استوارت گسترده hails 'امان' حمله به انگلستان را به کنترل در برابر غرب هند

استوارت گسترده خارجه انگلستان "امان" حمله پس از میزبان در زمان کنترل از تست دوم در روز دو. غرب هند دنباله توس

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

استوارت گسترده خارجه انگلستان "امان" حمله پس از میزبان در زمان کنترل از تست دوم در روز دو.

غرب هند دنباله توسط 232 پس از برداشت bit-by-bit برای 137 برای شش. به دنبال هدف 33 دور اما شواهد از این زمین و راه سرعت کارتل گسترده جیمز اندرسون Jofra آرچر و کریس Woakes شده اند با استفاده از آن نشان می دهد چهار ویکت می تواند به راحتی هر چه زودتر.

هر سریع ارائه یک چالش متفاوت: گسترده و اندرسون معمول خود را ترکیبی از آزار دهنده طول و punchlines; کماندار فوق العاده سرعت و Woakes توانایی های اضافی که پهلو کردن درز. و هیچ مخالف رودخانه قادر به ارائه به اندازه کافی مقاومت به زور جو ریشه به نوبه خود به خارج از عنکبوتی که تار میتند Dom Bess.

"من فکر می کنم همه ما کمی متفاوت bowlers," ستایش وسیع است. "من فکر می کنم همه ما آزادی کمی از مکان های مختلف در چین به این معنی که در هر زمان متفاوت کاسه می آید بر روی یک رودخانه به کمی تنظیمات. ما یک ضرب المثل بین بولینگ واحد کنترل اجرای رای دادن کنترل بازی کمی چرا که اگر شما نمی نشت آسان مرزهای اگر شما حلقه به حلقه شما در این بازی هنوز هم. هر کاسه که زمین رو توانایی کنترل میزان اجرا و طبیعی چوگان-یادداشت برداری."

که با غرب هند نیاز به 47.1 اور برای متراکم کردن خود را 137. انگلستان در مقابل پر ساعت دوم با اجرا حسن نیت ارائه میدهد از یک ویرانگر cameo از گسترده که 62 کردن 45 برداشته میزبان به 369 همه در ناهار پس از آنها را از دست داده و چهار ویکت در فضای 22 تحویل.

به دنبال آن گسترده و باز نوبت با اندرسون - چیزی انگلستان طرفداران حال کردم بسیار عادت کرده اند اما تنها سه بار در 15 آزمون. آنها هر دو به پایان رسید و بعد از دو 17 از 10 مربوطه اور.

کسانی که طرفداران رو با چشم آنها را دوباره با هم به خصوص به شیوه ای خود را به چهار ویکت که حاکی از وجود مقدار زیادی در سمت چپ آنها را به عنوان جفت و افراد است. گسترده ای است که تمایل به توافق برسند ،

"من اصلا تا به حال به راه رفتن در این زمینه احساس "است که این آخرین بار ما با هم بازی' از آنجا که هر دو از ما باید یک میل سوزان رفتن نگه دارید و نگه داشتن برنده مسابقات آزمون برای انگلستان است که یک احساس بزرگ است. من قطعا احساس زمانی که یکی از ما می رود یکدیگر خواهد شد یکی از اولین به دانستن وجود دارد و بدیهی است که بحث از آن است. جیمی رکورد مسلما اخذ شده است بهتر است به عنوان معدن. بنابراین اجازه دهید نگه داشتن اعتصاب در حالی که آهن گرم است."

با سری سطح 1-1 و بد آب و هوا در سراسر انگلستان نیاز به فشار برای پیروزی به اصلاح Wisden جایزه. به عنوان دارندگان غرب هند آن را حفظ خواهد کرد اگر سری به پایان می رسد در یک کراوات.

بنابراین غرب هند به خفاش دوباره درست پس از اولین نوبت این است که از بالا دستور کار. "هدف شماره یک است به کاسه Windies بنابراین ما باید گزینه ای را برای به اجرا درآوردن دنبال کرد. اگر ما می توانید آنها را در نیمه اول و نیمه ما هنوز هم می خواهم که چهار نسبتا تازه seamers."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب