تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لیورپول میزبان سقوط-تهدید استون ویلا در لیگ برتر این بعد از ظهر.

Jurgen Klopp طرف را جشن گرفتند لحظه ای خاموش با فروتنی شکست برابر منچستر سیتی آخرین بار ، اما سر مربی اصرار دارد لیورپول را پا کردن گاز آنها به عنوان تلاش برای شکستن 100 نقطه مانع است.

ویلا باید تحمل بدبختی اجرا از فرم پس از راه اندازی مجدد چیدن فقط دو امتیاز از چهار بازی به ترک دین اسمیت طرف در 18th یک نقطه شناور ایمنی. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در نتیجه از نیوکاسل vs West Ham:

47 min: گریلیش به خوبی به قطع از چپ و آتش عبور به پای دیویس که به نظر می رسد به نوبه خود و اجرا به جعبه اما miscontrols. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای ویلا کار با شکستن.

لگد کردن

ویلا رسیدن نیمه دوم در جریان است.

ویلا نگاه قابل ملاحظه ای راحت تا کنون در این بعد از ظهر.

تبلیغات

برخی نیمه وقت خواندن:

نیمی از زمان

سوت می رود برای پایان نیمه اول. آن بوده است بسیار بدون زرق و برق نمایش از قهرمانان تا کنون هر چند اعتباری باید با توجه به ویلا ایم که مصمم و منظم از دقیقه اول. لیورپول در عین حال از ایجاد هر گونه شانس داشته باشید.

45+2 min: ویلای نمی گرفتن یک پنالتی, اما آنها بسیار نزدیک به رسیدن به نیمه وقت هنوز هم سطح و احتمالا داشتن لبه نیمه اول.

تبلیغات

45+1 min: برخی از نظری تجدید نظر برای مجازات به عنوان Luiz می شکند به جعبه و پایین می رود. VAR بررسی خواهد شد.

45 دقیقه: McGinn آتش سوزی بلند پروازانه شوت از راه دور به ایستادن در پشت هدف است. وجود خواهد داشت سه دقیقه از زمان اضافه شده است.

43 دقیقه: الکساندر-آرنولد گوشه نیمی پاک سر به عقب به سمت راست برگشت. او در می یابد کیتا که خارج-از-پا صلیب است که تقریبا ملاقات با یال و پا زدن های سقفی. ویلا در حال تمرکز بر دیدن دقیقه پایانی این نیمه در حال حاضر.

تبلیغات

42 دقیقه: گریلیش پایین است دوباره هنوز هم با مچ پا خود را. او می شود برخی از توجه فیزیوتراپی است و به سرعت بالا و آماده برای رفتن.

دقيقه 40: Alisson مشت روشن ویلا گوشه و لیورپول جریان رو به جلو در اعداد است. مقابله می آید به هیچ چیز و پس از آن سمت دور در پشت این حمله است. ال قاضی کم صلیب مستقیم به آغوش Alisson اما دوباره نشانه خوبی برای دین اسمیت ،

39 دقیقه: ویلا با شکست لیورپول مطبوعات و گریلیش حملات پایین سمت چپ. توپ خود را در خطرناک است اما هیچ کس وجود دارد برای دیدار با آن رابرتسون قادر به پشت سر.

تبلیغات

37 min: صلاح در در سمت راست و شاخه از یک زاویه تنگ. آن را فاقد قدرت واقعا مشکل رینا در نزدیکی پست.

36 min: الکساندر-آرنولد می فرستد رایگان و پا زدن عمیق نسبت به بازگشت پست اما رینا که تا به حال بسیار کمی برای انجام در بازگشت به آنفیلد, ادعا می کند به راحتی.

کارت زرد

36 min: McGinn می رود به کتاب برای دیر چالش در اکسلاد-چمبرلین.

تبلیغات

35 دقیقه: یکی دیگر از فرصت مناسب و معقول در استراحت به ویلا به عنوان Trezeguet فرار از پایین سمت راست. صلیب خود را فقط بیش از حد بر روی آن برای ال قاضی در مقابل پهلو.

34 min: لیورپول باید محشور فقط یک تلاش در باز کردن 34 دقیقه که عهد به ویلا دفاعی سازمان و همچنین نشانه ای است که میزبان هنوز در حال بازی با یک درجه post-title بی حالی.

33 min: توپ قطره برای لوئیز در لبه جعبه و او اعتصاب آن را به خوبی در گزاف گویی. Alisson قرار گرفته است به خوبی و موجب صرفه جویی به راحتی اما این نشانه دیگری است که ویلا قادر به صدمه زدن به قهرمانان.

تبلیغات

30 دقیقه: ویلا باید یک شانس واقعی برای شکستن با لیورپول ارتکاب بازیکنان رو به جلو در اعداد است. Trezeguet رمز عبور ضعیف است, اگر چه, و Fabinho ره. اگر توپ شده بود خوب لیورپول خواهد میرم مشکل شده است.

28 دقیقه: خوب نگه دارید تا بازی از صلاح است که با استفاده از بدن خود را به نگه داشتن Mings در طول بازو و سپس پخش توپ در برابر یک ویلا به پیروزی یک گوشه. بازدید کنندگان هک پاک کردن قطعه مجموعه ای هنگامی که آن قطره را در جعبه.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.