تاتنهام را در منچستر یونایتد به عنوان از سر گرفته 2019/20 فصل لیگ برتر همچنان در شب جمعه.

اسپرز نشستن هشتم در جدول در لگد کردن در شمال لندن و هفت امتیاز در صدر جدول لیگ برتر صلاحیت محل و چهار پشت امشب بازدید کنندگان است. مدیر خوزه مورینیو خواهد شد که انگیزه بیشتری برای به دست آوردن یک نتیجه مثبت او به عنوان خطوط در مقابل باشگاه سابق خود یک بار دیگر پس از از دست دادن معکوس ثابت در ماه دسامبر. ایران شکست نخورده بودند در 11 بازی قبل از coronavirus توقف خواهد شد و امیدواریم که برای انتخاب کنید تا جایی که آنها را ترک کردن آنها به عنوان نگاه به آن را به چهار صفحه خود را.

دنبال آخرین به روز رسانی از تاتنهام ورزشگاه در زندگی وبلاگ زیر دنبال نتیجه گیری از نوریچ مقابل ساوتهمپتون:

هدف!

نوریچ 0 – 3 آرسنال – ردموند

79 دقیقه: هدف!

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

75 دقیقه: جمال لوئیس می کند و آخرین خندق مقابله با پس از Obafemi ارسال رایگان برای حمله به هدف. او موصوف افزود: با او در شکستن با لوییس تنها مدافع. Obafemi به ارمغان می آورد توپ به داخل جعبه و مرتکب لوئیس را به چالش نورویچ مدافع افزایش به وظیفه و برنده توپ.

کارت زرد

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

72 دقیقه: ساوتهمپتون یک گوشه ای در دفاع از دور در نزدیکی پست. Buendia را از دست گرفتار شده توسط مهدی سیدصالحی به عنوان او تلاش می کند به حرکت توپ در زمین. درآمدهای نشان داده شده است برای اولین بار کارت زرد از بازی.

تبلیغات

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

69 دقیقه: Obafemi است penalised یک پا. ساوتهمپتون برنده توپ کنید و سعی کنید به آن را اجرا کنید از طریق یک دیوار دفاعی از پنج نوریچ بازیکنان. آنها موفق.

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

66 دقیقه: دوم آب گرفته شده است. رالف Hasenhuttl اصرار تیم خود را به نگه داشتن رفتن. دانیل Farke به نظر می رسد بیشتر شکست خورده است.

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

63 دقیقه: ساوتهمپتون پیروزی یک ضربه آزاد به سمت راست. برتراند شلاق در, اما آن را بیش از حد نزدیک به Krul در پایان.

Krul می فرستد توپ بلند به هرناندز که موفق به ذخیره کردن آن را به Drmic. Drmic تراشه توپ را در جعبه برای Pukki که به ارمغان می آورد و شاخه اما ضربه مسدود شده است. شانس بزرگ رفته برای نوریچ.

تبلیغات

SUBS

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

60 دقیقه: نورویچ را دو تغییر را امتحان کنید و به عقب بر گردیم در این بازی است. Vranic و هرناندز در آمد در محل Cantwell و Trybull.

یک یادآوری است که پس از پایان این بازی تاتنهام بازی خواهد کرد میزبان منچستر یونایتد. در اینجا نگاهی به این دو تیم:

نوریچ 0 – 2 ساوتهمپتون

57 دقیقه: نورویچ نیاز به پاسخ آن را بیش از بازی است مگر اینکه آنها تا حول و حوش و انتخاب کنید تا هدف بعدی. ساوتهمپتون آسمان بالا اعتماد به نفس در حال حاضر. برتراند سختی زاویه به نمره در سمت راست از جعبه اما او می رود برای آن به هر حال و قاشق خود را به ضرب گلوله به خالی می ایستد.

تبلیغات

هدف!

نوریچ 0 – 2 آرسنال – آرمسترانگ

54 دقیقه: هدف! ردموند شروع به حرکت برنده یک استراحت از خط نیمه راه. او عبور توپ به درآمدهای به عنوان آرمسترانگ می رود با آنها در سمت راست. موصوف افزود: به او می دهد توپ به عنوان آنها را وارد کنید در جعبه آرمسترانگ کاهش داخل می یابد و گوشه پایین با چپ پا شات.

نوریچ 0 – 1 ساوتهمپتون

54 دقیقه: ساوتهمپتون پیروزی یک گوشه ای و می توانید سعی کنید برای قرار دادن بازی به رختخواب. وارد پراوز ارائه توپ به داخل جعبه است اما رهبری دور است. والری طول می کشد در اختیار داشتن و عبور توپ برگشت به بخش-Prowse ، buendia را از دست برنده توپ و وارد پراوز خطا او را در تلاش برای برنده شدن در آن را به عقب.

نوریچ 0 – 1 ساوتهمپتون

51 دقیقه: آن را همیشه در حال آمدن است. نوریچ را lakced شدت مورد نیاز در یک سقوط, مبارزه است. آنها تا به حال یک باز قوی 10 دقیقه کاهش یافته اند اما در روح زمان از دست رفته است. دفاع در سنت چپ گرا برای این هدف بسیار ضعیف است.

تبلیغات

هدف!

نوریچ 0 – 1 ساوتهمپتون – درآمدهای

49 دقیقه: هدف! ساوتهمپتون ارسال توپ را به جناح چپ. آن را به رهبری به آرمسترانگ که تغذیه آن را به جعبه برای موصوف افزود. او اجازه می دهد تا توپ اجرا در سراسر بدن خود را و سپس به او اجازه می دهد تا شل با پای راست پیچش یا حلقه زنی توپ را به گوشه بالا سمت راست. ساوتهمپتون منجر شود.

نوریچ 0 – 0 ساوتهمپتون

48 mins: Drmic تقریبا باعث می شود آن را در جعبه قبل از او اجرا می شود به تازگی منصوب ساوتهمپتون کاپیتان از دست می دهد و توپ. مشارکت Drmic/Pukki جلو برای نورویچ نشده کاملا ژل زده به عنوان رتبهدهی نشده است.

نوریچ 0 – 0 ساوتهمپتون

نیمه دوم: پرستاران راه اندازی مجدد بازی. هیچ تغییری در نیمی از زمان از هر دو تیم. یک یادآوری است که تیم می تواند تا پنج تغییرات در سه اقساط تا پایان فصل است.

تبلیغات

بر اساس نیمه اول به نظر می رسد به عنوان هر چند این اجرا ممکن است به پایان رسیده و بیش از 45 دقیقه یا بیشتر.

نیمی از زمان

نوریچ 0 – 0 ساوتهمپتون

45+2 دقیقه: ساوتهمپتون یکی از آخرین شانس به نمره به عنوان آنها برنده یک ضربه آزاد فقط به سمت چپ 18-حیاط جعبه. وارد پراوز می فرستد و آن را به جعبه و Krul جلب آن را با خیال راحت.

تساوی بدون گل و سپس در زمان استراحت. همه برای بازی در نیمه دوم.

نوریچ 0 – 0 ساوتهمپتون

45 دقیقه: دو دقیقه اضافه شده در پایان نیمه اول. Buendia را از دست اسلات یک ضربه آزاد به جعبه برای نورویچ و Klose سر آن گسترده است. آن را نمی خواهد که شمارش به عنوان تکرار نشان می دهد Klose شد آفساید به توپ در آمد.

تبلیغات

نوریچ 0 – 0 ساوتهمپتون

42 mins: نورویچ رشته با هم نادر حمله به Drmic اجرا می شود توپ را به سمت چپ. او کاهش آن در داخل با یک پاس به Cantwell که قرار است تحت فوری فشار است. Cantwell خلاص می شود از توپ های تخمگذار آن را به مکلین در لبه جعبه. مکلین شاخه اما نمی اتصال خوب و مک کارتی در سمت چپ با آسان را نجات دهد.

نوریچ 0 – 0 ساوتهمپتون

39 mins: ساوتهمپتون را در بر داشت خود را در شیار آنها ایجاد بیشتر و بیشتر شانس. Krul می فرستد تا توپ به زمین به Drmic اما Saints پیروزی از آن به راحتی. Hojbjerg طول می کشد توپ با او به عنوان Obafemi باعث می شود یک اجرا به جعبه. از طریق توپ به او می آید قبل از گادفری می آید در سراسر به مقابله با.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار