قهرمانان لیورپول سفر به نیوکاسل در روز پایانی فصل لیگ برتر.

Jurgen Klopp طرف در نهایت برداشته جایزه در آنفیلد در اوایل این هفته, آوردن آنها 30 سال انتظار به پایان رسید اما به تازگی کاهش یافته است کوتاه از ضرب و شتم منچستر سیتی تمام زمان امتیاز کل.

Magpies باقی مانده در برزخ با باشگاه عربستان-حمایت تصاحب هنوز رتبهدهی نشده است به پایان خواهد رسید. استیو بروس امیدوار است لیورپول هستند "بدتر برای پوشیدن" پس از خود را در اواسط هفته جشن, اما, طرف او صورت مجزا کار دشوار در برابر عنوان برندگان در آنچه که احتمالا می تواند آخرین بازی تحت مایک اشلی مالکیت.

66 دقیقه: Lazaro خطا میلنر در جناح چپ. رابرتسون فر ضربه آزاد به جعبه آن را flicked به صلاح برای تیز کردن و بازدید از این پست!

SUBS

63 دقیقه: Jurgen Klopp باعث می شود یک سه گانه تغییر برای لیورپول. Sadio یال روبرتو Firmino و Mo صلاح همه در آمد با فرتونگن, Takumi Minamino و الکس اکسلاد-چمبرلین ساخت راه.

بد نیست جلو سه تا را در.

تبلیغات

هدف!

59 دقیقه: نیوکاسل 1 - 2 لیورپول - (منشاء هر ایمیل های نا)

van Dijk نقش زیبایی از یک توپ به رابرتسون که از آن عبور می کند به منشاء هر ایمیل های نا. منشاء هر ایمیل های نا به پایان می رسد هدف او از خشکسالی توسط برش در داخل در حال اجرا به لبه کادر و پیچش یا حلقه زنی یک راست پا ضربه را به گوشه پایین سمت راست.

57 دقیقه: نیوکاسل بودند فقط ساختمان مناسب و معقول حمله. آنها حرکت توپ در اطراف به عقب و سپس به سمت چپ. Joelinton تلاش می کند برای ارسال Almiron در پشت با یک لمس عبور می دهد اما توپ دور به ویلیامز به جای.

54 دقیقه: Joelinton باله شلوی فقط در خارج از جعبه و او جرقه بزند در یک شات و آن را می کشد گسترده ای از هدف است.

تبلیغات

SUBS

51 دقیقه: Bentaleb را برداشت بد گویی و نمی خواهد ادامه دهد. Sean Longstaff جایگزین او برای نیوکاسل. Joelinton نیز برای نیوکاسل او جایگزین Saint-Maximin در نیمی از زمان.

48 mins: لیورپول پیروزی در گوشه و شلاق آن را در جعبه. Bentaleb است مارک van Dijk که shoves او را کنار گذاشته و برنده هدر. آن را به عنوان به خوبی به عنوان کارگردانی خود را در نیمه اول تلاش و Dubravka متوقف می شود ،

نیمه دوم: ما در حال بازگشت جریان در سنت جیمز پارک.

تبلیغات

در جای دیگر در لیگ برتر:

آرسنال 3-1 واتفورد

برنلی 1-1 برایتون

چلسی 2-0 گرگ

کریستال پالاس 0-1 تاتنهام

اورتون 1-2 بورنموث

لستر 0-0 منچستر یونایتد

منچستر سیتی 2-0 نوریچ

ساوتهمپتون 0-1 شفیلد یونایتد

West Ham 0-0 استون ویلا

مدافع باشگاه پیوست تحت برندان راجرز و برداشت های لیگ قهرمانان و لیگ برتر برندگان مدال در طول زمان خود را در آنفیلد:

تبلیغات

نیمی از زمان

45+4 mins: Minamino دیگر طول می کشد اما آن را مستقیم در Dubravka که جلب آن به راحتی. افتخارات حتی در استراحت و لیورپول شده است بسیار آهسته در ساخت بازی نیوکاسل تا به حال یک زن و شوهر از لحظات. این احساس به عنوان اگر وجود دارد بیشتر اهداف در این بازی است.

45 دقیقه: چهار دقیقه از زمان اضافه شده به بازی در نیمه اول.

42 mins: لیورپول در حال رشد اعتماد به نفس در حال حاضر. جينی Wijnaldum نگه می دارد به توپ در خط میانی قبل از پیدا کردن الکس اکسلاد-چمبرلین. گاو نر تبدیل می شود به سمت هدف و شاخه های توپ همچنان در حال افزایش و نتواند به سمت چپ هدف است.

تبلیغات

هدف!

38 دقیقه: هدف! نیوکاسل 1 - 1 لیورپول - (van Dijk)

بسیار زیبا از لیورپول. ویلیامز نمایشنامه توپ به اکسلاد-چمبرلین در سمت راست از جعبه. او تبدیل می شود و sprints گذشته دنی رز قبل از ارسال یک صلیب به میانه. می آید به van Dijk که چه کسی برنده هدر و حلقه آن را به گوشه ای دور.

کارت زرد

33 mins: گومز سر وجود دارد این بار از یک نیوکاسل گوشه. می رود توپ را برای لیورپول در پرتاب فرناندز میدارد آن را و اجرا می شود دور با آن وادار آنتونی تیلور به جلو و برای اولین بار کارت زرد از بازی.

30 دقیقه: نیوکاسل در حال دفاع و حمله در ضد حمله. Almiron می شود فرستاده جلو پایین سمت چپ. او شلاق یک صلیب را در جعبه وجود دارد تنها دوایت گیل در منطقه و او را احاطه مدافعان. جو گومز سر آن روشن است.

تبلیغات

27 mins: خوب تلاش از Minamino خارج از جعبه نیروهای Dubravka به غواصی نجات به حق خود را. او را هل می دهد آن را در گذشته پست و برای یک گوشه. این چرخش به جعبه اما دوایت گیل سر آن را برای نیوکاسل.

24 mins: منشاء هر ایمیل های نا برو برای هدف فقط از خارج از جعبه اما Fernandes بلوک میکنه. Neco ویلیامز به نظر می رسد برای ایجاد برخی از فضا در سمت راست از جعبه اما Almiron شکافهای توپ او را قبل از او می تواند شلیک کنید.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.