Chance the Rapper می گوید او اعتماد Kanye West بیش از جو بایدن برای ما رئیس جمهور

Chance the Rapper نشان داد او بیشتر اعتماد در یک Kanye West ریاست جمهوری و جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

Chance the Rapper نشان داد او بیشتر اعتماد در یک Kanye West ریاست جمهوری و جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

ما hitmaker ساخته شده نظرات در توییتر بحث و گفتگو در مورد غرب آینده ریاست جمهوری اجرا که او اوایل این ماه اعلام کرد.

در پاسخ به انتشار موزیک ویدئو جدید اختصاص داده شده به خود را در اواخر مادر Donda, شانس, است: "و yall اینجا tryna من متقاعد به رای دادن برای مجلس. Smfh."

هنگامی که یک پیرو نوشت که "ما در برابر کنی در حال اجرا برای رئیس جمهور" فرصت پاسخ داد: "چرا تو? است وجود دارد یک انتخاب بهتر است؟"

فشرده توسط بسیاری از پیروان خود را به گسترش خود را طرفدار غرب اظهارات و به همین دلیل او خواهد فرضی حمایت از او فرصت نشان داد که غرب سیاست های پیشنهادی را شیفته او.

"غرامت. زندان لغو شده است. اساسی جهانی مسکن. اصلاحات در آموزش و پرورش. اساسی جهانی درآمد" شانس نوشت. "بیشتر وجود دارد اما ion کار برای مردمی بیمار اجازه دهید او را به انجام کار خود را. فقط گفتن ما انجام شده است این چیز همان راه را برای یک مدت زمان طولانی. می توانید یک مرد blck دریافت یک شانس است؟"

غرب مشخص شده است در یک نامشخص تعداد انگشت شماری از سیاست های او آرزوهای خود را به کشف اگر او می رود از طریق ریاست جمهوری خود را اجرا نشان می دهد که او "طرفدار زندگی" و ضد واکسن. او همچنین با اشاره به اصلاح قانون اساسی ایالات متحده و معرفی غرامت در حالی که توضیح داد که او اجرا می شود به صورت مستقل و یا یک جمهوری خواه است اما تنها در صورتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب و به اجرا برای دور دوم.

پس از بیشتر از شانس پیروان ارائه دلایل که چرا آنها نمی خواهد حمایت غرب در انتخابات ریاست جمهوری شانس نوشت: "من در نهایت پاسخ در حال حاضر. من درک می کنم. Yall اعتماد بایدن بیش از yall اعتماد كنيد. من فکر می کنم من درک می کنم که چرا من فقط احساس می کنم همان راه است."

او همچنین پیشنهاد کرد که غرب فقدان گذشته دخالت در سیاست است و توسل به او را.

"Kanye West صفر خون در دست خود را و به طور مداوم مقایسه سابقه سیاه و سفید سرگرم کننده است که از سفید حرفه ای سیاستمداران و میلیاردرهای احمقانه است," او نوشت. "شما می خواهد تغییر واقعی است."

شانس و غرب به همکاری در تعدادی از آهنگ های از سال 2013 از جمله "فوق سبک پرتو" از غرب آلبوم زندگی پابلو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب