واتفورد در مقابل منچستر سیتی نتیجه: بازدید کنندگان برجسته Hornets' فقدان امید و هویت به عنوان سقوط بافندگی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خبر بد این است که واتفورد دیگر باید چهار هدف کوسن در هدف تفاوت بیش از استون ویلا در 17 و بورنموث در 18. خبر خوب این است که سرب خود را از سه نقطه به معنی مسائل هنوز هم در دست خود را مگر اینکه ویلا جلو و بعید است پیروزی در برابر آرسنال بعد از این شب.

بیشتر نگران کننده اخبار است که در شواهد این 0-4 شکست منچستر سیتی, آنها به نظر نمی آید قادر به برداشتن هر چیزی در امارات از آخرین بازی این فصل است.

تا آنجا که این بالينی بود و اگر نه به طور معمول مایع شهرستان عملکرد – با یک بند از Raheem Sterling, یکی برای هر یک فیل Foden و Aymeric لاپورت – واتفورد خواست خود را به عنوان یک تیم بدون هویت. کسی که بدون در نظر گرفتن چگونه کارت های پاییز در آخرین روز از فصل خیلی بیشتر روح جستجو برای انجام جلوتر از فصل آینده مبارزات انتخاباتی. یک تیم نیاز به قراضه زمان بیشتری را صرف مجادله میان خودشان و به عنوان کج خلق در توپ به عنوان آنها با یکدیگر است.

این حقایق غیر قابل اجتناب هستند که نایجل پیرسون در زمان بیش با واتفورد پایین تنها با هشت امتیاز و سمت چپ آنها را از منطقه سقوط با سه امتیاز است. و در حالی که وجود دارد صحبت از اختلافات تاکتیکی و بیشتر آنهایی که شخصی بین پیرسون و Pozzo خانواده – و چند ساکت تر گره به مسائل با برخی از بازیکنان – آن را سخت به بگویید که در اینجا در محل اقامت خلیفه جاده تا به حال بهره مند از اخراج خود را. قطعا نه هیدن Mullins یا گراهام پشته دو مراقبان در حال حاضر مسئول ناکارآمد این گروه حتی اگر فقط برای یک بازی.

برای میزبان این نوع شکست است که در پرواز در صورت از درک عقل است که زمین را ارائه می دهد پناهگاه زمانی که خارج از حوزه مسائل به چپ چپ. مطمئن شوید که فوتبال می تواند مفید حواس پرتی به مسائل فراتر از اطراف زمین فوتبال به عنوان چند هفته گذشته نشان داده اند. اما وجود دارد هیچ چیز برای آنها را در اینجا.

نه زمانی که پله را به میان یک جنگ سقوط نیاز به یک پیروزی برای ایمنی در برابر یک طرف که نه تنها بسر برده و آنها را 8-0 در ماه سپتامبر اما در حال پرستاری از زخم های خود را.

شنبه شکست در نیمه نهایی جام حذفی با آرسنال گرفته است یکی دیگر از قطعه ای از نقره را در دستور کار برای منچستر سیتی. و هیچ خشم کاملا مانند تکبر و پپ گواردیولا.

در پیش بینی از یک یورش واتفورد غنی شده خود را هافبک با پنج به حمایت از یک دفاع چهار. آنها همچنین انداخت بدن در غرفه به ساخت تا جو برای این آخرین بازی خانگی از یک کمپین به چالش کشیدن.

اطاق عقب, کارکنان آوازی حضور سراسر Sir Elton John ایستاده است. حتی برخی از کارکنان اداری بودند در اطراف در یک محیط امن اجتماعی فاصله. همه ارائه تشویق اعم از فریاد زد موضعی دستورالعمل و یا صرفا تشویق مشتاق.

اما با شروع نیمه دوم سر و صدا در ایستاده بود فروکش بجای توسط بازیکنان واتفورد سرزنش کردن هر یک از دیگر. بن فاستر و تروی Deeney رد و بدل چند barbs از 30 متری از هم جدا در حالی که کریگ داوسون آیا بهترین خود را برای فرونشاندن تنش است. هنگامی که سه ارشد بازیکنان درگیر در این نوع از سرزنش troisآن را از شما تعجب می کنم که چقدر قبلی مدیر یکی قبل و یکی دیگر از قبل شد مشکل اینجا.

واتفورد کاپیتان Troy Deeney صحبت می کند با مرد شهر کوین ده بروین در تمام وقت (2020 استخر)

برای بیشتر قسمت ها, واتفورد مشغول شد اگر نه جذاب. شهر نمی تواند بیشتر از اختیار خود در باز کردن 30 دقیقه. در زمان Ederson به حال تمام دفاعی نیم تا خود را به عنوان 10 در نور آبی ماند معترضان در دیگر.

با 31 در ساعت, اگر چه, این اولین بار خنجر تضعیف از طریق رنگ زرد و سیاه و حفاظت. عبور از فیل Foden در سمت چپ ساخته شده راه خود را به کایل واکر در سمت راست. تکرار صلیب یافت استرلینگ که مجهز به گوشه بالا.

خواهد هیوز همیشه مایل بود شاید مقصر عدم قطع واکر توپ – تکرار پیشنهاد متعهد تکان دادن از پای چپ خود را خواهد آن را مانع از رسیدن به استرلینگ. اما او قطعا نسبت سرزنش دوم زمانی که استرلینگ را تیز رفت و آمد در لبه جعبه از یک Foden عبور نگاه به فریب خورده اند هافبک.

در بازرسی نزدیک هیوز به نظر می رسید که برنده چالش نسبتا. اما این نوع از تصمیم گیری است که می رود در برابر به شما هنگامی که شما در حال جربنج آن را در پایین. به همین ترتیب گزاف گویی توپ به عنوان پرورش یافت که از سوی شرکت ذخیره استرلینگ را مجازات اما کاهش یافته است توپ به جناح به پنهانی در تلاش دوم. این بود که انگلستان و بین المللی 19 لیگ هدف از این فصل بیشتر او را به ثمر رساند در یک کمپین است.

وجود دارد فرصت برای استرلینگ به آن را 20 دو بار قبل از نیمه دوم نوشیدنی شکستن. اولین ضربه بالا کشید یکی دیگر از نجات از پرورش پس از حافظ تا به حال snuffed یک گابریل عیسی one-on-one که قرار بود تا خود تیمی است.

دوم – یکی دیگر از تیک کنار فاستر نام – شکست به Foden به نمره خود را هدف ششم از فصل و اولین دور از خانه. هر چند استرلینگ قادر به ساخت حرفه ای-بهترین کوین ده بروین قادر به شکاف 19th کمک برای فصل طراحی خود را یک گام نزدیک تر به سابق بلژیک مربی Theirry هنری شمارش از 20. عبور از یک ضربه آزاد کردن گسترده ای در سمت راست به رهبری بود به گوشه ای دور توسط لاپورت آن را آورده.

آن می توانست بدتر: عیسی بالاخره فضای خود را به سر در مرگ تنها برای یک پرچم به حکومت آن را برای آفساید. یک لحظه قبل از آن دنی ولبک راه اندازی شد از طریق این شانس را به جلو و یکی عقب برای واتفورد به برقراری مجدد که تفاوت هدف منجر شود.

شما احتمالا در حال حاضر حدس زده او از دست رفته به پایان رسید و تخت در چهره خود را. آن واتفورد شب در ملخص کلام است. شاید حتی خود فصل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب