تاتنهام مقابل اورتون زنده: اخبار تیم, خط-یو پی اس و بیشتر از لیگ برتر ثابت امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام نگاه کنید به گزاف گویی پس از یک آسیب رساندن به شکست شفیلد یونایتد با بازدید از اورتون.

خوزه مورینیو ممکن است طلب جایی در لیگ اروپا در فصل آینده اما با اسپرز بیحال شدن در 10 نتیجه مورد نیاز است برای دفع هر گونه فشار در حال رشد. کارلو آنچلوتی را به سمت به دست آوردن اعتماد به نفس هر چند باید یک شانس در اروپا جای خود را پس از بازگشت به عقب برنده پس از قرعه کشی با Merseyside رقبای لیورپول در بازی اول خود followingthe لیگ برتر راه اندازی مجدد.

به دنبال به روز رسانی در تاتنهام ورزشگاه زیر.

هدف!

24 mins: هدف! تاتنهام 1 – 0 اورتون – (Lo Celso)

21 mins: Lucas Moura طول می کشد یک شات از خارج از جعبه. آن را به اندازه کافی نزدیک است که Pickford احساس نیاز به شیرجه رفتن به سمت راست اما ضربه می رود گسترده ای از پست سمت چپ.

18 mins: Lo Celso به خوبی به پرتاب تام دیویس کردن توپ. او تبدیل می شود و به آن به کین که در می یابد در سمت چپ کادر. او به ارمغان می آورد آن را به جعبه و به نظر می رسد به گذشته کین اما اورتون مرکز-بازگشت برنده توپ.

تبلیغات

15 دقیقه: Richarlison گرفتن ضرب و شتم وجود دارد. شکلک اجرا می شود به او را از پشت سر می گذارد و او را بر روی عرشه برای اولین بار در این بازی. این یک طرح روشن از تاتنهام به او را به سرعت هر زمان که او می شود توپ.

12 دقیقه: پسر تلاش می کند برای اجرای توپ به محوطه جریمه اما او نمی تواند گذشته کین و کلمن که خط نگه دارید و سپس او را مجبور به عقب نشینی است.

9 mins: آلدرویرلد قرار می دهد رو به پسر. پسر طرفداران توپ در می یابد اما Pickford به جای کین. Holgate اسلات واقعا خوب عبور اسپرز دفاع برای دیگن. Digne مسابقات Aurier به توپ و برنده او mishits در عبور و قاشق آن را خارج از بازی.

تبلیغات

6 mins: اورتون دفاع از گوشه اما اسپرز دست آوردن در اختیار داشتن. سیسوکو از آن عبور می کند به لوکاس مورا که dinks یکی به جعبه برای کین. کین شاخه اما Pickford بلاک شات قبل از سوت می رود به کین است پرچم آفساید.

3 دقیقه: تاتنهام برنده یک ضربه آزاد پس از Sigurdsson به وضوح توقف توپ با دست خود. Lo Celso و پسر ایستاده بیش از توپ آرژانتین که ارائه آن را به توپ را در جعبه. Digne می شود سر خود را به توپ و Pickford است قادر به نگه داشتن آن را در بازی.

لگد کردن

لگد زدن: اورتون ضربه شروع مسابقه و Digne چکمه بلند است به جناح راست اما خود عبور می رود مستقیما از بازی.

تبلیغات

تیم سر از روی زمین مقدار زیادی از بحث در آسمان ورزش در مورد تاتنهام را راکد تیم ملی. می تواند آنها را نشان دهد و یک بیت از جرقه امشب ؟

هری کین را دوست دارد بازی برابر اورتون. او گل هشت گل در چهار حضور در برابر تافی شبکههای دو بار در هر یک از چهار بازی.

خوزه مورینیو مذاکرات آسمان ورزشی خود را از طریق تغییرات و گفت:

“هیچ اگر من قرار بود به تغییر بازیکنان به دلیل بازی در برابر شفیلد یونایتد من را تغییر دهید 11 بازیکن.

“ما از دست دادن به عنوان یک تیم و زمانی که من تغییر دو بازیکن این است که سعی کنید و چیزی را در شواهد آن است که فقط یک راه متفاوت است. ما می دانیم [Davinson] سانچز و [توبی] آلدرویرلد متفاوت بازیکنان و امروز ما انتظار داریم آنها را [اورتون], بازی با دو نفر از اعتصاب کنندگان به سعی و مطبوعات ما زمانی که ما توپ.

“توبی مرد است که راحت تر با توپ در ساختمان تا مرحله پس ما در این جهت است.”

تبلیغات

برخی اخبار خوب از لیگ برتر امروز. هیچ نشانه ای از Covid-19 پس از آخرین دور از آزمایش:

اسپرز را مجبور به مقابله با اورتون اعتصاب مشارکت Richarlison و کالورت-Lewin. این جفت ارز باید ترکیب خوبی با 24 اهداف بین آنها در این فصل است.

30 دقیقه مانده به شروع در اینجا everything شما نیاز به دانستن در مورد این شب بازی:

تبلیغات

کارلو آنچلوتی می دهد افکار خود را در قبل از مسابقه مصاحبه. آیا گوش دادن:

شش اورتون هفت برنده لیگ تحت کارلو آنچلوتی شده است توسط یک هدف حاشیه, اما آنها می تواند برنده back-to-back لیگ برتر دور بازی برای اولین بار از سپتامبر 2016.

این تافی می توانید برنده سه دوره متوالی مسابقات لیگ برتر را برای اولین بار از ماه مارس/آوریل 2019.

تاتنهام را از دست داده اند فقط سه تا از آنها 27 لیگ برتر بازی های خانگی برابر اورتون برنده 16 و نقشه کشی هشت. کسانی که شکست در آمد سه فصل متوالی بین 2006-07 و 2008-09.

تبلیغات

تاتنهام مدیر در پاسخ بهn آرسنال Facebook پست که برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در اسپرز’ شکست شفیلد یونایتد:

اخبار تیم – تغییرات

خوزه مورینیو باعث دو تغییر از این تیم که از دست 3-1 به شفیلد یونایتد در آخرین پنج شنبه. توبی آلدرویرلد و هری شکلک در می آیند برای Davinson سانچز و استیون Bergwijn.

تام دیویس در می آید برای آنتونی گوردون در اورتون یکی و تنها تغییر دهید.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای به روز رسانی به بار

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

بازی را شروع و در ساعت 8 بعد از ظهر در تاتنهام ورزشگاه در دوشنبه 6 جولای.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زندگی در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش لیگ برتر با پوشش آغاز و در ساعت 7: 30 pm.

Sky Sports مشترکین همچنین می توانید جریان بازی در آسمان رفتن برنامه. اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

اخبار تیم

اسپرز’ Dele Alli در یک مسابقه برای حفظ تناسب اندام پس از یک مصدومیت همسترینگ در حالی که آموزش. در جای دیگر در رئال می تواند حلقه تغییرات پس از سمت خود عملکرد ضعیف در برابر شفیلد یونایتد.

در ضمن اورتون مربی کارلو آنچلوتی مطمئن است که Richarlison خواهد بود مناسب در زمان بازی و Djibril Sidibe در دسترس است برای بازگشت به زمین است. تئو والکات و Fabian Delph باقی می ماند, کنار, اما.

پیش بینی خط-یو پی اس تاتنهام: Lloris, Aurier, سانچز, Vertonghen, دیویس, سیسوکو, شکلک پسر Bergwijn, Lamela, کین.

اورتون: Pickford, Coleman, کین, Hiram, Digne, Iwobi, گومز, Sigurdsson گوردون کالورت-Lewin, Richarlison.

شانس چه هستند?

تاتنهام – 21/20

قرعه کشی – 13/5

اورتون – 5/2

پیش بینی تاتنهام را دمیده گرم و سرد پس از فوتبال سر گیری در حالی که اورتون شده اند جامد بدون اینکه کاملا الهام بخش است. تعجب نکنید اگر نقاط مشترک در شمال لندن را با تاتنهام قطعا قادر به انجام به عنوان ضعیف به عنوان آنها در آخرین تفرج. تاتنهام 1-1 اورتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>