامل رمزهای عبور ذخیره شده در متن ساده به عنوان به خوبی به عنوان اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل آدرس منزل مدل های تلفن, و بیشتر.

بیش از 20 میلیون VPN کاربران متاثر شده اند.

پاسخ از بشقاب پرنده VPN تیم مدعی آن است که قادر به قفل کردن داده های خود را با توجه به "پرسنل تغییرات ناشی از COVID-19".

همچنین ادعا کرد که داده ها در سرور بود "ناشناس و تنها استفاده می شود برای تجزیه و تحلیل کاربر شبکه عملکرد و مشکلات برای بهبود کیفیت خدمات."

هر دو vpnMentor و CompariTech تحقیقات می گویند که بشقاب پرنده VPN ادعای نادرست هستند برجسته داده است که ذکر صریح نام است.

در هر مثال این ادعا نشان می دهد که بشقاب پرنده VPN آیا در واقع حفظ سیاهههای مربوط به خود کاربران است.

UFO VPN سیاست حفظ حریم خصوصی اظهار داشت که آن را "پیگیری فعالیت های کاربر در خارج از سایت ما و نه ما پیگیری مرور وب سایت و یا اتصال به فعالیت های کاربران که با استفاده از خدمات ما."

به نظر می رسد که تمام severs ذکر شده باید یک گیرنده برای پرداخت های یک شرکت به نام Dreamfii هنگ کنگ محدود است. مستقل رسیده است به این شرکت برای نظر.

اتهامات fo چنین رفتاری از یک ارائه دهنده VPN است که به ویژه نگران کننده با توجه به این که Vpn ها استفاده می شود برای دور زدن محدودیت در محتوا از کشورهایی که چنین مطالب غیر قانونی است.

این vpnMentor تحقیقات برجسته یک کاربر ایرانی دسترسی به محتوای بزرگسالان از طریق VPN.

اخیرا دولت چین نیز در پایین ترک خورده هنگ کنگ شهروندان آزادی به اعتراض و دسترسی به اطلاعات خود را با امنیت ملی قانون پس از یک VPN است که به اندازه کافی محافظت از این اطلاعات می تواند زندگی در خطر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب