Pokemon Go Grandpa Smartphones Taiwan
عکس های اعتباری: آستانه
چن سان-یوان اول عناوین ساخته شده در سال گذشته و برجسته بود در سیاه و سفید دیک بزرگ پس از اینکه خال خال اطراف شهر با مجموعه ای از 11 گوشی های هوشمند نصب شده به فرمان دوچرخه خود را. او تنها برنامه ریزی با اضافه کردن چهار گوشی اما در حال حاضر که افزایش به شصت و چهار. این گرفتار چشم از تایوان بر اساس تکنولوژی شرکت ASUS ساخته شده است که چن سفیر خود را ZenFone گوشی های هوشمند سری. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.چن برای اولین بار رو در بازی با نوه اش که به سرعت spiraled به یک وسواس است. او spendt تا 20 ساعت در روز 5-6 روز در هفته بازی تا زمانی که خود گوشی باتری خسته بود. او آمد تا با راه حل به خرید بیشتر گوشی های هوشمند آنها را سوار بر دوچرخه خود را و استفاده از شارژر موبایل برای نگه داشتن دستگاه های juiced ، بقیه سابقه است و می داند که چگونه بسیاری از او خواهد شد که این زمان در سال آینده.

فروش
TCL 10L, Unlocked Android Smartphone with 6.53' FHD + LCD Display, 48MP Quad Rear Camera System, 64GB+6GB RAM, 4000mAh Battery
TCL 10L, گوشی های هوشمند آندروید با 6.53" WXGA + ال سی دی نمایش 48MP چهار دوربین عقب سیستم 64GB+6GB RAM, باتری 4000mAh
  • 6.53" FHD+ Dotch صفحه نمایش ال سی دی صفحه NXTVISION را ارتقا تجربه بصری با جزئیات واضح و پر جنب و جوش تصاویر و اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از واقعی به زندگی رنگ و دقت در همه چیز شما در حال حاضر.
  • چهار دوربین عقب با فلاش دوگانه LED: 48MP (high-res) + 8MP (118° سوپر واید) + 2MP (ماکرو) + 2MP (عمق). 16MP جلوی دوربین عکاسی از خود.
  • تا 64GB حافظه داخلی قابل ارتقا تا 256 GB از طریق کارت حافظه (فروش جداگانه).
  • سازگار با GSM حامل از جمله AT&T و T-موبایل. این دستگاه همچنین برای استفاده از گواهی در ورایزون شبکه LTE. اگر دستگاه شما است نه دریافت پیام ها و یا تجارب خطا در هنگام ساخت تماس های تلفنی در Verizon, حساب کاربری شما ممکن است نیاز به توان مشروط به حمایت از "CDMA-کمتر" دستگاه های. برای انجام این کار لطفا تماس بگیرید ورایزون تیم پشتیبانی فنی و یا حساب کاربری خود را کسب و کار نماینده برای کمک.
  • Qualcomm Snapdragon 665 Octa-core processor و 6GB رم برای عملکرد صاف.