آیا آخرین مستند قوانین و دستورالعمل ها در کار بارها مدارس و ورزش ؟

در روز شنبه 28 مارس نخست وزیر بوریس جانسون ارائه به روز رسانی در انگلستان مستند محدودیت های پس از ترسیم یک نقش

توسط FARDAALEFBA در 25 خرداد 1399

در روز شنبه 28 مارس نخست وزیر بوریس جانسون ارائه به روز رسانی در انگلستان مستند محدودیت های پس از ترسیم یک نقشه راه برای کاهش coronavirus محدودیت های پیش از آن در ماه.

اعلام کرد قصد دارد برای ادامه کاهش مستند که شامل قادر به دیدن بیشتر خانواده و دوستان آقای جانسون گفت که "محدود و محتاط" تغییرات خواهد بود ساخته شده در انگلستان است.

تغییرات جدید آمد انگلیسی ها پس از صرف بیش از دو ماه گفته بودن به ماندن در خانه های خود را با محدود استثنا مانند ورزش برای خرید اقلام ضروری و یا رفتن به محل کار به عنوان یک کلید کارگر.

آقای جانسون در حال حاضر گفت که دولت در پنج آزمون برای کاهش مستند اقدامات در حال ملاقات کرد. این خدمات عبارتند از ساخت مطمئن شوید که بیمه خدمات درمانی می تواند به مقابله با تعدادی از coronavirus موارد و اطمینان حاصل کرد که میزان مرگ ناشی از Covid-19 پایین باقی مانده است.

از دوشنبه 1 خرداد مردم در انگلستان اجازه خواهد داشت برای دیدار در گروه های شش نفر در فضاهای باز مانند پارک یا باغ خصوصی برخی از دانش آموزان اجازه داده خواهد شد برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشت به مدرسه و بیشتر غیر ضروری مغازه ها آغاز خواهد شد و اجرای طرح هایی برای بازگشایی سراسر بعدی دو هفته.

گروه شش نیز مجاز به ورزش هم در خارج از منزل به شرطی که سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

قبلا دولت اعلام کرد که افراد مجاز به شرکت در فضای مجاز: نامحدود ورزش راه اندازی مجدد فضای باز فعالیت های ورزشی و دیدار با یک فرد از خانواده دیگر در حالی که مطیع اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و اقامت در خارج. از 28 مارس همان کمک هزینه اعمال شد در اسکاتلند است.

در اینجا همه چیز را ما می دانیم تا کنون در مورد آنچه که مردم می تواند و نمی تواند انجام دهد در نور جدید راهنمایی آقای جانسون صادر کرده است.

حمام آفتاب و picnicking

در حالی که قبلا انگلیسی ها گفته شده بود به حمام افتاب گرفتن و یا نشستن در فضاهای عمومی آقای جانسون گفته است که مردم در انگلستان در حال حاضر قادر به انجام این کار تا زمانی که آنها همچنان به رعایت اجتماعی-فاصله دستورالعمل باقی می ماند و حداقل دو متر از هم جدا از افراد خارج از خانواده خود را.

"شما می توانید نشستن در آفتاب در پارک محلی خود شما می توانید درایو را به مقصد دیگر شما حتی می توانید بازی های ورزشی," او گفت:. این بدان معنی است که مردم می توانید درایو را به فضاهای باز بدون فاصله.

سوالات متداول ذکر شده در وب سایت دولت نیز روشن است که مردم اجازه خواهد داشت به پیکنیک و "لذت بردن از هوای تازه".

اما دولت ویلز وزیر اول, علامت Drakeford گفت: این اعمال نه در ولز.

"قوانین و مقررات ما اجازه نمی دهد که مردم را به در اتومبیل خود و رانندگی به مقصد خود در ولز و که شامل افرادی که در اتومبیل های خود را در انگلستان" او گفت:.

مردم در اسکاتلند نیز beeen مجاز به حمام افتاب گرفتن و پیک نیک پس از 28 ماه مه.

ورزش و ورزش در فضای باز

دولت در حال حاضر تشویق مردم در انگلستان به نامحدود "مقدار ورزش در فضای باز". این هم درست است برای کسانی که در اسکاتلند به عنوان Nicola Sturgeon گفت: پس از-یک-روز-محدودیتی در ورزش برداشته خواهد شد از دوشنبه 1 ژوئن. به همین ترتیب در ولز آقای Drakeford گفته است که مردم به ورزش می تواند بیش از یک بار در روز.

در روز شنبه 30 مارس دولت نیز نشان داد که مردم در انگلستان قادر به ورزش در گروه های شش ارائه شده اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

در ایرلند شمالی, مردم, می, اجرا, پیاده روی و چرخه و فعالیت در فضای باز و ورزشی که شامل به اشتراک گذاشته شده در تماس با سطوح سخت مانند گلف, ورزش های آبی و تنیس می تواند دوباره راه اندازی مجدد.

در بیانیه خود به عوام آقای جانسون گفت: شنا در استخر های عمومی هنوز یک گزینه است.

بازدید از دوستان و اعضای خانواده

گروه تا به شش نفر می تواند در دیدار خارج از خانه در پارک ها و باغ های خصوصی از 1 ژوئن در انگلستان "ارائه شده کسانی که از خانواده همچنان به چوب به سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است."

قبلا افراد مجاز به ملاقات با یک فرد خارج از خانواده خود را در فضاهای اما نه در باغ های خصوصی.

آقای جانسون تاکید کرد که مردم باید همچنان به ماندن دو متر به غیر از کسانی که در آنها زندگی نمی کنند با جلوگیری از ملاقات با بسیاری از مختلف خانواده در جانشینی سریع و نمی تواند داخل خانه های دوستان و خانواده خود را.

نخست وزیر اشاره کرد که شما می توانید وارد کنید خانه شخص دیگری برای تنها هدف از دسترسی به باغ.

در ولز محدودیت به احتمال زیاد آرام هفته آینده تا مردم از دو خانواده می تواند در دیدار با یکدیگر در خارج از منزل.

ماسک صورت

با وجود ماه وزیران گفتن به پوشیدن ماسک صورت برنامه توصیه می شود که مردم می پوشند "پوشش صورت" اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود اما اجباری نیست.

آن می گوید: "همانطور که بیشتر مردم از بازگشت به کار وجود خواهد داشت بیشتر جنبش در خارج فوری مردم خانوار.

"این افزایش تحرک به معنای دولت است که در حال حاضر مشاوره است که مردم باید هدف به پوشیدن صورت پوشش در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست و آنها در تماس با دیگران است که آنها را معمولا برای مثال در حمل و نقل عمومی و یا در برخی از مغازه ها."

بازگشت به کار

از جمعه 13 مارس هر کسی که نمی تواند کار از خانه در انگلستان از جمله کسانی که در ساخت و ساز و تولید شده است به طور فعال تشویق به بازگشت به کار.

دولت مردم را به اجتناب از مصرف حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است نه فقط به دلیل خدمات در حال حاضر محدود است اما از آنجا که انجام این کار آن را آسان تر برای شما به حفظ اجتماعی فاصله.

آقای جانسون اضافه شده که کسانی که با اتومبیل را تشویق به رانندگی به کار می کنند.

"پس از خانه کار می کنند اگر شما می توانید, اما شما باید به کار اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند" نخست وزیر گفت.

"و به اطمینان حاصل شود که شما امن هستند در کار ما کار کرده اند برای ایجاد راهنمایی های جدید برای کارفرمایان را به محل Covid-امن."

انگلستان دیگر کشورهای در حال هل دادن مردم به کار به سرعت.

مدارس

آقای جانسون اعلام کرده است که دولت در حال پیش رفتن با برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس برای کودکان.

نخست وزیر گفت: "بسته شدن مدارس محروم کرده است فرزندان خود را آموزش و پرورش و اغلب به عنوان پس از آن است که محروم ترین دانش آموزان که در معرض خطر بودن سخت ترین ضربه."

مدارس ابتدایی در انگلستان در حال بازگشایی در دوشنبه 1 خرداد تا بیشتر دانش آموزان در پذیرش سال 1 و 6 سال.

از 15 خرداد ماه مدارس متوسطه ارائه خواهد شد تماس چهره به چهره برای سال 10 و 12 آقای جانسون گفت.

با این حال آقای Drakeford گفته است که ویلز مدارس باز خواهد شد در ماه ژوئن.

غیر ضروری مغازه

غیر ضروری مغازه ها آغاز خواهد شد به دوباره باز کردن از 1 ژوئن آغاز با فضای خرده فروشی و ماشین نمایشگاه که در آن اجتماعی فاصله اقدامات ساده تر آقای جانسون گفت.

در 15 ژوئن دولت گفت: دیگر غیر ضروری خرده فروشی خواهد بود مجاز به بازگشایی در شرایطی که پنج آزمون هنوز در حال ملاقات ها و مغازه ها ساخته شده اند "Covid امن".

در ولز آقای Drakeford گفته است که باغ مراکز قادر خواهد بود برای باز اجتماعی-فاصله دستورالعمل و مقامات محلی می توانید شروع به برنامه ریزی چگونه با خیال راحت به باز کردن کتابخانه ها و مراکز بازیافت.

بارها و رستوران ها

دولت بازگشایی طرح گفت که در حال حاضر صنعت مهمان نوازی می افتد در زیر گام سوم – که برنامه ریزی شده است برای شروع در حدود 4 جولای اگر مشروط اهداف برای کاهش میزان عفونت هستند دیدار کرد.

"جاه طلبی در این مرحله است که برای باز کردن حداقل برخی از باقی مانده کسب و کار و محل شده اند که نیاز به از جمله مراقبت شخصی (مانند آرایشگری و سالن های زیبایی) مهمان نوازی (مانند مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات بارها و مسکن) مکان (مانند مکان عبادت) و امکانات تفریحی (مثل سینما). آنها باید همچنین دیدار با Covid-19 امن میباشد.

"برخی از مکانهای است که با طراحی شلوغ [برای مثال کاباره ها] و از آن جایی که ممکن است دشوار است به تصویب فاصله هنوز هم ممکن است قادر به بازگشایی با خیال راحت در این نقطه و یا ممکن است قادر به باز کردن با خیال راحت در بخشی."

نخست وزیر اضافه شده در سخنرانی خود در روز یکشنبه 10 مه: "و اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با آن خرما و اگر این سطح هشدار نمی خواهد اجازه می دهد تا ما را به سادگی صبر کنید و تا زمانی که ما آن را درست کردم."

در روز دوشنبه 8 ژوئن گزارش شد که بارها در انگلستان می تواند بازگشایی در 22 ژوئن دو هفته زودتر از برنامه ریزی شده در تلاش برای جلوگیری از مهمان نوازی کارگران از دست دادن شغل خود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب