'شما می تواند به توقف فریاد در حال حاضر کارن': Misha B به نظر می رسد به رد Tulisa عذرخواهی بیش از X Factor قلدری ادعا

میشا B به ظاهر رد عذرخواهی از Tulisa Contostavlos برای راه او تحت درمان قرار گرفت در X Factor. در 15 ژوئن, Mis

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

میشا B به ظاهر رد عذرخواهی از Tulisa Contostavlos برای راه او تحت درمان قرار گرفت در X Factor.

در 15 ژوئن, Misha, B, نام واقعی Misha Bryan مشترک تجربه خود را از نقاشی به عنوان یک "عصبانی سیاه" در حالی که ظاهر می شود بر روی استعداد سری در سال 2011 توصیف چگونه نظرات Contostavlos و لویی والش چپ او خودکشی.

در پاسخ N-Dubz خواننده Contostavlos صادر دو عذر خواهی با یک دوم آینده در قالب یک طولانی Instagram پست به اشتراک گذاشته شده در چهار شنبه (24 ژوئن) که در آن او اصرار وجود دارد "هیچ چیز نژادی در روند تفکر من".

به ظاهر در پاسخ Bryan نوشت: در پس از حذف توییت: "من شنیده ام شما برای اولین بار. با صدای بلند و روشن است. شما می توانید متوقف فریاد در حال حاضر کارن."

او ادامه داد: "شما و من باید از صفر همه چیز مشترک است. دو نوع مختلف از زنان است. تربیت من و شما کاملا متفاوت هستند. همچنین c**ns و uncle Toms شما استخدام برای کنترل آسیب نمی تواند شما را نجات دهد."

در بعد توییتهایی که هنوز در صفحه برایان در توئیتر خود نوشت: "در این نقطه آن را خنده دار. ادامه gaslighting. مفروضات. کارن در وظیفه. The uncle Toms در. این اعتنایی آشکار."

اصطلاح "عمو تام" می آید از سال 1852 رمان کابین عمو تام می کند و اشاره به یک شخص سیاه و سفید می بیند که خود را کمتر از مردم سفید یا خیانت فرهنگی خود وفاداری خود را به مسابقه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن