توییتر بیت کوین هک توضیح داد: آنچه در حال cryptocurrency کلاهبرداری و چگونه سایت تبدیل به پناهگاهی برای آنها ؟

توییتر دچار "بزرگترین نقض امنیتی در تاریخ خود" به گفته یکی از cyber crime متخصص, اما آن را فقط آخرین سال در یک

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

توییتر دچار "بزرگترین نقض امنیتی در تاریخ خود" به گفته یکی از cyber crime متخصص, اما آن را فقط آخرین سال در یک کمپین توسط جنایتکاران به کلاهبرداری از مردم بر روی پلت فرم از طریق نیرنگ از بیت کوین فروشگاه.

در میان کسانی که هدف چهار حمله شد میلیاردر کارآفرین Elon Musk که همواره نگرانی در مورد "وخیم مشکل" از cryptocurrency کلاهبرداری است.

به طور معمول, کلاهبرداری شامل حساب های جعلی نما به عنوان بالا مشخصات کاربران توییتر مانند مشک به منظور نگه فروشگاه. آنها درخواست کاربران توییتر ارسال cryptocurrency به دیجیتال آدرس برای دریافت مقدار بیشتری در بازگشت.

هنگامی که پول فرستاده شده است آن است که تقریبا غیر ممکن است برای قربانیان برای بازیابی وجوه خود را با توجه به نیمه ناشناس طبیعت بیت کوین ساخت آن را دشوار برای ردیابی عاملان.

تجزیه و تحلیل مستقل در سال 2018 کشف صدها نفر از معاملات ارسال به cryptocurrency scammers عامل در توییتر و در نتیجه هزاران دلار ضرر و زیان برای قربانیان.

توییتر گفت: در آن زمان که آن را سرکوب cryptocurrency کلاهبرداری این ادعا آن در حال توسعه ابزار جدید برای شناسایی "هرزنامه و برنامه های مخرب" فعالیت.

اما کلاهبرداران در ادامه به تکثیر بر روی پلت فرم تغییر نام کاربری و مشخصات تصاویر برای مطابقت با کسانی که از مشخصات بالا حساب به منظور فریب مردم است.

سایت قوانین دولت است که جعل هویت فرد دیگری به منظور فریب کاربران آن است و تخطی از آن شرایط استفاده از خدمات خواهد شد و در نتیجه در یک حساب که به حالت تعلیق درآمد. به سادگی تعلیق یک حساب کاربری مشکل را حل کند آن را به عنوان یک نسبتا سریع و ساده روند به راه اندازی یک حساب کاربری جدید.

پس از موجی از جای دیگری جا زدن از حساب خود را در اوایل سال جاری آقای مشک در توئیتر خود نوشت: "این crypto کلاهبرداری سطح در توییتر در حال رسیدن به سطوح جدید است. این است که سرد نیست."

آخرین حمله شد سطح دیگری هنوز هم به عنوان به جای به سادگی رابجای دیگری جا زدن مشک و دیگر حساب های این کلاهبرداران در واقع قادر به ربودن حساب های خود را.

یک آدرس بیت کوین استفاده می شود در این حملات دریافت بیش از 350 پرداخت که بالغ در اطراف £95,000 قبل از توییتر در زمان اقدام به پست کردن و بازگشت به حساب را به صاحبان آنها.

توییتر در توصیف این حمله به عنوان "هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار."

در یک سری از توییت های رسانه های اجتماعی غول اظهار داشت: یک بار دیگر که آن را "گام های مهمی" برای جلوگیری از چنین حمله ای از وقوع دوباره.

یکی از این اقدامات به نظر می رسد ممنوعیت آدرسهای بیت کوینی از بودن در آن نوشته شده پلت فرم با این حال مردم در حال حاضر نمیفهمد راه حل.

در حالی که بیت کوین scammers دیگر ممکن است قادر به پست دیجیتال خود را با آدرس در یک صدای جیر جیر آنها هنوز هم قادر به صدای جیر جیر یک تصویر از خود را به آدرس bitcoin یا حتی ارسال آدرس خود را با اضافه کردن یک نقطه در وسط آدرس.

Cryptocurrency کلاهبرداری به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که چنین روش هایی ممکن است هر چند کارشناسان امنیتی می گویند این بزرگترین نگرانی مطرح شده توسط آخرین حادثه است نه کلاهبرداری خود را اما چگونه این حمله انجام شد.

"این خود بزرگترین نقض امنیتی در توییتر تاریخ اما کاربران عادی نمی شد و تاثیر آن را در همه - مگر اینکه آنها کاهش یافت و برای کلاهبرداری ارسال شده توسط هک مشاهیر" Mikko Hypponen رئیس تحقیقات افسر در سایبر شرکت امنیتی F-Secure نوشت: در یک ایمیل دهید.

"در پایان, این می توانست خیلی بدتر... این حمله را انجام داده اند می تواند به مراتب بدتر از همه چیز از برای کلاهبرداری bitcoins از مردم; حمله به دسترسی به همه چیز. آنها انجام داده اند می تواند هر چیزی را در توییتر. آنها می توانند شروع به tweeting چیزهای عجیب و غریب در نام ما از نامزدهای ریاست جمهوری در رای گیری ماه نوامبر،"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن