توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اهدا $3M به UBI آزمایش

توییتر, رئیس, جک دورسی متعهد شده است که 3 میلیون دلار به جهانی درآمد اولیه initative.

این برنامه به نام شهرداران برای یک درآمد تضمین شده (MGI) یک ائتلاف از 15 شهرداران سراسر ایالات متحده است.

جهانی درآمد اولیه است که تحت این طرح یک “ماهانه و پرداخت نقدی داده می شود به طور مستقیم به افراد” است که “بدون قید و شرط با هیچ رشته متصل شده و هیچ کار مورد نیاز”

کمپین معتقد است که با توجه به ثروت و نابرابری درآمد آمریکایی ها کار را دو یا سه شغل هستند و هنوز قادر به تحمل ضرورت اساسی است.

آن را نیز نشان می دهد که عدم انعطاف پذیری و سرعت در آن می تواند اجرا شود و به این معنی است که همه شهروندان خواهد بود پوشش داده شده – اجتناب از نقص در سیستم فعلی که در آن بسیاری از مردم که نیاز به پشتیبانی دارید می توانید آن را.

این طرح می تواند به ارائه کمک های مالی به هفت میلیون آمریکایی در سراسر 14 شهرستانها از جمله نیوآرک, آتلانتا, سیاتل و لس آنجلس کامپتون, طولانی, ساحل, پیتسبورگ و اوکلند.

“این یک ابزار برای بستن ثروت و درآمد شکاف در سطح سیستمیک نژاد و نابرابری های جنسیتی و ایجاد امنیت اقتصادی برای خانواده ها” دورسی توییتی.

آن است که در حال حاضر مشخص نیست که این طرح اجرا می شود که می تواند واجد شرایط برای پرداخت و چقدر هر شهروند را دریافت خواهید کرد. مستقل رسیده است برای روشن شدن.

شهرداران’ طرح نه تنها یکی است که دورسی اهدا کرده است ، او همچنین اهدا $11.2 میلیون دلار به GiveDirectly غیر انتفاعی که همچنین با این نسخهها کار در جهانی درآمد اولیه در کنیا و اوگاندا با توجه به فوربس.

قبلا دورسی بود نیز اهدا 5 میلیون دلار برای اندرو یانگ بشریت رو به جلو و غیر انتفاعی.

یانگ بود که یک نامزد در رقابت برای انتخاب نامزد حزب دموکرات برای اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

او همچنین یک حامی قوی برای جهانی درآمد اولیه و پیشنهاد دادن $1000 به کار آمریکایی ها در هر ماه به عنوان بخشی از یک “آزادی سود”.

مفهوم اساسی جهانی درآمد تبدیل شده است مورد علاقه در سیلیکون ولی از آنجا که بسیاری از مدیران بر این باورند که توسعه فناوری منجر خواهد شد عظیم اتوماسیون و بیکاری است.

اما منتقدان استدلال کرده اند که چنین آینده ای تضمین شده نیست و این تصمیم از کارفرمایان که آیا به طور خودکار سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>