اسرار حل نشده طرفداران در ترس از 'شبح وار" رابرت پشته بیعت در Netflix راه اندازی مجدد

پس از سال ها از توسعه و راه اندازی مجدد از معشوق ما سری اسرار حل نشده وارد کرده در Netflix بکشد. در حالی که طر

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

پس از سال ها از توسعه و راه اندازی مجدد از معشوق ما سری اسرار حل نشده وارد کرده در Netflix بکشد.

در حالی که طرفداران اصلی است که به دنبال پیدا کردن معنای پشت خزنده اتفاقات در سراسر جهان در حال جشن گرفتن بازگشت آن (متناسب با تم اصلی موسیقی) آنها عزاداری عدم وجود یک جزء کلیدی.

شش قسمت های جدید می آیند و بدون رابرت پشته به عنوان راوی. پشته صدای فرمانده یک عامل بزرگ به موفقیت نشان می دهد که زد از سال 1987 تا 2002. درگذشت او در سال 2003.

این سری را فراموش کرده ام نیست پشته به طور کامل – در پایان از افتتاح اعتبار یک شبح از این بازیگر دیده می شود در پس زمینه یک تصمیم است که مورد تمجید و ستایش از بینندگان.

"قدردانی فریاد به رابرت پشته از طریق یک شبح از او در گشایش اعتبار" یکی از طرفداران نوشت و اضافه کرد: "براوو Netflix بکشد."

دیگری افزود: "شبح مانند شبح از رابرت پشته در اعتبار ؟ وحشت زده و اوه بله جهنم."

یک نفر نوشت: "من حلال گریه در اینجا. خیلی خیلی خوشحالم برای دیدن این!!!!" در حالی که یکی دیگر گفت: "خوب ادای احترام بلکه کمی شبح وار."

به جای تلاش برای پیدا کردن فرد دیگری برای پر کردن کفش خود را, اگر چه, اسرار حل نشده در حال حاضر هیچ راوی در همه – و برخی از مردم پیدا کردن آن سخت به دریافت در هیئت مدیره با این تکرار.

"من متاسفم اما اگر آن را ندارد رابرت پشته در یک کت سنگر نیست اسرار حل نشده" یک فرد است.

پیدا کردن یک لیست کامل از هر فیلم و تلویزیون نشان می دهد در آینده به Netflix در ماه جولای در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن