Halsey طرفداران می پرسد و نه به مسخره Kanye غرب برای اختلال دو قطبی: 'یک قسمت جنون نیست یک شوخی'

خواننده Halsey خواسته است طرفداران نه به مسخره Kanye غرب برای مبارزه با اختلال دوقطبی. "شما باید غمگین" خوانند

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

خواننده Halsey خواسته است طرفداران نه به مسخره Kanye غرب برای مبارزه با اختلال دوقطبی.

"شما باید غمگین" خواننده ابراز همدردی با غرب پس از او به اتهام داشتن یک "شکست" و "نیاز به کمک" در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری رالی در کارولینای جنوبی روز یکشنبه (19 جولای).

Halsey که مانند غرب تشخیص داده شده است با اختلال در سلامت روان توییتی در روز دوشنبه (20 جولای) شب: "من باید اختصاصی و حرفه ای برای ارائه آموزش و پرورش و بینش در مورد اختلال دوقطبی و من خیلی ناراحت آنچه من از دیدن.

"نظرات شخصی در مورد کسی که از کنار یک قسمت جنون نیست یک شوخی است. شما می توانید نفرت کسی که اعمال یا عقاید بدون کمک به ننگ است که خسارت کل جامعه گاهی اوقات آسیب پذیر مردم همه برای یک زن و شوهر از خنده."

او ادامه داد: "اگر شما می خواهم به فکر می کنم کسی که یک****** بروید. بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های روانی هستند. بسیاری از آنها یک******s. چرا که آنها مردم هستند. با شخصیتهای متنوع.

"اما ساخت جوک های هدفمند به طور خاص به سمت دو قطبی لطمه می زند بیشتر از 1 نفر تو عصبانی. خالصانه انسان با یک دهه دوقطبی تشخیص است."

غرب نشان داد در سال 2018 که او مبتلا به بیماری اختلال دو قطبی توصیف سلامت روان به عنوان یک "ابرقدرت" و توضیح داد در سال 2019 است که او نمی خواهد با استفاده از اصطلاح دیوانه "آزادانه در آینده".

او در طول ریاست جمهوری تجمع غربی گفت: جمعیت که او و همسرش کیم کارداشیان در نظر گرفته شده بود سقط دختر خود را در شمال و همچنین نقد و طرفدار الغای برده داری برده داری Harriet Tubman و گفت: "Harriet Tubman در واقع هرگز رهایی بردگان او فقط به حال بردگان به کار برای دیگر افراد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب