آواتار 2 'دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن' منتشر شد به عنوان جیمز کامرون بازگشت به مدیر صندلی

جیمز کامرون بازگشت به فیلمبرداری در آینده آواتار عاقبت برای اولین بار از زمان همه گیر و یک پشت صحنه عکس منتشر

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

جیمز کامرون بازگشت به فیلمبرداری در آینده آواتار عاقبت برای اولین بار از زمان همه گیر و یک پشت صحنه عکس منتشر شده در جشن.

کارگردان, تهیه کننده, Jon Landau متعدد و خدمه در حال حاضر تکمیل شده مورد نیاز خود را از 14 روز از قرنطینه پس از بحث برانگیز از بازگشت به نیوزیلند.

آواتار 2 حالت تعلیق فیلمبرداری به کروناویروس در ادامه به گسترش در سراسر جهان است اما در کنار Jurassic World: Dominion – آن را یکی از اولین فیلم های هالیوود به تولید آن در مسیر بازگشت.

جدید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن را نشان می دهد کامرون در صندلی کارگردان از آنچه او ادعا خواهد بود یک فیلم انقلابی برای پیشرفت جلوه های بصری.

در سال 2018 مدیر نشان داد که چرا آن را گرفته و او را تا زمانی شروع به تیراندازی عواقب سرزنش زیر آب motion-capture technology – چیزی که او ادعا کرده است "هرگز قبل از انجام شده است".

تولید کننده Jon Landau مشترک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن آنلاین (Instagram)

دیگر در پشت صحنه تصاویر منتشر شده شامل یک نشان کیت وینسلت در عمل به عنوان یک نام تجاری جدید ،

برای این فیلم از آن گزارش شد , تایتانیک, ستاره های مورد نیاز برای نگه داشتن نفس در زیر آب به مدت هفت دقیقه.

دیگری را نشان می دهد Sigourney ویور – که تلافی نقش خود را از سال 2009 اصلی خندان در کنار کامرون که به کارگردانی او در سال 1986 فیلم بیگانگان.

این Avatar دنباله ویل دوباره Sam Worthington, Zoe Saldana و ویور در کنار بازیگران جدید اعضای وینسلت, Vin Diesel, Jermaine کلمنت, Michelle Yeoh و ادی فالکر.

آواتار 2 قرار است وارد سینما در 17 دسامبر 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب