کیت میدلتون و اندی موری از بالا, تعجب, تماس تصویری برای بازیکنان تنیس جوان

دوشس کمبریج را شگفت زده کرده است یک گروه از کودکان دبستانی با یک تماس تصویری به آقا اندی موری. هفته گذشته کیت

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

دوشس کمبریج را شگفت زده کرده است یک گروه از کودکان دبستانی با یک تماس تصویری به آقا اندی موری.

هفته گذشته کیت میدلتون خطاب به دانش آموزان از پیوند مدرسه ابتدایی در جنوب لندن جلوتر از آنچه که می توانست نهایی آخر هفته از قهرمانی در ویمبلدون.

سلطنتی صحبت کرد و به بازیکنان تنیس در مورد ورزش و سوال آنها را در آموزش خود را به عنوان بخشی از نقش خود به عنوان حامی تمام انگلستان چمن تنیس و کروکت باشگاه (AELTC).

ظاهر می شود و در پایان کودکان, درس تنیس, کیت گروه خواست تا در مورد وقت خود را در مستند و اینکه آیا آنها از دست رفته خود را دوستان قبل از اعلام او تا به حال یک مهمان ویژه در انتظار به گفتگو بپیوندید.

"باید همه شما از دست رفته انجام بسیاری از ورزش ها و چیزهایی که در طول مستند?" کیت گفت: "این واقعا سخت است که آن را نمی دارید که خود انگیزه رفتن. آن را بسیار قابل توجه شما نگه داشته ام که آموزش رفتن."

بعد از چند دقیقه از مکالمه دوشس نشان داد او تا به حال شخص دیگری انتظار در خط به صحبت با کودکان و خواسته آنها را به حدس زدن که در آن ممکن است.

"در حال حاضر چون شما چنین مشتاق تنیس طرفداران من یک فرد بسیار مهم در اینجا است که رفتن به می آیند و به ما بپیوندید که دوست دارم به ملاقات شما و ممکن است قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن برخی از نکات تنیس نیز با شما" کیت گفت.

"من به شما چند سرنخ و ببینید اگر شما می توانید حدس بزنید که این مهمان ویژه ممکن است. بنابراین او ... است او. او نقش تنیس برای بریتانیا. او دو بار قهرمان المپیک است. او یک سابق جهان شماره یک...شما احتمالا می توانید حدس بزنید که این ممکن است؟"

یک پسر به نام: "اندی موری" پس از یک دور از کف زدن به عنوان سابق ویمبلدون قهرمان به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

کیت در ادامه به درخواست اندی برخی از سوالات در مورد خود مستند تجربه و این که آیا او تا به حال نگه داشته تا با آموزش که به او پاسخ داد که او تا به حال شده است به ماندن در شکل دوچرخه سواری.

کیت میدلتون صحبت با دانش آموزان از طریق تماس تصویری در کنار اندی موری (سلطنتی کنزینگتون)

"من بیرون رفتن در دوچرخه سواری جاده که چیزی بود که من هرگز قبل از انجام داده طوری که چیزی است که نوع جدید که یاد گرفتم من لذت بردن از در طول مستند," او گفت:. "این بسیار مهم است در این زمان به ماندن به عنوان فعال به عنوان شما می توانید دلیل آن را خوب است برای ذهن نیز هست."

این دانش آموزان پس از آن نوبت خود را به درخواست اندی برخی از سوالات مانند که چرا او تصمیم گرفت تا در تنیس به عنوان یک حرفه ای.

"این یکی از معدود چیزهایی که من خوب بود در" ستاره تنیس پاسخ داد. "من آن را به خاطر من از آن لذت می برد — از آنجا که من تا به حال سرگرم کننده است." وقتی پرسید که توسط کیت اگر او تا به حال هر گونه راهنمایی برای کودکان اگر آنها می خواهم تا تنیس را در سطح حرفه ای اندی گفت: مهم ترین چیزی که به انجام است "سرگرم کننده".

"اگر شما در حال لذت بردن از آن شما دریافت بیشتر از درس های خود را و خود را تمرین. گوش دادن به مربی خود را که بسیار مهم است. که دو تا از مهم ترین چیزهایی که در سن خود را," او گفت:.

"اگر شما در حال رقابت و یا بازی هر بازی سعی کنید واقعا سخت را در آنها برد و باخت نیست مهم ترین چیز است. لذت بردن از بازی های ورزشی و فعال بودن است مهم ترین چیز است."

دوشس قبلا در بازدید از این مدرسه در ماه ژانویه 2018 برای دیدن کار از ویمبلدون تنیس کاربر ابتکار که AELTC جامعه تنیس برنامه ای است که می بیند مربیان تحویل رایگان تنیس جلسات به مدرسه کودکان در بخش مرتون و Wandsworth.

آخر این هفته می شده اند تاریخ را برای زنان و مردان ویمبلدون نهایی و کیت که به احتمال زیاد در رویداد ورزشی سالانه به تماشای برخی از مسابقات کنار پرنس ویلیام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب