‘ارزش های اصلی خود را به چین’: می توانید ارتباط های مختلف با ایدئولوژی های سیاسی همیشه کار می کند ؟

Wمرغ شایعه پدید آمده که این بازیگر Jodie Comer شد به طور بالقوه قدمت یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی, James Burke, توییتر خوشحال نشده بود. با وجود این واقعیت قتل حوا بازیگر هرگز تایید رابطه [او هنوز نشده در زمان انتشار] گزارش شد به اندازه کافی برای اطمینان از هر دو نام خود را (و هشتگ #JodieComerIsOverParty) شروع روند بر روی پلت فرم اجتماعی است.

وارد صحبت کرده است در حمایت از همجنسگرایان+ جامعه و به طور منظم مورد استفاده او Instagram داستان در هفته های اخیر برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. و بنابراین Twittersphere می پرسد این است: چگونه می تواند او احتمالا سیاست چین با کسانی که از او اتهام شریک جدید اگر او از رئیس جمهور آمریکا که پس از صحبت در یک ضد همجنسگرایان کنفرانس و به نام Black Lives Matter معترضان را “اراذل و اوباش”? گذشته از این موضوع که نه حزب علنا تایید کرد رابطه خود را برک سیاسی گرایش یا در واقع وارد شده بود به اندازه کافی برای سوخت خواستار این بازیگر به “لغو”.

نمونه های دیگری وجود دارد از مشخصات بالا زوج که لزوما تراز در همه مسائل. کیم کارداشیان غرب pro-برنامه ریزی والدین برای مثال در حالی که شوهر او Kanye West که ابراز ضد سقط جنین انداز به تازگی گفت که این سازمان می کند “شیطان کار می کنند”.

اما آن را رایج برای افرادی که می خواهید برای انتخاب یک شریک زندگی خود را بر اساس دیدگاه های سیاسی. نگاهی به نرم افزار دوستیابی که در آن شما می توانید در حال حاضر دولت ایدئولوژی خود را در پروفایل خود و در برخی موارد حتی استفاده از آن برای فیلتر کردن افرادی که با هم مطابقت ندارند تا خود را با عقاید سیاسی.

و بنابراین یک دلیل وجود دارد که چرا ردیف بیش از Brexit بنا به گزارش ها به پایان رسید 1.6 m روابط در همه پرسی و آن را احتمالا به همین دلیل “هرگز بوسید یک حزب محافظه کار” تی شرت ادامه به یک ضربه. در ضمن مطالعات نشان داده اند که مردم بیشتر احتمال دارد به نظر کسی که نمی همسو با دیدگاه های سیاسی خود را به عنوان غیرجذاب. پس چقدر مهم است که آن را به بیرون رفتن با کسی که ایدئولوژی مطابقت با شماست ؟ قطعا وجود دارد ارتباط با برخورد انداز است که آن را به کار? و اگر چنین است آنها چگونه است ؟

اینکه آیا یا نه یک رابطه می تواند بین دو نفر با دیدگاه های مختلف سیاسی بستگی دارد تعدادی از عوامل. یعنی چگونه تثبیت آن نظرات هستند و تا چه حد آنها را تحت تاثیر ارزش های اصلی خود. “ما دیدگاه های سیاسی و وابستگی معمولا تشکیل شده و تحت تاثیر محیطی که در آن ما مطرح شده می گوید:” مشاور روانشناس مارک Hekster.

“افراد جوان اغلب مشابه به اشتراک گذاری ایده های سیاسی به پدر و مادر خود را, اما پس از آن این ایده ها ممکن است تغییر از طریق این دوره از بلوغ به بزرگسالی است.” شما ممکن است به عنوان مثال مطرح شود در یک محافظه کار خانواده است. اما در طول زمان به عنوان شما شروع به تجربه بیشتر از جهان و فرم خود را انداز شما می تواند تبدیل به بیشتر به سمت چپ متمایل. اما این لزوما به این معنا نیست شما می خواهید به سمت چپ متمایل شریک است.

“دیدگاه های سیاسی را می توان در بیان مسائل روزمره,” Hekster همچنان ادامه دارد. آن را نمی کند فقط اطلاع آنچه شما در مورد بیش از میز شام. چگونه شما احساس می کنید در مورد مسائل سیاسی تحت تاثیر قرار می تواند همه چیز را از فروع از زندگی خود را به چگونه شما را در مورد زندگی در حال تغییر تصمیم گیری. مثل ثانیهow شما را انتخاب کنید به منظور بالا بردن کودکان چگونه شما صرف پول خود را و نوع مردم شما را انتخاب کنید به دوستان با.

سیاست ممکن است تاثیر چگونه شما در خانه زندگی می کنند بیش از حد. برای مثال اگر شما در یک ارتباط مستقیم آن می تواند تاثیر چگونه شما رویکرد سنتی نقش های جنسیتی در خانه است. آیا زن سرایدار اولیه و مرد بود اولیه نان آور ؟

اگر شما مخالف این مسائل آن را به سختی می گوید: Hekster. اما یک راه برای غلبه بر آنها این است که مهارت های ارتباطی عالی. “اگر دو نفر دیدار و اصلا بحث در مورد سیاست در همه, به عنوان اگر سیاست است نه بخشی از رابطه این به ناچار به علت مسائل بعد از آن; پس از همه, ما همه تحت تاثیر و تحت تاثیر سیاسی جزر و مد در اطراف ما,” او اضافه می کند. “یک دیدگاه سیاسی هستند و در نهایت به بیان بخشی از خودتان را و چگونه شما دیدن جهان و کسانی که در اطراف شما است.”

آن را نیز بسیار مهم را به خودتان بپرسید چقدر مهم چیزهایی که شما در برخورد با شریک زندگی خود را در مورد به شما. چند اختلاف نظر در مورد چیزی بحث برانگیز است که بوریس جانسون گفت: در PMQ را یک چیز است. روزانه بحث در مورد ریاضت اقتصادی است که در نهایت در اشک دیگری هستند.

“پیوند شما با کسی که به supercede دیدگاه های سیاسی اگر آن را تا به حال برای رفتن به محل کار” می افزاید: آشنایی روانشناس مادلین ماسون Roantree. “وجود دارد به یک سطح از احترام وجود دارد بیش از حد نسبت به فرد دیگر و پذیرش است که آنها ممکن است نظرات متفاوتی دارند.”

آن را به سادگی می تواند بستگی دارد چقدر شما مانند درگیر شدن در یک بحث بیش از حد. برای مثال وجود خواهد داشت برخی از زوج ها که رشد کردن بحث های داغ در مورد تغییر سیاست است. در این موارد, ارتباط, است, کلید, توضیح می دهد, مشاور روانپزشک Daria Kuss.

“مهم ترین جنبه است که تعیین خواهد کرد ارتباط با موفقیت و کیفیت ارتباط بین همکاران,” او می گوید. “آنها ممکن است متفاوت حزبی وابستگی که آنها تمایلی به تغییر. موافقت که گاهی اوقات آنها اختلاف نظر دارند و محدود سیاسی مکالمات را به حداقل ممکن است کمک به ایجاد یک رابطه کاری بین همکاران که مخالف دیدگاه های سیاسی.”

اگر شما فقط شروع یک رابطه با کسی که دیدگاه های متفاوت از مال شما Kuss توصیه می کند در تلاش برای کار کردن در اوایل اگر ارزش های اصلی خود چین. چرا که سیاست و ارزش های اصلی همیشه لزوما ناسازگار است. “ارزش های اصلی خود را به چین برای ارتباط موفق در دراز مدت,” او اضافه می کند. شما نیاز به قادر به همدردی با یک دیگر تعصبات و تعصبات بدون در نظر گرفتن چگونه متنوع آنها ممکن است به دلیل سیاست است به ندرت به عنوان ساده به عنوان در سمت چپ در مقابل راست.

ارزش های اصلی خود را به چین برای ارتباط به موفقیت در دراز مدت

Daria Kuss

“Brexit به ما آموخت که می گوید:” Hekster. “اگر یک زن و شوهر از ارزش قابل ملاحظه ای متفاوت است, این ممکن است به ميدان آمده و قبل از تفاوت های سیاسی ظهور در ارتباط است,” او توضیح می دهد. “یک زن و شوهر باید به اندازه کافی مشترک در این هسته چه سطح و اگر این مورد است و سپس تفاوت های سیاسی می تواند تبدیل به یک منبع تحریک و علاقه خود را به جای یک منبع از جنگ و در نهایت ناهماهنگی.”

اگر شما در روزهای اولیه یک رابطه با کسی و شما مطمئن نیستید که آیا دیدگاه های خود را مطابقت با شماست یا نه Hekster نشان می دهد تست آب اولیه است. “سیاسی اگر شما در آینده با آنها. اما مطمئن شوید که برای رسیدن به درک خود را در دیدگاه های سیاسی و اعتقادات اول قبل از اینکه شما شروع به دنبال شخص دیگری. کار کردن اگر شما پرشور در مورد سیاست و این بدان معنی برای شما.”

امروز سیاست است که در مورد خیلی بیشتر از آن جعبه شما را انتخاب کنید به تیک بر روی کاغذ های رای. و بنابراین اگر شما در حال رفتن به یک رابطه با کسی که ایدئولوژی متفاوت از شما می دانم که در آن کار می کنند تا زمانی که شما چین در چیزهایی که برای شما مهم ترین, هر آنچه که آنها ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>