F1 تایید سه مسابقه جدید و لغو همه Grands جایزه بزرگ در آمریکا

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرمول یک را به بازگشت به پرتغال برای اولین بار در 24 سال پس از پرتیمانو تایید شد به عنوان یک میزبان جدید در تقویم سال 2020.

همراه با افتتاحیه جایزه بزرگ در Algarve بین المللی مدار F1 خواهد شد بازگشت به Nurburgring و ایمولا آخر که برگزار خواهد شد بیش از دو نفر به جای سه روز و به احتمال زیاد ویژگی فقط یک جلسه تمرین قبل از واجد شرایط در روز شنبه.

سه اضافات جدید را به تعداد کل تایید مسابقات تا 13 بعد از Mugello و سوچی شد به تازگی اضافه شده به هشت اولیه اروپایی و نژادها و هر چند آن را نیز اعلام کرده است که برنامه ریزی شده Grands جایزه بزرگ در ایالات متحده و کانادا و مکزیک و برزیل لغو شده اند.

"ما خوشحال هستیم که ما همچنان به ایجاد پیشرفت در تهیه برنامه های ما برای سال 2020 فصل و هیجان زده به استقبال Nurburgring, پرتیمانو و ایمولا به تجدید نظر در تقویم گفت:" تعقیب کری رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی فرمول یک.

"ما می خواهیم برای تشکر از مروج تیم و FIA برای حمایت کامل خود را در تلاش های ما را به ما طرفداران هیجان انگیز مسابقه این فصل طی یک اقدام بی سابقه زمان.

"ما همچنین می خواهم به پرداخت باج به ما باور نکردنی همکاران در آمریکا و نگاه به جلو به پشت با آنها فصل آینده زمانی که آنها را یک بار دیگر قادر به هیجان میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است."

یک خانه سابق از هر دو آلمانی جایزه بزرگ و جایزه بزرگ Nurburgring خواهد شد بازگشت به تقویم در 9-11 اکتبر با دو هفته فاصله قبل از پرتغالی جایزه بزرگ طول می کشد برای اولین بار پس از رویداد نهایی در استریل در سال 1996 بود که یکی توسط Jacques Villenueve در اولین بازی فصل را با ویلیامز.

آخر هفته زیر F1 خواهد شد بازگشت به ایمولا برای سان مارینو جایزه بزرگ است که نه صحنه یک مسابقه پس از آن کاهش یافته بود از این تقویم در سال 2006 پس از یک نبرد هیجان بین مایکل شوماخر و جانسون باتن که دیدم آلمانی در بالا آمده شده تكیه برنامه برای 26 سال است.

آخرین اضافه شده به این معنی نیست که F1 باقی خواهد ماند در اروپا حداقل تا دور 13th فصل ارائه تمام نژادها پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده اما این قدرت که می شود هنوز هم از بندرگاه امیدوار است از جسارت در خارج از کشور در این فصل به عنوان طولانی به عنوان coronavirus پروتکل های اجازه می دهد آنها را به انجام این کار.

این قابل درک است که مذاکرات باقی می ماند جریان مسابقه را در هر دو ویتنام - با توجه به مرحله افتتاحیه آن مسابقه در آغاز مارس قبل از Covid-19 همه گیر رخ داد - و مالزی که می تواند بازگشت به تقویم, پس از کاهش در سال 2017, قبل از رفتن به خاورمیانه به پایان فصل در بحرین و ابوظبی یکی به احتمال زیاد به مرحله یک بازگشت به عقب دو سربرگ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن