اشلی جاد را مورد آزار و اذیت جنسی علیه Harvey Weinstein احیا توسط دادگاه تجدید نظر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اشلی جاد صادر شده است درخواست تجدید نظر در آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر Harvey Weinstein.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز چهارشنبه حکم است که بازیگر می تواند شکایت خوار تولید کننده بر اساس قانون کالیفرنیا در این مورد.

9 ما مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو یافت که Weinstein تا به حال قدرت قابل توجهی بیش از جاد حرفه ای در سال 1997 زمانی که آنها برگزار کلی جلسه کسب و کار هتل خود را و به اتهام آزار و اذیت رخ داده است.

"به موجب حرفه ای خود را در موقعیت و نفوذ خود به عنوان یک تولید بالا در هالیوود Weinstein بود و منحصر به فرد واقع به ورزش قدرت اجباری و یا اهرم بیش از جاد بود که یک بازیگر جوان در آغاز زندگی حرفه ای خود را در زمان به اتهام آزار و اذیت" نظر گفت.

دادگاه تجدید نظر فرستاده شده پرونده را به دادگاه پایین تر برای بیشتر رسیدگی است.

"این یک پیروزی مهم است نه تنها برای خانم جاد اما برای همه قربانیان آزار و اذیت جنسی در روابط حرفه ای" گفت: Judd وکیل تئودور Boutrous.

جاد یکی از اولین زنانی که جلو آمد و در برابر Weinstein در اکتبر سال 2017, در مصاحبه با نیویورک تایمز. که قطعه همراه با دیگر نیویورکرنشان داد بسیاری از اتهامات سوء رفتار در برابر Weinstein آورده و جریان اصلی توجه به #MeToo جنبش است.

جاد واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Weinstein در مارس 2018 متهم او را از شهرت او را لکه دار توسط دلسرد کارگردان پیتر جکسون از مصاحبه او در فیلم پرفروش حق رای دادن ارباب حلقه ها.

او به ارمغان آورد او را آزار و اذیت جنسی ادعا می کنند تحت قانون کالیفرنیا جلوگیری از انجام چنین توسط یک فرد در یک "کسب و کار خدمات و یا رابطه حرفه ای" با یکی دیگر از.

در 2019, ما قاضی منطقه فیلیپ گوتیرز رد این ادعا پیدا کردن که جاد رابطه با Weinstein بود و نه تحت پوشش قانون کالیفرنیا.

جاد نیز به دنبال یک افترا ادعا علیه Weinstein.

Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان در ماه مارس پس از متهم شدن در نیویورک از یک جنایتکار عمل جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف.

خود را وکیل باید گفت که او در نظر دارد تا درخواست تجدید نظر. Weinstein مواجه است بیشتر اتهامات در لس آنجلس.

رادیو فردا کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن