NASA Apollo 11 Launch Moon Landing AI
در 21 ژوئیه 1969 نیل آرمسترانگ تاریخ ساخته شده با تبدیل شدن به اولین انسان قدم بر ماه و توصیف آن به عنوان "یک گام کوچک برای انسان و یک جهش بزرگ برای بشریت است." Buzz Aldrin خواهد پیوستن به او را در سطح ماه حدود 19 دقیقه بعد و با هم آنها کاشته پرچم آمریکا و نمادین در تماس تلفنی با رئیس جمهور وقت ایالات متحده آمریکا ریچارد نیکسون. ادامه مطلب برای دیدن برخی از فیلم هایی که از ماموریت تاریخی upscaled توسط هوش مصنوعی است.نیل آرمسترانگ و آلدرین صرف نزدیک به 21 ساعت و 31 دقیقه در یک سایت آنها به نام آرامش, پایگاه بر روی ماه قبل از بلند کردن دوباره کلمبیا در قمری مدار. هنگامی که فضانوردان از ناسا آینده آرتمیس ماموریت گام بر روی ماه دوباره آنها را ببینید ردپای مانده از پیشینیان خود عهد درست از انسان انعطاف پذیری و پشتکار است.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)
  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.
LIGHTAILING Light Set for (Ideas NASA Apollo Saturn V) Building Blocks Model - Led Light kit Compatible with Lego 21309(NOT Included The Model)
LIGHTAILING نور مجموعه برای (ایده های ناسا آپولو Saturn V) بلوک های ساختمان مدل - نور Led کیت سازگار با لگو 21309(شامل نمی شود مدل)
  • طریقه استفاده: (شامل نمی شود لگو مجموعه) نور تنظیم شده است استفاده می شود به نور تا ایده های ناسا آپولو زحل V.
  • PORDUCT ویژگی ها: نور ساخته شده است استفاده از مواد اولیه کاملا دست ساز. این شامل 1 USB کیت نور ,راهنما, راهنمای جعبه باتری. پلاگین در قدرت و نور خود را از بلوک های ساختمان با طراحی شگفت انگیز!
  • راهنمایی: آماده سه باتری AA و یا شارژر USB و ولتاژ باید کمتر از 5 ولت برای جلوگیری از سوختن.
  • آموزش نصب و راه اندازی: نور مجموعه نصب و راه اندازی انجام شده است به اولویت خود را. لطفا خود را نصب کنید نور led با دقت و بدون سختی کشیدن و بدون نیاز به خم شدن و یا آن را تکان.
  • درباره ما: متخصص در سفارشی-طراحی نورپردازی کیت اسباب بازی, هدف ما برای عرضه به مشتریان با محصولات و خدمات با کیفیت. تولیدات خود را منحصر به فرد خود را با غنی تخیل و خلاقیت است. اجازه دهید 's نور تا آجر خود را و آنها را به حیات جدید. اگر شما هر گونه مشکلات لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. باید خوشحال تجربه خرید!

در 20 جولای 1969 نیل آرمسترانگ قرار داده و پای چپ خود را بر روی سنگی ماه. این اولین رد پای انسان بر روی ماه. آنها تا به حال گرفته شده دوربین های تلویزیونی با آنها. بنابراین مردم در سراسر جهان آن را تماشا زمانی که آن اتفاق افتاد. بیشتر مردم به تماشای این ماه فرود از هر نشان می دهد در تلویزیون گفت:" ناسا.