Uber باعث می شود پوشش صورت اجباری برای مسافران و رانندگان

Uber ساخت پوشش صورت اجباری برای همه مسافران از 15 ژوئن. کابین نقطه خدمات نیز خواهد شد نیاز به درایور برای پوشی

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

Uber ساخت پوشش صورت اجباری برای همه مسافران از 15 ژوئن.

کابین نقطه خدمات نیز خواهد شد نیاز به درایور برای پوشیدن ماسک.

در لندن رانندگان را برای به اشتراک گذاشتن یک عکاسی از خود نشان آنها با پوشیدن چهره و پوشش قبل از آنها شروع به تغییر, اندازه گیری است که این شرکت با توجه به نورد از سراسر انگلستان است.

بارگذاری با استفاده از شی تکنولوژی تشخیص برای تعیین اینکه آیا یا نه رانندگان پوشیدن پوشش صورت – کسانی که نمی خواهد بود قادر به دریافت آنلاین.

رانندگان قادر خواهد بود به لغو سفر بدون مجازات اگر سوار نمی پوشیدن چهره و پوشش و بالعکس.

نیز وجود دارد یک گزینه جدید برای ارائه coronavirus مربوط به بازخورد در برنامه از جمله اگر یک مسافر یا راننده نیست پوشیدن چهره و پوشش.

رانندگان هستند توصیه می شود به اقدامات بهداشتی مانند sanitising اتومبیل های خود و شستن دست های خود را به طور منظم.

مسافران خواهد بود خاطر نشان کرد به اقدامات احتیاطی از جمله شستن دست های خود را نشسته در صندلی عقب و نورد پایین پنجره اجازه می دهد هوا به گردش.

"برای ماه ما شده ایم ترغیب مردم به ماندن در خانه برای ایمنی خود و ایمنی رانندگان را که ضروری سفر گفت:" جیمی بولتون حال بارگذاری منطقه ای مدیر کل شمال و شرق اروپا است.

"در حال حاضر به عنوان شهرستانها شروع به بازگشایی و مردم شروع به حرکت دوباره, ما در حال انجام اقدامات برای کمک به هر کس اقامت امن و سالم در هر زمان آنها با استفاده از بارگذاری.

"ما تا به معرفی اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که هر راننده می تواند دسترسی به PPE آنها نیاز به صورت رایگان برای کمک به امن نگه داشتن آنها را در هنگام رانندگی با Uber و از شنبه نیاز داریم تا هر کسی با استفاده از بارگذاری برنامه در انگلستان به پوشیدن صورت پوشش."

سوار شدن نقطه برنامه قبلا توزیع شده 54,000 واحد تمیز کردن اسپری و دست sanitisers به کارگران به علاوه بیش از دو میلیون ماسک برای رانندگان و پیک در انگلستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب