مارکوس Rashford می گوید: "این انگلستان 2020' پس از ابراز لذت در بوریس جانسون U-turn

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مارکوس Rashford ابراز لذت خود را زیر این خبر که بوریس جانسون انجام شده است یک U-نوبه خود در این طرح برای پایان دادن به مدرسه رایگان کوپن غذا برای تابستان با فوتبالیست ادعا "فقط نگاه آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم می آیند" پس از رهبری کمپین برای کمک به کودکان آسیب پذیر.

منچستر یونایتد و انگلستان رو به جلو راه اندازی پرشور انتخاباتی در صبح روز دوشنبه خواستار دولت به معکوس تصمیم خود را برای پایان دادن به این طرح برای تعطیلات تابستان.

با 1.3 m کودکان وابسته به مدرسه رایگان شام Rashford می خواستم نه فقط بالا بردن آگاهی از آن دسته از خانواده هایی بودند که در خطر از بین رفتن گرسنه در ماه های آینده, اما, انجام کاری است که در نتیجه عمل گرفته شده است.

22 ساله و بنابراین تصمیم به نوشتن به دولت و به نام هر MP به عقب تماس برای کوپن غذا طرح برای تمدید از طریق تابستان به دلیل بحران مالی که آورده شده است در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. Rashford نیز نامیده می شود در کسانی که موافقت خود را با پیام خود را شخصا به برچسب خود را محلی و MP توییتر خواستار تجدید نظر.

Rashford درخواست در ابتدا ملاقات با یک بی حرکت پاسخ از 10 هیچ یک سخنگوی نخست وزیر گفت که آنها نمی خواهد گسترش این طرح به تعطیلات تابستانی است.

اما در روز سه شنبه جانسون انجام U-نوبه خود در تصمیم گیری با توجه به رشد فشار با همه دانش آموزان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه در انگلستان داده می شود سوپرمارکت مواد غذایی کوپن به پوشش شش هفته تعطیلات تابستان.

اعلام می بیند جانسون به یک توافق £120m دولت U-نوبه خود با Rashford کمپین نقشه کشی پشتیبانی از تعدادی از چهره های برجسته از هر دو در داخل و خارج از ورزش است.

Rashford به سرعت ارسال یک پیام در توییتر برای بیان لذت خود را با این خبر که او در آن بستری بود به درک.

"من حتی نمی دانم چه می گویند" Rashford در توییتر نوشت. "فقط نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم آمده این است که انگلستان در سال 2020 است."

در دومین پست Rashford افزود: "به تمام نمایندگان مجلس: این هرگز در مورد من و شما این بود که هرگز در مورد سیاست این بود که گریه کردن برای کمک از پدر و مادر آسیب پذیر در سراسر کشور و من به سادگی ارائه پلت فرم برای صدای آنها شنیده می شود. من ایستاده افتخار امروز دانستن که ما گوش کرده اند و ما را از انجام آنچه درست است. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما من خدا را شکر به همه شما که به ما داده اند این خانواده ها فقط یک چیز کمتر به نگرانی در مورد امشب. سلامت فرزندان ما همیشه باید یک اولویت است."

Rashford این کمپین با حمایت حزب کارگر رهبر Keir Starmer صبح روز سه شنبه با کار راه اندازی #HolidaysWithoutHunger کمپین برای مبارزه با جانسون تصمیم در حالی که سابق انگلستان کاپیتان گری است و من یکی از بسیاری از مشخصات بالا, ستاره های ورزش به پرتاب وزن خود را پشت این کمپین.

Starmer گفت: "این یکی دیگر خوش آمدید U-نوبه خود از بوریس جانسون. فکر 1.3 میلیون کودک از رفتن گرسنه در این تابستان غیر قابل تصور بود. احسنت به مارکوس Rashford و بسیاری دیگر که صحبت کرد تا قدرت مورد این موضوع است."

است و من سریع به اعتبار Rashford برای کار خود را آغاز شد که با طولانی در نامه ای به نمایندگان مجلس و امتناع به مزاحمت زمانی که دولت را رد کرد و خواستار تغییر دهید.

"خوب بازی Marcus خوبی بازی" است و من هنوز توییتی که در پاسخ به Rashford واکنش.

"برای دیدن @ManUtd شماره 10 در حال تغییر سیاست در شماره 10. فوق العاده مبارزات و پیروزی برای درخشان است."

شفیلد یونایتد و اسکاتلند مهاجم Ollie McBurnie ارسال شده پیام تبریک به Rashford و اضافه میکند: "آنچه که یک مرد @marcusrashford" در حالی که خواندن هافبک چارلی آدام نیز با تمجید از ایالات مهاجم سهم.

سرمربی تیم ملی همچنین با ارسال قدردانی خود را از تلاش های خود را با رسمی انگلستان حساب توییتر ارسال: "شگفت انگیز به تلاش های خود را به پاداش باشد و به می دانم که بسیاری از شما بهره مند شوند. ما بسیار افتخار از شما مارکوس."

سابق بوکس قهرمان جهان آنتونی Crolla پیوست ستایش اضافه کرد: "باور نکردنی آنچه که این پسر انجام داده است. گفت: روز گذشته در مورد فوتبالیست جوان به دنبال او. همه جوانان باید به ویژه کسانی که با یک پلت فرم برای انجام کارهای خوب."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im