Will Ferrell: 10 greatest اجرای رتبه بندی از Anchorman به جن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

WillFerrell” class=”body-link” data-vars-item-name=”BL-9584331-/موضوع/WillFerrell” data-vars-رویداد-id=”c6″>Will Ferrell بازی نیست و همان فرد در همه چیز, اما آن را نمی خواهد ظالمانه اگر شما فکر می کنید او را. این بازیگر طنز که شهرت ما طرح موسسه شنبه شب زندهتبدیل به یک ستاره بین المللی بازی اشکال مختلف از حماقت – شیرین نوع (که در جن) به رتروگراد نوع (که در Anchorman) و بطور سر خالی نوع (تقریبا هر چیز دیگری). وجود نبوغ در آن حماقت هر چند – دقت و مهارت است که آسان به چشم پوشی است.

این هفته علائم انتشار Eurovision Song Contest: داستان آتش Sagaیک کمدی بسیار در Ferrell wheelhouse: او نقش خود mythologising کاریکاتور; وجود دارد اغراق آمیز کلاه گیس درگیر; آن را به یک عنوان طولانی با روده بزرگ در آن است. آن را نیز فرل اولین فیلم از Netflix انعکاسی از یک آب و هوا کمی مقاوم به صفحه نمایش بزرگ کمدی, اما به خصوص به فرل را با نام تجاری سعی کردم-و-آزمایش ماچو goofiness (Holmes & Watson, ما به سختی می دانستند یه زیرا نه تنها یک فرد خرید یک بلیط برای دیدن ye).

به عنوان یکی از نیمی از تمسخر ایسلندی موسیقی دو نفری دیگر با بازی ریچل مکآدامز مصمم به پیروزی در یوروویژن فرل در حال انجام مطلقا هیچ چیز جدید در اینجا. اما آن را بزرگ همه یکسان فرل یک بار دیگر بازی درخشان و بی دست و پا و غلط خیال باف. به جشن ما رتبه خود را 10 greatest اجرای برنامه.

10. کیر, (1999)

فرل در اوایل فیلم حرفه ای است پر از حمایت و نقش خود را مانند یک دیک – فرقه 1999 کمدی تصور کنید که دو ditzy دبیرستان دخترانه (بازی های برگزار شده توسط Kirsten Dunst و میشل ویلیامز) بودند “گلو عمیق” که پایین آورده دولت نیکسون. فرل است که باب وودوارد از نیکسون-آزار روزنامه نگار duo وودوارد و برنشتاین و صحنه-stealingly بی روح. این فیلم به تصویر می کشد این جفت ارز به عنوان تلخ اردوگاه رقبا و شما می توانید نقطه دانه از فرل از آینده است.

9. مرگبار تصویب (2015)

این که آیا آن یک عدم جاه طلبی و یا عدم فرصت فرل به ندرت پذیرای سورئالیست استعداد بنابراین اغلب کمین در زیر سطح فیلم Anchorman – که باعث می شود یک کشنده تصویب همه بیشتر فوتی و فوری است. این است که کمی دیده می شود و جالب صادقانه جشن بد آمریکایی, فیلم های تلویزیونی با فرل و کریستن Wiig یک زن و شوهر که جذب مخفیانه روانی زن جوان به حمل کودک متولد نشده خود را. که آن را بازی مرگ مستقیم در طول تنها می افزاید: به هیجان under-the-رادار غرابت و همچنین تنش در Ferrell عملکرد.

8. Step Brothers (2008)

با وجود نبوغ جنکه عمدا کست فرل به عنوان یک جدا شده عجیب و غریب او است که معمولا در بهترین حالت وقتی زوج با یکی دیگر از کمیک از یک خلق و خوی مشابه. Step Brothersبیش از, می گویند یک شب در Roxbury (1998) و یا Blades of Glory (2007) می بیند فرل پیدا کردن بر روی صفحه نمایش همکاری با او در پشت سر هم کامل. فیلم کست او را در کنار John C Reilly به عنوان یک جفت استدلالی مرد-کودکان را مجبور به اشتراک گذاشتن یک اتاق که تنها پدر و مادر با هم دریافت کنید. خوشگل زود رنج درخشندگی پدیدار می شود و شما هرگز از دیدن یک درام-مجموعه همان راه دوباره.

7. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006)

کلید ورود فرل در اواسط 2000s داغ, خط, Talladega Nights دیدم او همچنان به از بین بردن آمریکا مردانگی. او یک clueless race-car legend در مرحله یک باز گشت او نفس vapidity تنها همسان خود انسان تعیین. مانند Anchormanاین فیلم نیز به رسمیت می شناسد قدرت از حمایت بازیگران از رفتن-برای-شکست کمدی بازیکنان: Reilly است که در اینجا بیش از حد همراه با Sacha Baron Cohen, Gary Cole و زیبا و موش صفت امی آدامز.

فرل و John C Reilly در ‘Step Brothers’ (Sony)

6. همه چیز باید Go (2010)

بر خلاف دیگر او را “مبهم جدی” ستاره خودرو (که ما در به در یک ثانیه) همه چیز باید برود نمی کاملا به عنوان خوب به عنوان فرل عملکرد خود را. بر اساس یک ریموند کارور داستان کوتاه, آن را تقریبا بیش از حد کمی با Ferrell بازیگران به عنوان یک بیکار غمگین گونی که تصمیم به فروش تمام اموال خود را در چمن جلو. چیزی وجود دارد hauntingly غم انگیز در مورد بازیگری خود را در اینجا هر چند که اگر نیازمندی او نمایش می دهد تا به طور منظم در بیشتر آشکارا نقش طنز رفته تاریک است.

5. Wedding Crashers (2005)

فرل تنها cameos در این فرقه, پارتی, پسر, کمدی, بازی middle-aged womaniser زندگی هنوز هم با مادرش. این یک کلاس در sleaze, فرل, لباس پوشیدن و در یک هیو هیفنر ردا گریه کردن برای میت لوف و reminiscing در مورد چیدن تا دختران در تشییع جنازه. عملکرد خود را مانند خیره به ورطه over-the-hill, ترسناک, ماهرانه ادغام خنده دار و هولناک است.

4. Zoolander (2001)

اجازه دهید بحث در مورد Zoolander‘s دیرهنگام (و ملال انگیز) 2016 عاقبت و به جای تمرکز بر روی خودتان کار در یکی از اولین. یک احتراق خود به خودی در انسان شکل خود را مد مغول Mugatu است مناسب و غریب, کاریکاتور از صنعت پوشاک flamboyance. حتی در حالی که با لباس چرم bodice و ورزشی تافتز سفید نوعی سگ پشمالوی باهوش مو فرل نمی کوچک در داخل costuming منابع فوق العاده بد اخلاقی که در مفید آمده است با نقش های دیگر پایین خط.

3. جن (2003)

با توجه به نحوه احترام جن تبدیل شده است در سال های اخیر, سمان به عنوان یک جشن کلاسیک تماشا هر کریسمس, آن را آسان به را فراموش کرده ام که آن را یکی از فرل حداقل تکرار نقش. بر خلاف Anchormanکه الهام گرفته از اجرای شبیه او مرد buffoonery از طریق امثال Semi-Pro (2008) و یا Talladega Nights, جن نمی تواند به اشتباه تکرار همان حس بی تزویر شادی یا مانند کودک ساده لوحی. این باعث می شود این فیلم احساس می کنم به خصوص به عنوان یک نتیجه. فرل نقش یک adorably خوش بین جن کار در سانتا غار که پیدا کردن او است که در واقع یک انسان و سفر به نیویورک برای پیگیری کردن پدرش است.

2. Stranger Than Fiction (2006)

نه کاملا به عنوان جدی آن را به عنوان گاهی اوقات در نظر گرفته می شود غریبه تر از داستان می کند حداقل کاهش بسیاری از فرل بیشتر سعی کردم-و-آزمایش طنز استعارههای. او کسل کننده مالیات حسابرس در می یابد که او در واقع یک شخصیت نوشته شده توسط نا امید رمان نویس (Emma Thompson) که همچنین توطئه برای کشتن او. The Truman Show مقایسه باقی می ماند apt. مانند جیم کری قبل از او فرل در اینجا این است که یک بازیگر طنز معروف برای لاستیک رو خودانگیختگی است که ناگهان مهار و صمیمی در یک مفهوم تراژدی و کمدی.

1. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

همه چیز منجر به Anchorman. آن را نه تنها فشار فرل حرفه ای به استراتوسفر آن را نیز بازنویسی قوانین مدرن و کمدی است. داستان یک متکبر 1970s خبرنگار دفع ورود یک زن co-لنگر آن ماهرانه ترکیب حقیقی و معمولی, لمس کردن. فرل می کشد آن را همه با هم خود را Ron Burgundy یک غارنشین نپرداخته بالا خود را در دود و در عین حال کسی است که شما در واقع می خواهید به صرف زمان با. اگر فرل آیا این schtick زیادی در پس آن است نه به این دلیل که او تنبل است. او که در آن خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید