نیوکاسل vs Man City نتیجه: Magpies مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم و زدم از جام حذفی

سبک ممکن است دعوا اما آنها همیشه نمی توان رقابتی و مسابقات فوتبال. نیوکاسل را 65 سال منتظر داخلی جایزه خود ادا

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

سبک ممکن است دعوا اما آنها همیشه نمی توان رقابتی و مسابقات فوتبال. نیوکاسل را 65 سال منتظر داخلی جایزه خود ادامه خواهد داد و منچستر سیتی بازی خواهد کرد آرسنال در ماه آینده جام حذفی نیمه نهایی پس از آنچه بود که در بار سرشان کج چهارم نهایی در سنت جیمز پارک با کوین ده بروین مجازات و نیمه خوب هدف گیری تفاوت.

آن است که تنها دو و نیم سال از لیگ برتر ثابت بین این دو تیم در همان زمین بود خیلی یک طرفه بود که آن را به عنوان یک "شوخی" یک "خجالت" و "قابل قبول نیست" توسط کسانی که در آسمان ورزش استودیو. شهر تا به حال 83 درصد در اختیار داشتن در زمان نیمه شب که پایان شب بر 78.

آنها رفت و به استراحت در 82 درصد این زمان به پایان رسید و با 76 درصد به طور کلی هر چند اغلب این احساس بیشتر ناهموار از آن جلسه در ماه دسامبر 2017. وجود نقاط در طول نیمه اول هنگامی که شما تا به حال به خودتان یادآوری کنید که این دو تیم بازی می کردند همان ورزش و محدودیت های خودکار صدای جمعیت گذاشته شد لخت زمانی که هیچ مضحک به سلامتی ملاقات نیوکاسل چند لمس توپ در داخل شهر نیم.

وجود دارد بیش از یک راه برای برنده شدن در یک مسابقه فوتبال, البته, و هر گونه انتقاد از استیو بروس رویکرد خواهد بود کوته بینانه, شکست را به حساب خلیج فارس در استعداد است که هر معقول مدیر را تلاش برای مقابله با. نیوکاسل برگزار شد تحسین در حالی که بیش از حد, اما آن را همیشه احساس اجتناب ناپذیر است که شهرستان که در نهایت از طریق شکستن و بروس نا امید خواهد شد با چگونه به راحتی به سمت خود حل و فصل شکسته شد.

در اواخر نیمه اول شهرستان اهدا شد یک پنالتی پس از Fabian Schar دلیلی تحت فشار قرار دادند گابریل عیسی در پشت. این نوع از حادثه ای که ممکن است رفته اند خسته شده اید تا به حال به سنت جیمز پارک شده کامل اما داور لی میسون هشدار و اشاره به نقطه. شهرستان مجازات رکورد می تواند به عنوان تکه تکه در این فصل اما در 29th, جشن تولد ده بروین گل سوم خود را پی در پی نقطه-kick داشتن گرفته در وظایف در ماه فوریه است.

کوین ده بروین تبدیل از نقطه (گتی ایماژ)

این خطا توسط Schar شد تا از گام با نیوکاسل در غیر این صورت نظم دفاع است که شما فقط می تواند فرض کنیم او رشد کرده بود خسته از نشستن و خیساندن تا فشار. او نه تنها یکی است. یک تغییر لازم بود و بروس منتقل Schar به پایه هافبک در نیمی از زمان اجازه می دهد Sean Longstaff و آیزاک هیدن به مطبوعات شهرستان بیشتر بشه. چیزی شبیه یک مسابقه پس از آن آغاز شد و منجر به یک فرصت طلایی برای نیوکاسل به سطح.

نیکولاس Otamendi را متمرد تلاش برای بازی کردن از پشت سزاوار مجازات شود و pounced بر توسط آلن Saint-Maximin تنها نیوکاسل بازیکن به طور مداوم تهدید شهر را نگه دارید و بر روی کراوات. جناح ایستاد کایل واکر و مربع به لبه شش حیاط جعبه که در آن دوایت گیل منتظر بود برای تبدیل اما داشتن تنها معرفی شده است به عنوان یک جایگزین از یک دقیقه قبل او shanked خود را برای اولین بار تلاش بیش از این میره.

نیوکاسل ایمنی-اولین رویکرد به معنای آنها می تواند بیمار توان به اتلاف این نوع از فرصت ها و دقیقه بعد استرلینگ اطمینان می داد که شهر را برتری خواهد بود. 25 سال است رنج می برد چیزی از بی ثمر اجرا در مقابل هدف در طول نیمه دوم فصل اما هدف دوم خود را در 14 بازی بود خوش-گرفته, پله داخل از چپ و پیچش یا حلقه زنی کم در اطراف کارل Darlow را با دست دراز.

این امر می تواند به اشتباه می گویند که 2-0 scoreline بهتر منعکس شهر تسلط. که پپ گواردیولا کنار می ایم مورد نیاز پنج یا شش هر چند آنها را با یکی از گلهای نیمه نهایی جام در یک فصل است که هنوز می تواند در پایان با سه عمده غنائم. برای نیوکاسل کبود و خونین و مورد ضرب و شتم انتظار طولانی برای فقط یک قطعه از نقره می رود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن