جک چارلتون: راه اندازی کمپین جمع آوری کمک مالی برای مجسمه ساخته شود در زادگاه

یک کمپین جمع آوری کمک مالی راه اندازی شده است برای بزرگداشت اواخر جک چارلتون با یک مجسمه در زادگاه خود از اشین

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

یک کمپین جمع آوری کمک مالی راه اندازی شده است برای بزرگداشت اواخر جک چارلتون با یک مجسمه در زادگاه خود از اشینگتن.

جام جهانی-پیروزی بارسلونا و سابق جمهوری ایرلند مدیر گذشت در سن 85 روز جمعه گذشته.

چارلتون خواهد بود از روی علاقه به یاد در ایرلند در خصوص داشتن رهبری تیم ملی به اولین تورنمنت بزرگ در یورو '88 به عنوان سال 1990 و 1994 جام جهانی.

کمپین برای یک مجسمه در اشینگتن راه اندازی شده است توسط لیام Lavery معاون رهبر اشینگتن شورای شهر و از کار محلی MP ایان.

"جک چارلتون است که هر دو یک اشینگتن و قهرمان ملی. من به ارمغان آورد تا در اشینگتن و من می دانم که چگونه افتخار مردم محلی احساس می کنید در مورد جک. مناسب طبقه کارگر افسانه" گفت: Lavery.

"او عاشق است همه در اشینگتن و مجسمه او را در شهر خواهد بود دائم یادآوری از آنچه به دست او در سراسر عمر خود است و حداقل ما می توانید انجام دهید به یاد داشته باشید جک زندگی موفق."

چند کار نمایندگان مجلس – از جمله اندی مک دونالد, ریچارد داگ burgon جان تریکت و Lavery پدر - وام اند حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی کنار رهبران اتحادیه های کارگری و اشینگتن متولد انگلستان کریکت Mark Wood.

چارلتون دستاوردهای با ایرلند شده است را گرامی داشتند توسط یک مجسمه در چوب پنبه فرودگاه به تصویر می کشد که سابق لیدز مرکز-نیم با بهره گیری از یک نقطه ماهیگیری – یکی از مورد علاقه خود را در گذشته-زمانها.

دادخواست نیز راه اندازی شده است برای ساخت یک مجسمه از چارلتون به بنا در خارج از ایرلند ملی در ورزشگاه, Aviva.

چارلتون مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در اشینگتن روز سه شنبه با برادرش سر بابی چارلتون می رود در میان کسانی که در حضور و غیاب در یک مراسم محدود با توجه به کوروناویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن