ما المپیک بوکسور ویرجینیا Fuchs فرار بان کی مون پس از این ادعا شکست خورده و مواد مخدر, تست های ناشی از جنسیت

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

المپیک ایالات متحده بوکسور ویرجینیا Fuchs تا به حال شکست خورده داروهای آزمون پاک پس از سرزنش آن در داشتن رابطه جنسی با دوست پسر خود.

ایالات متحده آمریکا آژانس ضد دوپینگ (Usada) مشخص است که او نمونه که شامل دو مواد ممنوع (لتروزول متابولیت و GW1516 متابولیت) منتقل شد از طریق مقاربت.

32 ساله او را نمونه که contravenes سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (Wada) قوانین در مواد ممنوع بود گرفته شده در خارج از رقابت آزمایش ادرار در 13 فوریه.

"این مقدار کم از لتروزول متابولیت و GW1516 متابولیت های شناسایی شده در نمونه ها مطابق با آخرین قرار گرفتن در معرض این مواد از طریق انتقال جنسی" این USADA گفت: آن مشخص بود در تحقیقات خود را.

ضد دوپینگ بدن گفت: Fuchs شریک شده بود با استفاده از دوزهای درمانی از این دو ماده و Fuchs با مته سوراخ کردن بدون خطا یا سهل انگاری برای یافته های جانبی و بنابراین نمی توان ممنوع کرد.

"ما قویا بر این باورند این مورد و امثال آن از جمله آلودگی گوشت و دارو آلودگی موارد باید در نظر گرفته شود بدون نقض" USADA رئیس تراویس Tygart گفت.

فوچس به دقت از دست رفته را در مسابقات مقدماتی المپیک ریو در سال 2016 و در حال حاضر مجموعه مناظر خود را در سال آینده به تاخیر افتاد توکیو بازی.

"این یک درس بزرگ برای من بود و در حال حاضر که بیش از من به طور کامل با تمرکز بر آماده سازی برای توکیو" او در توییتر نوشت.

معمول مجازات برای استفاده از مواد ممنوع است چهار سال ممنوعیت از همه WADA-سازگار ورزشی.

در سال 2017 USADA مجاز میانه-دونده از راه دور Ajee Wilson بدون تعلیق نتیجه رسید که اثری از یک عامل آنابولیک در نمونه آمده بود از گوشت گاو آلوده.

رویترز نیز به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im