"چه کسی مرده است ؟ من نه': خداوند آلن شکر می گوید مستند باید نهایت به این دلیل که هیچ کس او می داند مرده است

خداوند آلن شکر متهم شده است از ساخت "تن ناشنوا" نظرات در مورد کوروناویروس پس از نشان می دهد که مستند باید پایا

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

خداوند آلن شکر متهم شده است از ساخت "تن ناشنوا" نظرات در مورد کوروناویروس پس از نشان می دهد که مستند باید پایان در انگلستان چرا که هیچ یک از دوستان او مرده بود.

ظاهر می شود در جرمی واین کانال 5 نشان می دهد از طریق لینک ویدئو از خانه خود در فلوریدا تیاو شاگرد ستاره مشترک افکار خود را در Covid-19 مستند اقدامات در حال تماس گرفته شده بازگشت.

"من پزشک نیستم و من نمی خواهم به دادن توصیه های پزشکی و تمام چیزهای که" سابق کار نظیر آغاز شد.

"تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من شده اند در اینجا در فلوریدا به مدت شش ماه و تا زمانی که من زندگی می کردند از طریق بحران است. کمبود پنکه بدون ماسک در دسترس بدن می پوشند در دسترس, این تخت بیمارستان در حال کامل کردن blah blah blah."

توضیح میدهد که چگونه رستورانها و امکانات تفریحی در حال حاضر در 50 درصد ظرفیت در فلوریدا و شکر ادامه داد: "این جریان بوده است در حال حاضر برای شش هفته پس من فقط منطقی می گویند به خوبی نگه دارید و در شش هفته ما آمده ایم از این به اصطلاح مستند.

"چه کسی مرده است ؟ من نیستم, من هنوز زنده است. به جهنم همسر من, خدا را شکر هنوز زنده است بنابراین از هر چیز دیگری من می دانم. هیچ کس دیگری گرفتار است هر چیزی.

"گمان می کنم آن یک بیت از یک سرنخ وجود دارد که شاید ما تا به اوج رسیده است و شاید آن زمان برای ما به دنبال نمونه ای از امریکا یا در واقع فرانسه یا اسپانیا که باز کرده اند. من فکر می کنم نخست وزیر جانسون متاسفانه تا به حال یک مشکل خود را و من فکر می کنم او کمی بیش از حد محتاط اگر شما از من بپرسید."

قند نظرات خشم بینندگان در خانه که متهم به تلویزیون شخصیت بی احترامی به 42,153 افرادی که شناخته شده اند و از coronavirus در انگلستان با این تعداد رو به افزایش 184 روز چهارشنبه (17 ژوئن).

علاوه بر این بسیاری از رستوران ها در فلوریدا مجبور به بستن این هفته پس از تجربه موج دوم عفونت شکستن رکورد مجموعه ای که همه گیر مارس آغاز شد.

"وجود دارد یک نقطه که در آن شما فکر می کنم همکاران فقط به اندازه کافی هوشمند به نظر می رسد صرف نظر از شهرت/موقعیت" یک منتقد نوشت. "فلوریدا از دست 3000 نفر: 'هیچ کس من می دانم که مرده است بنابراین ما به اوج خود رسید' است خطرناکی احمق. این کلیپ را بدتر از بی ارزش است."

یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر توئیتر خود نوشت: "چه کسی مرده است؟??? 42k به علاوه مردم فوت کرده اند!! من مطمئن هستم که خانواده های آنها رنج می برند به اندازه کافی شما را بدون رد عزیزان خود مرگ! چگونه کاملا ناشنوا تن شما به کل کشور?!?"

"این انگلیسی دوبله من و من نه از دست هر کسی پس بیایید به عقب بر گردیم به حالت عادی' به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد او" دیگر منتقد نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب