NASA Parallel Universe Multiverse
دانشمندان ناسا گفته کشف شواهدی از یک جهان موازی واقع در سمت راست در کنار ماست که در آن تمام قوانین فیزیک به نظر می رسد عامل در جهت معکوس. این یافته بود در مورد زمانی که تیم مورد استفاده ناسا قطب جنوب ضربه گذرا آنتن (آنیتا) برای انجام یک آزمایش در قطب جنوب یافت می شود ذرات که ممکن است از خارج از خود ما هستی. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.غول, بادکنک بود که با استفاده از حمل و نقل دستگاه که تشخیص فوق العاده بالا و انرژی کیهانی-ray نوترينو بالا در بالای قطب جنوب که در آن وجود هوای سرد و خشک فراوان است فراهم کردن شرایط مناسب برای استفاده از آن وجود دارد به عنوان کمی به هیچ تداخل رادیویی. این ذرات انرژی در حال میلیون ها بار قوی تر از هر چیزی ما می توانیم بر روی زمین تبدیل شده اند و علاقه زیادی به اخترفیزیکدانان.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)
  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.


وقتی آنیتا روشن شد آن را شناسایی تاو neutrino یا سنگین تر از ذرات که از "بالا" از زمین در سال 2016 به این معنی که این ذرات در حال سفر به عقب در زمان و ممکن است شواهدی از یک جهان موازی است.