Gigi Hadid به تازگی بازسازی آپارتمان باعث سردرگمی: 'من از بین برد روز

Gigi Hadid به اشتراک گذاشته است عکس های از بازسازی آپارتمان که او با طراحی خودش به طیف گسترده ای از واکنش های

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Gigi Hadid به اشتراک گذاشته است عکس های از بازسازی آپارتمان که او با طراحی خودش به طیف گسترده ای از واکنش های از طرفداران.

در یکشنبه, سوپر ارسال شده 10 عکس از رنگارنگ آپارتمان در شهر نیویورک به Instagram, که در آن او توضیح داد که او "همه از سال گذشته" طراحی و ترتیب او را "شور و پروژه/رویای نقطه".

"البته این همه گرد هم آمدند درست قبل از quarantining خارج از شهرستان... اما من بسیار هیجان زده هستم برای من به صرف لذت بردن از تمام گوشه های ویژه که ساخته شد با یک lil کمک از برخی از مورد علاقه معماران و طراحان (شیر!) که در آغوش من ایده و نمی call me crazy," حدید ادامه داد: قبل از اضافه کردن لطف او را به مادرش, Yolanda حدید که "بزرگترین خانه داری-صدایی-هیئت مدیره من می تواند برای بپرسید."

در عکس های 25 ساله نشان می دهد اتاق های مختلف در خانه از جمله اتاق نشیمن خود را با چند رنگ مبل و چوب اسکی, آشپزخانه, که ویژگی های کابینت های ساخته شده با رنگ مختلف ماکارونی و یک الگوی-فرش راه پله.

در علاوه بر این به روشن الگوها و رنگ های این مدل همچنین شامل جزئیات مانند یک غول زرد قلم, حمام, گچ بری با نیویورکر را پوشش می دهد و یک آشپزخانه کاسه پر بیلیارد توپ.

در حالی که حدید که در حال حاضر باردار با فرزند اول با دوست پسر, دوست, Zayn Malik, است, به وضوح خوشحال به نتیجه نهایی و طرفداران او و پیروان کمتر تحت تاثیر منحصر به فرد تزئینات انتخاب با بسیاری از ابراز سردرگمی خود را در رسانه های اجتماعی.

"چه بیشتر خالی از سکنه بخشی از Gigi Hadid خانه: ماکارونی کابینه درب کاسه استخر توپ در آشپزخانه و یا صندلی در غرور" یک فرد است.

یکی دیگر گفت: "من نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد انسان به اندازه غول زرد قلم راست قامت ایستاده در Gigi Hadid خانه."

"Gigi Hadid خانه است جرقه من پاسخ مبارزه یا پرواز," شخص دیگری شود.

دیگران را نگه نمی هنگامی که آن را آمد به نظرات منفی آپارتمان با بسیاری از تماس صفحه اصلی "زشت".

"جی جی حدید, خانه زشت بودن من به ارمغان می آورد آسایش" یک نفر است در حالی که فرد دیگری نوشت: "من آرزو می کنم من می توانم unsee طراحی داخلی از جی جی حدید ، من هرگز متنفر بودم چیزی بیشتر در زندگی من است."

دکور همچنین باعث مقایسه به دیگر افراد مشهور, خانه های, از جمله کیم کارداشیان و کنی وست را که شناخته شده بودن غیر پراکنده.

"مطمئن نیستید چه چیزی به من ثابت شده بیشتر: Kim K را ترور خانه یا Gigi Hadid را ماکارونی کابینت" شخص دیگری است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن