گروهی Mazion مرگ: شکست نخوردگان باکسر " در تصادف اتومبیل در سن 24

شکست آمریکا قهرمان بوکس گروهی Mazion طی 24 پس از او در یک تصادف ماشین در تگزاس است. Mazion شناخته شده به عنوا

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

شکست آمریکا قهرمان بوکس گروهی Mazion طی 24 پس از او در یک تصادف ماشین در تگزاس است.

Mazion شناخته شده به عنوان 'سحر', رانندگی یک کادیلاک زمانی که او سقوط کرد به ترافیک می دوزند در Austin, تگزاس وزارت امنیت عمومی گفت: با توجه به گزارش TMZ. او در صحنه مرده و 61 سال رانندگی یک ماشین دیگر درگیر در تصادف خودرو بعد در بیمارستان درگذشت.

Oscar De La Hoya را پسر طلایی تبلیغات در بیانیه ای گفت: "ما در پسر طلایی عمیقا غمگین غم انگیز عبور از گروهی Mazion شب گذشته. Mazion شد یک نوع کاریزماتیک مرد جوان که روشن هر اتاق او راه می رفت به در آورده و شور و هیجان برای طرفداران داخل حلقه. ما ارسال قلبی ما نماز و افکار به خانواده اش. ممکن است او R. I. P."

در یک صدای جیر جیر De La Hoya افزود: "من هنوز در ناباوری. @black_magic92 شما سمت چپ ما بیش از حد به زودی! خوب مرد جوان با استعداد در جهان است. نه تنها ما ورزش را به یک ضربه بزرگ با از دست دادن شما اما جهان از دست یکی خوب است. شما برای همیشه طلایی. من قلب و نماز هستند با شما و خانواده خود را قهرمان. استراحت در صلح است."

Mazion برنده تمام 17 از مبارزه حرفه ای, 13 توسط حذفی. او 58-دوم حذفی مکزیکی جنگنده فرناندو کاستاندا در تگزاس در ژانویه او را به دست آورده خالی WBC-NABF فوق العاده سبک وزن عنوان شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب