توییتر اشتراک تست مدل با کد نام Gryphon است که شما را به پرداخت هزینه برای امکانات جک دورسی تایید

توییتر است که به دنبال یک مدل اشتراک, مدیر عامل شرکت جک دورسی تایید کرده است. این اخبار به شرح زیر شایعات در م

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

توییتر است که به دنبال یک مدل اشتراک, مدیر عامل شرکت جک دورسی تایید کرده است.

این اخبار به شرح زیر شایعات در مورد نسخه پرداخت شده از توییتر پس از یک فرصت شغلی در این شرکت نوشته شده بود برای یک مهندس نرم افزار به کار بر روی یک اشتراک پلت فرم موسوم به "Gryphon".

پس توجه رسانه ها این کار نرم افزار را برای حذف ذکر Gryphon.

دورسی گفت که این شرکت خواهد بود به احتمال زیاد آن را تست این سال بود که "واقعا نوار بالا برای زمانی که ما می خواهیم مصرف کنندگان به پرداخت برای جنبه های توییتر". او نشان می دهد که چه جنبه هایی می تواند باشد.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر خط جدید درآمد مکمل برای ما تبلیغات کسب و کار" آقای دورسی گفت: در یک سرمایه گذار تماس بگیرید.

"ما فکر می کنم یک جهان وجود دارد که در آن اشتراک مکمل که در آن تجارت این است که مکمل که کمک به مردم مدیریت paywalls ... ما فکر می کنم مکمل."

اعلام می آید توییتر در تلاش است برای افزایش درآمد است. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که شرکت آگهی درآمد مسطح بود در سه ماهه اول خود را و انتظار می رود برای کاهش این سال است.

87 درصد از شرکت درآمد حاصل از تبلیغات. در سال 2019 آن درآمد سالانه $بود 3.46 میلیارد, اما این شرکت تنها گزارش سود برای اولین بار در سال 2018 است.

یک منبع ناشناس زبان به وال استریت ژورنال همچنین گفت که توییتر است که به بررسی طیف وسیعی از گزینه های است که می تواند اضافه شده به آن تبلیغات کسب و کار به جای جایگزین کردن آن به طور کامل.

این حرکت را بزرگترین رخداد در توییتر تاریخ زمانی که حساب های بالا مشخصات کاربران تایید شده از جمله Elon Musk, بیل گیتس, جو بایدن, باراک اوباما, Kanye West و جف بزوس گرفته شد به ترویج یک بیت کوین اومدی.

نقض اتفاق افتاده پس از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی است که می تواند بیش از این حساب پرداخت شد توسط هکرها. "[ما] با استفاده از یک هرزه است که به معنای واقعی کلمه انجام همه کار را برای ما" هکرها گفت.

"ما احساس بدی در مورد امنیت حادثه" دورسی گفت. "امنیت ندارد یک نقطه پایان. آن را مداوم تکرار ... ما ادامه خواهد داد برای رفتن بالا و فراتر از آن در اینجا به عنوان ما همچنان به حفظ سیستم های ما و همانطور که ما همچنان به کار با شرکت های خارجی و اجرای قانون است."

نقض بدان معنی است که توییتر API جدید که چگونه گسترش خدمات شخص ثالث می تواند با استفاده از رسانه های اجتماعی شبکه شرکت داده های به تعویق افتاده است.

API کمک 15 درصد از توییتر درآمد و در حال رشد است سریع تر از آگهی درآمد اما این شرکت تحت فشار قرار دادند پشت انتشار آن گفت: راه اندازی "دیگر ساخته شده حس یا احساس حق" پس از نقض.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب