غرور در لندن: آنچه که در تاریخ از رژه سالانه?

بیش از گذشته چند ماه حوادث بی شماری در سراسر جهان تا به حال به لغو و یا به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

بیش از گذشته چند ماه حوادث بی شماری در سراسر جهان تا به حال به لغو و یا به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

غرور ماه طول می کشد که در ماه ژوئن دیده اند باید غرور رژه برگزار می شود در سراسر جهان با میلیون ها نفر از مردم با تکان دادن پرچم رنگین کمان در جشن همجنسگرایان+ جامعه است.

غرور در لندن یکی از طولانی ترین در حال اجرا غرور حوادث در کشور بود که با توجه به محل در شنبه 27 ژوئن. اما در آن برگزارکنندگان اعلام شد که در آن به تعویق افتاد تا 2021.

توضیح این تصمیم Pride in London co-صندلی آلیسون اردوگاه و مایکل سالتر-کلیسا اظهار داشت: "همانطور که همیشه ما باید اولویت سلامت و تندرستی جوامع ما داوطلبان و همکاران."

آنها اضافه شده یادآوری است که "غرور یک اعتراض" را ترسیم خواهد شد که آنها "در ادامه به لابی دولت تصمیم سازان به آدرس تبعیض مواجه شده و به حاشیه رانده همجنسگرایان+ گروه شروع به طور فعال اصلاح جنسیتی به رسمیت شناختن عمل می کنند".

در حالی که غرور در لندن, در علاوه بر این به دیگر غرور حوادث به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان جشن وقایع – که هستند – آنها همچنین بزرگداشت تظاهرات که بیش از نیم قرن پیش در مخالفت با تبعیض مواجه توسط همجنسگرایان+ جامعه یک مسئله باقی می ماند که شایع امروز است.

هنگامی که برای اولین بار افتخار در لندن رژه می گیرد و چگونه به صورت تکامل یافته در طول سال ؟

چگونه غرور در لندن آغاز شد ؟

اولین رسمی همجنسگرایان تظاهرات در لندن برگزار شد و در سال 1972.

این رویداد راه اندازی شد در پاسخ به شورشهای استون وال آغاز شد که در ساعات اولیه 28 ژوئن 1969 زمانی که یک پلیس در زمان حمله در محل Stonewall مسافرخانه یک گی بار در روستای گرینویچ نیویورک.

پس از حمله پلیس به مدت سه شب از اعضای همجنسگرایان+ جامعه مبارزه علیه خشونت پلیس در یک سری از شورش است که نقش کلیدی در گسترده گی, جنبش رهایی.

سه سال پس از شورش استون وال, لندن, غرور متولد شد در حال وقوع در روز شنبه نزدیک به سالگرد خود در چهار شنبه 1 جولای 1972.

حدود 2000 نفر در زمان بخشی از کسری از حدود 1.5 میلیون که با حضور در این رویداد در سال گذشته.

اما در حالی که مقام اول غرور تجمع برگزار شد و در سال 1972 اولین راهپیمایی غرور در واقع صورت گرفت دو سال قبل در نوامبر سال 1970 زمانی که 150 نفر از راهپیمایی از طریق Highbury زمینه در شمال لندن.

چگونه است که این پیشرفت در طول سال ؟

در حالی که شورشهای استون وال که الهام گرفته از غرور و افتخار در لندن صورت گرفت در نیویورک اعضای همجنسگرایان+ جامعه در لندن نیز مواجه رفتار تبعیض آمیز و خشونت است.

در طول همجنسگرایان در هفته در سال 1978 یک بروشور توزیع شد که اشاره شده "افزایش حملات گی مردم بیش از سال گذشته", موزه, لندن, متحده است.

در سال نهم لندن غرور مارس رالی منتقل شده بود به هادرزفیلد در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در حمایت از جامعه همجنسگرا در منطقه که ادعا کرد که آنها را مورد آزار و اذیت West Yorkshire Police.

افزایش تعداد افراد در زمان شرکت در این رالی در سال 1988 در پاسخ به بخش 28, دولتی, قانون تاسیس در انگلستان و اسکاتلند و ولز که اظهار داشت که مقامات محلی "نباید به عمد ترویج همجنسگرایی و یا انتشار مواد با هدف ترویج همجنس گرایی" یا "ترویج آموزش در هر نگهداری از مقبولیت همجنسگرایی به عنوان یک وانمود ارتباط با خانواده".

قانون لغو شد در اسکاتلند در سال 2000 و در مانده از انگلستان در سال 2003.

بیش از یک دهه پس از همجنسگرایان در تجمع اول صورت گرفت در سال 1983 آن را تغییر نام داد و غرور قبل از اینکه تغییر نام داد و دوباره در سال 1996 به, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی غرور و افتخار است.

از سال 2004 تا 2012 خیریه غرور لندن سازماندهی تمام سالانه غرور جشن در پایتخت انگلیسی.

غرور در لندن شده و اجرا شده توسط همجنسگرایان لندن+ جامعه غرور یک جامعه بهره شرکت است.

سال گذشته به عنوان بخشی از چهار هفته غرور در لندن جشنواره بیش از 120 وقایع محل در سراسر لندن در جشن این رویداد است.

با صدها نفر از هزاران نفر از مردم با حضور در رژه هر سال افتخار در لندن است که تنها رویداد سالانه است که برای آن خیابان آکسفورد لندن بسته شده است.

چگونه در سال گذشته افتخار در لندن جشن آشکار ؟

2019 به خصوص مهم سال برای غرور ماه, به مناسبت 50 سالگرد شورشهای استون وال.

غرور در لندن برجسته 30,000 راهپیمایان از همجنسگرایان+ جامعه از جمله 600 گروه در این رژه یک افزایش مشخص از سال قبل از زمانی که گروه 500 شرکت کننده در عینک.

نوازندگان ساخته شده است که ظاهر در غرور در لندن بسیاری از مراحل شامل برادوی افسانه بیلی پورتر و rupaul's Drag Race stars Willam Scarlet حسادت و Soju, در حالی که این رویداد ساخته شده بود به طور فزاینده ای در دسترس با گنجاندن سیستم عامل مشاهده vantage امتیاز برای افراد با تحرک محدود, انگلیسی, مترجم زبان اشاره و captioning.

آلیسون اردوگاه co-صندلی پراید در لندن تاکید کرد اهمیت غرور بیان کرد: "آن را حیاتی است که ما به یاد داشته باشید که غرور و افتخار است و نه فقط یک روز در سال – ما باید مبارزه برای حقوق همه اعضای جامعه ما در تمام طول سال".

"در این سرنوشت سالگرد سال ما باید تمام سهام تا چه حد ما آمده ایم – و از کمک ها و قربانی های ترانس زنان از رنگ به دریافت ما به جایی که ما امروز" اردوگاه گفت.

روز غرور و افتخار در لندن 2019 درجه حرارت افزایش به 23C به عنوان بیش از یک میلیون نفر را به خیابان های پایتخت به جشن این مناسبت شادی.

جمعیت بودند مماس با رنگین کمان-الگو لباس ها و پرچم در یک منظره که امیدوارم از سر گرفته شود در آن اسراف در 2021.

چگونه شما می توانید جشن غرور در لندن در این سال ؟

با وجود به تعویق افتادن پراید در لندن رژه وجود دارد مقدار زیادی از حوادث جایگزین که شما می توانید در به مناسبت روز است.

غرور در لندن در حال برگزاری اولین باشگاه مجازی شب در شب جمعه 26 ژوئن شامل مهمان ویژه میزبان و Ru پل Drag Race انگلستان فینالیست Divina De Campo.

صبح elaine perry میزبانی آنلاین با بیحوصلگی حرف زدن از صبح روز شنبه 27 خرداد تا اوایل بعد از ظهر امیدوار "پنج ساعت از سرگرم کننده برای تمام خانواده" با بلیط هزینه £10.92 هر.

چند سازمان از جمله سازمان عفو بین المللی, انگلستان, سیاه, غرور, جنسیتی, هوش, Stonewall و ParaPride اند گرد هم می آیند برای ایجاد یک سری از حوادث از یکشنبه 28 خرداد تا یکشنبه 5 جولای در جشن غرور لقب "غرور"در داخل".

این رویداد خواهد شد از ویژگی های مباحث کمدی را نشان می دهد و پانل بحث و گفتگو با یک خط مباهات با استعداد همجنسگرایان+ کمدین هنرمندان و فعالان است.

به جای غرور و افتخار در لندن رژه این مراسم برگزارکنندگان دعوت از کسانی که می توانست با حضور در تجمع "را به یک عمل allyship برای همجنسگرایان+ جامعه دارند".

گرفتن الهام از این سال را به غرور و افتخار در لندن تم شما! من! ما! ما!, آنها با هدف رسیدن به یک هدف از 30,000 اعمال allyship به نمایندگی از 30,000 افرادی که راهپیمایی در رژه. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن