نیوکاسل تصاحب: عربستان سعودی تجدید نظر در برابر دزدی دریایی حاکم به منظور بالا بردن تازه شک و تردید در مورد پیشنهاد برای خرید باشگاه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

عربستان سعودی درخواست کرد در برابر نقطه عطفی دزدی حاکم قرار دادن یک تازه علامت سوال در پیشنهاد تصاحب نیوکاسل توسط کشور سرمایه گذاری صندوق.

ماه گذشته سازمان تجارت جهانی با انتشار گزارشی که نمایندگان دولت سعودی تا به حال تسهیل فعالیت دزدان دریایی شبکه beoutQ که به طور غیر قانونی پخش یک میزبان از رویدادهای ورزشی از جمله لیگ برتر مسابقات است.

عربستان سعودی در ابتدا ادعا کرد که تجارت جهانی حاکم بود vindication اما سازمان تجارت جهانی را در حال حاضر تایید دریافت درخواست تجدید نظر در برابر آن است.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد که هیئت مدیره است که هنوز هم با توجه به مناسب بودن عربستان تصاحب نیوکاسل تحت لیگ صاحبان و مدیران' آزمون خواسته شد تا در مورد این حکم زمانی که او به نظر می رسد قبل از اینکه نمایندگان مجلس در ماه گذشته.

او گفت: دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش کمیته: "چه از لیگ برتر می خواهد برای فراموش کردن به عقب از گزارش سازمان تجارت جهانی و تلاش های خود ما و تلاش های سایر رشته های ورزشی است که برای عربستان سعودی برای پاسخ مثبت به وضعیت و اجازه می دهد تا ورزش دارندگان حقوق برای محافظت از حقوق خود است."

این درخواست تجدید نظر نمی خواهد به نظر می رسد در این صورت از آن به پاسخ مثبت کارشناسی ارشد دنبال شد.

لیگ تا به حال بارها و بارها به دنبال به اقدام علیه beoutQ از طریق عربستان دادگاه می تواند پیدا کند هر کسی که می را در. در ماه فوریه این خواست ایالات متحده تجارت نماینده به نگه داشتن عربستان سعودی در یک دزدی دریایی سازمان دیده بان لیست.

سازمان تجارت جهانی حکومت عربستان سعودی را باید در اقدامات آن را مطابق با قوانین بین المللی در سراسر مالکیت معنوی.

اخبار از عربستان تجدید نظر می آید کمتر از یک ماه پس از این کشور به طور دائم لغو قطر مبتنی بر beIN SPORTS' مجوز برای پخش در کشور است.

این تصمیم بدان معنی است که هیچ قانونی وجود دارد به معنی به تماشای لیگ برتر فوتبال در عربستان سعودی حداقل تا سال 2022.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب