3 نکته با جکوزی بادی

فضاهای چند نفره این محصول که در ساختمان­ها و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می­گیرد از مصالح ساختمانی با شرایط

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فضاهای چند نفره این محصول که در ساختمان­ها و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می­گیرد از مصالح ساختمانی با شرایطی مشابه دیوار استخر میشود. از نظر نصب و راه اندازی نیز این وسیله کاربردی جزو محصولاتی است که به روشی آسان و در کم ترین زمان قابل استفاده می شود و نصب آن نیز نیاز به آموزش ندارد. با خرید جکوزی بادی مدل ۲۸۴۵۸ میتوانید به صورت ۴ نفری درون آن رفته و به دلیل حجم و ابعاد بزرگی که دارد تا ۴ فرد بزرگسال بدون احساس کمبود جا میتوانند درون آن بنشینند. مقدار ظرفیت آب جکوزی 6 ضلعی اینتکس 795 لیتر بوده که حجم 80 درصدی بدنه را در بر خواهد گرفتو در صورتی که در داخل این جکوزی بنشینید این مقدار ظرفیت آب تمام بدن شما را پوشش خواهد داد. جکوزی بادی اینتکس بهترین گزینه به جای جکوزی سرامیکی و بتی است که از قیمت پایین تر و حجم کمتری برخوردار هستند و از نظر نصب و راه اندازی در کمترین زمان ممکن قابلیت احداث را دارند . This po᠎st h᠎as been done by G​SA C᠎onte nt Ge​nera to᠎r  DEMO.

اینکه یک آپارتمان در حمامش جکوزی داشته باشد، به عنوان یکی از امکانات لوکس و جدید برای خانههای امروزی مطرح میشود و کسانی که قصد ارتقا و بازسازی حمام خود را هم دارند برای گرفتن حس بهتر از حمام کردن تمایل دارند که قلقل آب را روی پوستشان تجربه کنند. دو عدد دستگیره در دو طرف جکوزی وجود دارند که میتوانید به صورت دو نفری دو طرف جکوزی بادی را محکم گرفته و بدون زحمت زیادی آن را بلند و جابهجا کنید. در این مطلب از چیدانه با کارشناسان در شرکت جکوزی ایران همراه شدیم تا برایمان از جکوزی خانگی بگویند. روی این صفحه کنترل دکمههایی تعبیه شده که با لمس آنها میتوانید بر اساس ترجیح خود دمای آب را بین ۲۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد تنظیم کرده و یک حوضچه آب گرم به وجود آورید. برای باد کردن از لوله ی تعبیه شده در کنار پمپ استفاده می شود که با استفاده از شلنگ به طور اتوماتیک جکوزی را باد می کند فقط به این نکته دقت نمایید بعد از آن با استفاده از فشارسنج درجه ی آن را تنظیم کنید.

گروه تولیدی جکوزی ایران رضایت مشتری را سرحوله حرفه خود قرار داده و محصولی به شما ارائه میدهد که از بالاترین درجه کیفیت برخوردار است. جنس محصول از وینیل سه لایه با طراحی فیبر است که بسیار مستحکم بوده و پایداری و انعطافپذیری جکوزی را تضمین میکند. ممکن است هنوز هم در انتخاب بین ساختن جکوزی در خانه و یا استفاده از جکوزی پیشساخته تردید داشته باشید، بهتر است به شما بگوییم که اگر وقت یا حوصله نصب و راهاندازی و خرید تجهیزات و مصالح ساختمانی را ندارید و دوست دارید کمتر هزینه کنید جکوزی پیشساخته انتخابی عالی برای شماست، منوط به این که از سازندهای خوشنام و مطمئن خرید کنید. پس زمان نشستن خود در جکوزی را به 15 الی 20 دقیقه محدود کنید و اگر دوست دارید مدت بیشتری را در آن بگذرانید بیرون بیایید و پس از خنک شدن دوباره به آن برگردید. واژه جکوزی خانگی را حتما در آگهیهای خرید و اجاره خانه دیدهاید. همین الآن که این حس را به ذهنتان میآورید حتما یاد تجربهتان در جکوزی استخرهای عمومی میافتید؛ واقعا خوب نیست این حس را هر وقت خواستید در منزل خودتان تجربه کنید؟

وجود یک پمپ تصفیه آب برای تمامی جکوزیها و استخرهای آب ضروری بوده و میتواند با بهترین و آسانترین روش ممکن، آب استخر را ضد عفونی کند. دستگاه همراه این جکوزی در قسمت بیرونی آن نصب شده و در واقع وظیفه تغییر دما و تنظیم فشار آب را خواهد داشت. در واقع بدنه ضخیم از نوع PVC در کنار ساختار شیاردار این محصول در بخش های داخلی سبب شده تا یک کالای ایده آل و طبی را در اختیار داشته باشید. اغلب افراد در زمان شنیدن نام جکوزی بادی تصور می کنند که محصولی که با این نام به فروش می رسد از بدنه ای بدون استحکام برخوردار است و به گونه ای طراحی شده است که مدت زمان کمی برای استفاده توسط افراد ایجاد می کند و در واقع به زودی دچار خرابی و آسیب می گردد. لوازم جانبی این محصول شامل ساک مخصوص جابه جایی، روکش حرفه ای بادی که با کمربند های مخصوص خود به طور کامل بر روی جکوزی بادی اینتکس چفت می شود تا هیچ گونه گرد و غباری به داخل آب نفوذ نداشته باشد. علاوه بر این، به دلیل بادی بودن و وزن کم این محصول، میتوانید آن را به راحتی جمع کنید و با خود به مسافرت ببرید.

᠎Th᠎is has been g ener᠎at​ed ​by G᠎SA Con᠎te nt Generator D em ov᠎ersi on .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن