ما باز به جلو بروید در ماه اوت و سپتامبر در پشت درهای بسته

ما باز برگزار خواهد شد از 31 مرداد تا 13 شهریور در پشت درهای بسته. فرماندار نیویورک اندرو کومو تایید گرند اسل

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

ما باز برگزار خواهد شد از 31 مرداد تا 13 شهریور در پشت درهای بسته.

فرماندار نیویورک اندرو کومو تایید گرند اسلم را در مرغزار فلاشینگ در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه به عنوان بخشی از دولت را بازگشایی از خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

کومو مطمئن باشید که انجمن تنیس ایالات متحده خواهد بود "فوق العاده احتیاطی" برای محافظت از بازیکنان و کارکنان در این مراسم از جمله قوی تست تمیز کردن اضافی و اضافی قفل فضای اتاق.

"ما هیجان زده در مورد ما باز (که) است برگزار می شود در کوئینز 31 اوت از طریق 13 سپتامبر. از آن خواهد شد بدون طرفداران, اما شما می توانید آن را در تلویزیون — و من را که" کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

باز فرانسوی به تعویق افتاد از مه است و در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع یک هفته پس از انعقاد ما باز است. ویمبلدون در ضمن لغو شد در مجموع برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

تعدادی از بازیکنان برتر جهان اند اما علنا ابراز رزرو بیش از حضور در مرغزار فلاشینگ که به عنوان یک مرکز موقت برای تخت بیمارستان در اوج این بیماری همه گیر.

دفاع از قهرمان نواک جوکوویچ برچسب احتیاطی درگیر به عنوان "افراطی" در حالی که رافائل نادال اعتراف کرد او تا به حال کمی تمایل به سفر و رقابت در این زمان آب و هوا.

"ما نمی خواهد که دسترسی به منهتن ما را به خواب در هتل ها در فرودگاه به آزمایش دو بار یا سه بار در هفته" گفت: جوکوویچ. "همچنین ما می تواند یک فرد به این باشگاه است که واقعا غیر ممکن است. منظورم این است که شما نیاز به مربی خود و سپس یک مربی تناسب اندام پس از آن یک فیزیوتراپیست."

بازیکنان خارج از کشور مانند جهان بدون 1 Ashleigh Barty و Nick Kyrgios باید نگرانی های بین المللی محدودیت های مسافرتی با استرالیا قرنطینه اقدامات معنی آنها را در حال حاضر به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت به خانه پس از رویداد.

تنیس حرفه ای متوقف شده است و از ماه مارس و نمی خواهد سر تا حداقل 1 ماه اوت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن