ایکس باکس سری X: Kinect مرده است, مایکروسافت تایید می کند به عنوان آن را می گوید نسل بعدی کنسول را دریافت کنید لوازم جانبی

ایکس باکس کینکت مرده است, مایکروسافت تایید کرده است. حرکت ردیابی لوازم جانبی را نمی خواهد بود قادر به وصل کردن

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

ایکس باکس کینکت مرده است, مایکروسافت تایید کرده است.

حرکت ردیابی لوازم جانبی را نمی خواهد بود قادر به وصل کردن به آینده ایکس باکس سری X این شرکت گفت: ها و بازی ها که نیاز به آن لزوما قابل پخش بر روی کنسول های نسل بعد.

مایکروسافت متعهد به آوردن لوازم جانبی و بازی برای نسل فعلی از طریق یک بعدی به طوری که بازیکن را مجبور به ترک خرید خود را پشت سر گذاشت. اما هر چیزی مربوط به کینکت است که به طور خاص معاف از تعهد این شرکت نشان داد در یک پست وبلاگ.

"این هدف ما برای همه ایکس باکس یکی از بازی های که نیاز به کینکت بازی ایکس باکس سری X در راه اندازی کنسول" ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر نوشت: در یک پست وبلاگ که نشان داد یک میزبان از جزئیات جدید در مورد کنسول جدید.

آقای اسپنسر تایید کرد به آستانه است که وجود دارد هیچ راهی برای کینکت برای کار با کنسول جدید ساخت صریح و روشن است که این شرکت به رها کردن پشتیبانی برای لوازم جانبی.

کینکت آینده شده بود در شک و تردید برای سال بعد این شرکت تا حد زیادی کاهش یافته و پشتیبانی از آن را در Xbox One و Xbox One X. اگر کینکت می تواند متصل به کسانی که کنسول آن را تنها می تواند انجام شود بنابراین از طریق یک آداپتور و بازی های مربوط به لوازم جانبی شده اند و چند دور بین.

زمانی که کینکت آمد برای ایکس باکس 360 در سال 2010 مایکروسافت پرده برداری از آن را به عنوان یک راه برای گرفتن در این رشته سخن گفت و از آن به عنوان آینده خود کنسول. این اجازه را به بازیکنان کنترل بازی توسط در حال حرکت در اطراف در فضای فیزیکی و با استفاده از چراغ مادون قرمز و دوربین برای ردیابی افراد به عنوان آنها انجام داد.

نسخه جدید آمد با Xbox One در سال 2014. اما به عنوان نسل فعلی کنسول های پیشرفت و علاقه به لوازم جانبی به نظر می رسید به سقوط و مایکروسافت متوقف بسته بندی آنها را با هم قبل از همه اما رها کردن پشتیبانی به طور کامل.

سخت افزار تا حد زیادی قطع در سال 2018 زمانی که مایکروسافت متوقف و فروش آن به عنوان یک راه برای کنترل بازی.

اما آن را ادامه داده و در انواع استفاده های دیگر از جمله هک قرار دادن با هم توسط افرادی که در یافت راه های جدید با استفاده از کینکت برای کنترل همه چیز در رایانه های شخصی خود. برخی از فن آوری نیز در بر داشت راه خود را به مایکروسافت Hololens هدست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن