غرب هم در مقابل چلسی: “من واقعا دوست ندارم VAR!’ – Michail آنتونیو در سمت غیرمجاز و هدف در پیروزی حیاتی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

West Ham به جلو Michail آنتونیو شوخی در مورد دوست نداشتن خود را برای ور در چهارشنبه شب پس از طرف 3-2 پیروزی بر چلسی در لیگ برتر – یک بازی که در آن چکش به حال یک هدف مجاز برای آفساید پس از نزدیک به چهار دقیقه چک کنید.

West Ham فکری به حال گرفته شده سرب در اواخر نیمه اول و زمانی که توماس Soucek تبدیل توپ از محدوده نزدیک تنها برای حمله به حکومت با توجه به آنتونیو ظاهرا مسدود کردن چلسی دروازه بان Kepa Arrizabalaga خط از چشم انداز از یک موقعیت آفساید.

Soucek بعد از آن با موفقیت وارد برای میزبان پس از Willian کرده بود گل برای چلسی از نقطه و آنتونیو پس از آن رخ داد را به دیوید مویس تیم منجر شود. Willian مشبک دوباره با یک ضربه آزاد اما آنتونیو تبدیل ارائه دهنده West Ham جایگزین آندری Yarmolenko به مهر و موم پیروزی در 89 دقیقه است.

“من واقعا دوست ندارم VAR من واقعا آن را دوست ندارم!” گفت: Antonio, خنده در مورد نیمه اول حادثه است.

“در این فصل چیزهای زیادی رفته اند و نه راه ما. اما امروز آن را متوقف نمی ما فقط رفتن و ما رو به پیروزی است.

“این سخت بود [چلسی] بازی باور نکردنی فوتبال و نگهداری آنها سنجاق ما در. این یک نتیجه است.”

پیروزی آسانسور West Ham به تاریخ 16 در جدول 30 امتیاز و سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط با شش بازی باقی مانده است.

“مرد بوده است وجود دارد بسیاری از بازی های که در آن ما شده است فقط خیلی نزدیک و امروز ما تا به حال یک هدف گرفته شده از ما دور” آنتونیو ادامه داد.

“ما رفت و با نتیجه 1-0 ما درو سطح و پس از آن پایین رفت دوباره – اما موفق به بازگشت و آن را برد.

“این نشان می دهد که اعتقاد ما داریم, شن ما رو و این که ما در حال رفتن به رها کردن ما مبارزه تا پایان.”

فرانک لمپارد به چلسی بماند چهارم در جدول رده بندی در 54 امتیاز پس از دست دادن آنها. آنها یک نقطه در پشت لستر شدند و مورد ضرب و شتم 2-1 توسط اورتون در چهارشنبه شب و دو پیش از منچستر یونایتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید