UFC: Khabib Nurmagomedov در مقابل جاستین Gaethje رسمی برای اکتبر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Khabib Nurmagomedov بعدی دفاع از خود عنوان سبک وزن UFC رسما دارای یک تاریخ با روسیه را به جاستین Gaethje در UFC 254 در 24 اکتبر.

UFC تایید این خبر در روز سه شنبه شب.

عنوان وحدت کشمکش شده است و انتظار می رود پس از Gaethje (22-2) را شکست داد و تونی فرگوسن در ماه مه برای تقسیم موقت بند هر چند مرگ Nurmagomedov پدر Abdulmanap در اوایل این ماه با توجه به کروناویروس-عوارض مربوط به رهبری به سوال روسیه در آینده در ورزش.

Nurmagomedov پدر – بسیار مورد احترام رقم در جهان MMA – بود و همچنین بسیار سبک وزن قهرمان سر مربی و 'عقاب' در حال حاضر گفت که او احساس او نزدیک شدن به پایان مبارزه خود را حرفه ای.

شکست نخورده Nurmagomedov (28-0) آخرین رقابت در سپتامبر سال 2019 با موفقیت دفاع از عنوان خود در برابر داستین Poirier از طریق تسلیم سوم دور.

در ضمن Gaethje آخرین تفرج بود یک حرفه ای-تعریف عملکرد با آمریکا توقف فرگوسن در دور پنجم به ظاهر رد هر گونه احتمال Nurmagomedov در مقابل فرگوسن تا به حال وقوع است.

فرگوسن تا به حال مدت طولانی است که به عنوان خطرناک ترین حریف برای Nurmagomedov, 31 و کشمکش بین این دو برنامه ریزی شده بود در پنج نوبت در سراسر پنج سال در حال سقوط را از طریق هر زمان – اخیرا در ماه آوریل است.

Gaethje را کشتی کج اعتبار و Arizonan قابل توجه نشان دادن در برابر فرگوسن منجر شده بسیاری به این باور است که 'برجسته', 31, در حال حاضر اثبات شده خود را به ترین تست چالش برای Nurmagomedov در سبک وزن را بدست آورد اما.

Nurmagomedov مقابل Gaethje انتظار می رود که این رویداد هنگامی که این جفت ارز برخورد در UFC 254.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب