چرا که بسیاری از زنان هنوز هم در حال مرگ در هنگام زایمان?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منn 2018, سرنا ویلیامز به هنگام تولد اولین فرزند او از طریق عمل سزارین. روز پس از تولد جهان-شماره یک تنیس شد از نفس افتاده و به گفته پزشکان او معتقد بود که او تا به حال توسعه یافته آمبولی ریوی (لخته خون در ریه ها) که او دارای سابقه. او بعدها توضیح داده شده که چگونه او تا به حال به اعتراف با تیم پزشکی برای سی تی اسکن نشان داد که او درست بود. از لخته شدن خون می تواند منجر به مرگ شده است اگر درمان نشود.

نه ماه بعد, Beyoncé باز کرد تا در مورد تجربه خود از پره اکلامپسی هنگامی که او باردار بود, با, دوقلو, مولانا و آقا. نوزادان خود را تحویل داده شد از طریق اورژانس سزارین و مجبور به اقامت در بخش مراقبت های ویژه برای هفته ها. با وجود اینکه دو تا از موفق ترین زنان در جهان داستان خود را با طنین سیاه در همه جا.

راشل Buabeng بنیانگذار مومیایی بعد ازیک جامعه برای زنان سیاه پوست به شبکه و به اشتراک گذاشتن تجربیات به حال بارداری گرفتار تهوع و استفراغ بارداری (تهوع و استفراغ است که می تواند منجر به کاهش رشد جنين) و یک زایمان دشوار. او توضیح می دهد چگونه بود و به حمایت از او هنگامی که او ارائه شده است جایگزین تسکین درد پس از کاهش اپیدورال; او در ادامه به ارائه کودک خود را بدون ماما در اتاق.

"ماما گفت: عزیزم نمی آمد دیگر نه ساعت است. بنابراین او اتاق را ترک کرد و کودک آمد با ماما در هیچ جا دیده می شود," او می گوید مستقل. "خوشبختانه شوهر من فریاد زد و مردم را به کمک کند اما آنها درخواست شد نام من را به عنوان نوزاد در آینده شد. آنها تا به حال ملاقات من قبل از. من واقعا نمی دانم چقدر بد بود تا بعد."

در ماه نوامبر سال 2019 یک گزارش به موربيديتی در انگلستان از محققان در دانشگاه آکسفورد دریافتند زنان پنج برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ در دوران بارداری زایمان و یا در دوره پس از زايمان در مقایسه با همتایان سفید. زنان آسیایی نیز دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ نسبت به زنان سفید پوست. این داده شد تا از سال های گذشته است که هنوز هم staggeringly نشان داد زنان بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان سفید.

در ایالات متحده وجود دارد مشابه نژادی و نابرابری در آن مرگ با سیاه و بومی آمریکایی که دو تا سه بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از بارداری و عوامل مرتبط با آن. این اطلاعات تایید می کند آنچه زنان باید شناخته شده برای دهه ها; بارداری در رابطه به چالش کشیدن و در بدترین حالت ممکن است کشنده باشد.

2019 آمار آنقدر وحشتناک است که آنها دیگر نمی تواند نادیده گرفته شود; شوهر زن ساعت ویژه یک قسمت خاص در مورد این مسئله و مجلس درخواست راه اندازی شد در ماه مارس سال 2020 به این امید که وجود خواهد داشت بیشتر حمایت دولت در مقابله با علل ریشه ای.

با وجود درخواست رسیدن به 180,000 امضا آن است که هنوز هم در انتظار بحث و مرگ و میر مادران سیاه ادامه خواهد داد. دکتر مریم Agyeiwaa Agyapong درگذشت 12 مارس در مدت کوتاهی پس از تحویل نوزاد پسر. پزشکی قانونی حکومت است که 28 ساله, پرستار, درگذشت, به عنوان یک نتیجه از Covid-19 و زایمان.

متخصصان پزشکی به مدت طولانی فرض شده میزان مرگ و میر را می توان با شرایط از پیش موجود میان زنان مانند فشار خون بالا و یا بالاتر شيوع عوارض مانند پره اکلامپسی. بلکه تحقیقات از ما امتیاز به یک تصویر پیچیده تر. این likeliness یک نتیجه نامطلوب برای کسی مثل خودم – سیاه و سفید و سالم وسط کلاس حرفه ای – افزایش و نه کاهش می یابد. بنابراین آنچه که واقعا اتفاق می افتد ؟

برای سال سیاه مادری ارائه شده در یک تفسیر نور هر دو در فرهنگ عمومی و محافل دانشگاهی. مطالعات نشان داده اند که رسانه ها با استفاده از "نگرانی برای کودکان به عنوان یک لفظی ابزار برای تعریف فقیر و اقلیت زنان به عنوان بد مادران" و آمار نشان می دهد سیاه و سفید کودکان در مقایسه با نسبت جمعیتی در سیستم مراقبت هایساخت تا 16 درصد از همه نگاه کرد و بعد از کودکان و افراد جوان است. این است که با وجود جامعه ساخته شده است در خدمات مراقبت از زنان و 20 درصد از زنان آفریقایی در مراقبت بهداشتی و اجتماعی بخش اغلب در پایین شغل پرداخت می شود که دیگر نیاز به تغییر الگوهای.

ما دانشگاهی Dorthy رابرتز در کتاب کشتن جسم سیاه: مسابقه تولید مثل و معنای آزادی توضیح می دهد چگونه کلیشه سیاه مادری باقی بماند از "رفاه ملکه" که به عنوان "غیر اخلاقی غفلت و سلطه گر" به "hypersexual" زنان هستند که متهم به "overbreeding". در انگلستان رسانه ها به طور معمول در ارتباط خانواده ها با تک سیاه به افزایش خشونت جوانان و لندن چاقو جرم اپیدمی; با توجه به کمی دیگر عوامل ساختاری در بازی.

در ماه مارس کالج سلطنتی زنان و زایمان (RCOG) میزبانی یک رویداد تحت عنوان "ما نیاز به صحبت در مورد نژاد' برای روز بین المللی زنان بعد از یک مقاله با همین نام نوشته شده توسط متخصص دکتر کریستین Ekechi. این RCOG رویداد نیز حضور داشتند و در عین حال وجود دارد قابل توجه نبود سفید متخصصان مراقبت های بهداشتی.

در این مراسم دکتر Ekechi مشترک خود را قدرتمند تجربه مرور نظام سلامت به عنوان یک زن سیاه و سفید در حالی که های کسانی که از زنان دیگر که احساس کرده بود "اخراج" توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی کاهش می یابد و یا به "شاکيان". یک پدیده همچنین در مورد نوشته شده توسط Candice Braithwaite, نویسنده, پرفروش, I am Not Your Baby مادر.

جانت Fyle ارشد ماما و حرفه ای سیاست های مشورتی مصمم است که زمینه ای تعصب در میان ماماها است یک عامل مهم در مرگ و میر مادران سیاه: سیاه و سفید "زنان طبقه بندی با توجه به یک چشم انداز; آنها معتقد بودند این مفهوم از آنها بالاتر آستانه درد و این تعصبات به این معنی نیست که ما از شرایط جدی و یا این فرصت را به تشدید تغییرات جدی در وضعیت زن در موقع راه است."

Fyle می گوید این می رود تا آنجا که زمانی که مردم در حال تحصیل در رشته پزشکی. "عمل آنها به عنوان دانش آموزان در زنان سفید و با هیچ فرصتی برای درک تفاوت" او می گوید. "مردم در حال گرفتن همه چیز اشتباه است چرا که آنها نه از نظر فرهنگی صالح برای مثال پزشکان و پرستاران و ماماهای دارای استاندارد مشخصات بیمار در سر خود را به عنوان یک زن چه کسی است, سرزرد, چشم آبی و اندازه 12. آن را همه چیز در مورد مفهوم پزشکی است."

مشکل این نیست منحصر به فرد برای زنان تجربه زایمان هر دو: RCOG است برجسته نژادی و نابرابری در زایمان خدمات از جمله اواخر تشخيص پزشك زنان سرطان و کاهش جذب دهانه رحم غربالگری در میان زنان سیاه.

در عصر رسانه های اجتماعی جوانتر ماماها در حال تصرف این فرصت را برای آموزش به همسالان خود در شکاف وجود دارد که در برنامه درسی مامایی. گرجستان و شریدان هر دو 26 ساله هستند که هر دو ثبت نام مستقل ماماها که تاسیس ماما ابتکار را تشویق می کند که بازتاب عمل در میان ماماها و چالش های خود تعصب.

گرجستان پرشور است که یک رویکرد جدید به مامایی مورد نیاز است: "ما احساس می کنیم این مهم است که به عنوان یک ماما را به ایمان و آگاهی که نابرابری نژادی در بهداشت و درمان وجود دارد و همه ما باید مسئولیت برای بررسی شخصی خود ما عمل و باورهای ما برای مقابله با نابرابری; شواهد نشان می دهد که سیاه و قهوه ای زنان چهره زمانی که آنها دسترسی به مراقبت زایمان. "آنها خود صندوق و ارائه این مداخله به دانشگاه در زمان خود است.

به جای صبر کردن برای بهبود سیاه زنان نیز شروع به راه اندازی خود را در فضای امن برای بحث در مورد سیاه مادری از جمله Buabeng را مومیایی بعد ازاو همچنان به حمایت بیشتر فرهنگی شایستگی در میان پزشکی نیروی کار; او همچنان به شنیدن فقیر داستان تولد از دیگران به طور منظم.

در ژوئیه 15 RCOG راه اندازی یک مسابقه برابری و گروه ضربت برای درک بهتر نحوه مقابله با نابرابری نژادی در میان بیماران و همچنین درک اثرات آن بر نژاد پرستی در کارکنان مشغول به کار در این بخش است. این گروه ضربت قصد دارد به همکاری با گروههای بهداشت و درمان دولت ها و افراد برای اطمینان از روش های جدید در حال توسعه برای مقابله با نژاد پرستی و اختلاف نژادی.

Dr Ekechi co-صندلی و RCOG سخنگوی در وی می گوید: "[آن را] می فرستد روشن و شجاع پیام به اعضای ما و زنان است که ما در خدمت ما تعهد قوی به برابری در نتایج برای همه متخصصان زنان و gynaecologists در انگلستان و برای سلامت هر زن است." Ekechi می گوید او "اعتماد به نفس" آن را "در نهایت صرفه جویی در زندگی می کند".

در حالی که این تغییرات نشان می دهد که کسانی که در قدرت هستند و در نهایت شنیدن سیاه, صدای زنان, نا امیدی از مادران باقی مانده است. Buabeng می گوید: "آنچه زنان و زایمان خدمات نیاز است بسیار ساده است. درمان هر زن به عنوان یک فرد. معتقدند که زنان زمانی که آنها می گویند که آنها احساس درد و معتقدند که زنان زمانی که آنها می گویند که چیزی درست نیست. معتقدند که زنان زمانی که آنها می گویند که آنها نگران هستند در مورد چیزی و نمی برس آن را خاموش."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب