Tulisa در پاسخ به میشا B X Factor نژادپرستی ادعا می کند: “من نمی باید یک نژادپرست استخوان در بدن من

خواننده Tulisa Contostavlos است عذر خواهی کرد و برای او درمان می شود مسابقه میشا B در طول نشان می دهد اما اتهامات را رد کرده نژادپرستی.

قاضی سابق در پاسخ به یک Instagram ارسال توسط Misha, که توضیح می دهد که چگونه تولید کنندگان مجبور یک “عصبانی سیاه” روایت او در هشتم سری در سال 2011.

28 ساله گفت: تجربه چپ او با افکار خودکشی و که او مبتلا به PTSD پس از نشان می دهد.

“آنها را دیدم یک فرصت برای پاره کردن یک دختر که از خانه شکسته و با هم کار می کرد برای ترور شخصیت من و به خرابکاری در زندگی حرفه ای من با سازماندهی نهفته است” او گفت:.

او افزود: “من می دانم که من تنها کسی است که شنیده ام این واژه ها – چابک چیست… این کلمات مشترک مردم در استفاده از توصیف سیاه زنان است.”

Contostavlos بود که درسهای نهایی برندگان کوچک مخلوط گفت: Misha در طول رقابت: “شما که بسیار چابک می تواند در سراسر آمده کاملا چیست.”

در جدید Instagram ویدئو Tulisa گفت: او پشیمان “تماس [میشا] را علنا مثل من”. او به نام این اتهام که نظرات او بودند نژادی انگیزه “مضحک”.

در حالی که او اصرار داشت که میشا “ساخته شده دو تا از اعمال cry” و در دفاع از حق خود به “تماس” بد رفتار Contostavlos اعتراف کرد او می توانست برخورد با این وضعیت بیشتر با ظرافت.

“اگر من شخص من امروز که بیشتر احساسی هوشمند که بیشتر تجربه زندگی من را به کار گرفته و آن را در یک راه بسیار متفاوت,” او گفت:. “من فکر نمی کنم از عواقب عاطفی. و من واقعا متاسفم و من عمیقا تاسف.”

اما او را رد کرد و ادعا می کند که اقدامات او تا به حال چیزی برای انجام با مسابقه.

“من از خواب بیدار نشده و به” من می خواهم به علت برخی از درام برای میشا B به دلیل رنگ پوست خود'” Tulisa گفت. “او برخی از چیزهایی که من احساس می کنم نیاز به او را بکشد ، اما باور بفرمایید من وقتی که من به شما بگویم من یک نژادپرست استخوان در بدن من است.”

“من زندگی من مدیون مردم سیاه و سفید و سیاه و فرهنگ” سابق N-Dubz خواننده اضافه شده است. “از زندگی حرفه ای من به موسیقی من را به حال – که من به عنوان یک فرد.”

Contostavlos رفت تا صدای خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش گفت: “من امیدوارم که این حرکت می تواند برای پایان دادن به قرن ها ظلم و سوء استفاده و آزار و فاسد سیستم ما یک بخشی از. “

یک سخنگوی The X Factorگفت: این نشان می دهد که “بسیار نگران به گوش میشا نظرات در مورد تجربه خود را در X Factor در سال 2011″.

“ما در حال حاضر به دنبال این موضوع و رسیدن به میشا به بحث در مورد مسائل مهم او مطرح است. رفاه شرکت کنندگان اولویت ما است و ما متعهد به تنوع و برابری” گفتند.

به بحث در مورد هر چیزی که شما را ناراحت کننده شما می توانید با سامریان 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال است. شما می توانید تماس بگیرید 116 123 (از هر تلفن) و یا ایمیل [email protected] شما همچنین می توانید تماس ویلز زبان خط در 0300 123 3011 (7 بعد از ظهر تا 11 شب هر روز).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید