Acer Predator Thronos Air Gaming Chair Review
ایسر اولین رونمایی خود را کمی بیشتر مقرون به صرفه نسخه از آن درنده Thronos بازی صندلی در نمایشگاه IFA 2019 و در مقایسه با سلف خود 14000 دلار برچسب قیمت کاملا معقول و منطقی به حداقل می گویند. صندلی خود را می توان تنظیم به 130 درجه داخل کابین آن پشتیبانی کرده و می توانید سه مانیتور با یک میز با صفحه کلید / موس سینی. ادامه مطلب برای دو فیلم از جمله یک دست نگاه کنید.ویژگی های دیگر عبارتند از یک تابع ماساژ بنابراین پارسه می توانید استراحت پس از ماراتن جلسات انجمن. ارائه پشتیبانی تا سه صفحه نمایش مانیتور بازو می تواند به صورت دستی افزایش و کاهش با یک دسته به راحتی واقع شده درست در زیر وسط مانیتور ایستاده است. به علاوه یک دوربین را می توان در سمت راست بالای وسط مانیتور شما را قادر میسازد تا به راحتی زندگی می کنند جریان عمل به YouTube, Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی و یا میکسر.

Homall Gaming Chair Office Chair High Back Computer Chair PU Leather Desk Chair PC Racing Executive Ergonomic Adjustable Swivel Task Chair with Headrest and Lumbar Support (White)
Homall, بازی, صندلی, صندلی اداری بالا پشت صندلی کامپیوتر PU چرم صندلی میز کامپیوتر مسابقه اجرایی ارگونومیک قابل تنظیم مفصل گردنده وظیفه صندلی با زیرسری و پشتیبانی کمری (سفید)
  • انتخاب مواد:بالا با چگالی شکل گیری فوم راحت تر,انعطاف پذیری, انعطاف پذیری و عمر;1.8 میلی متر ضخامت قاب فلزی محکم تر و پایدار;Pu چرم پوست دوستانه و مقاوم در برابر سایش.
  • به روز رسانی پیکربندی:کلاس-3 گاز آسانسور تایید شده توسط SGS با دوام و قابل اعتماد و پشتیبانی تا 300lbs;لاستیک چرخ نورد بی سر و صدا و تست شده توسط 1000 مایل نورد.
  • ابعاد:اندازه پشت: 22.5"X30.5"(LXW) اندازه صندلی: 19.8"X20.5"(LXW) صندلی قابل تنظیم ارتفاع:17.3-21.5 inch.
  • چند منظوره:360 درجه مفصل گردنده و چند جهت چرخ ظرفیت بار:300 پوند وزن حداکثر ظرفیت.تكيه تابع;بین 90 - 180 درجه.تاب تابع:صندلی می تواند به جلو و عقب زمانی که شما تنظیم دکمه زیر صندلی.
  • استفاده گسترده: این Homall بازی صندلی مناسب برای شما را به بازی بازی های رایانه ای, تماشای تلویزیون انجام کار و استراحت. خود را در فضای مدرن تر و ظریف است.

پس از پذیرایی بزرگ از درنده Thronos ما ایجاد درنده Thronos هوا اجازه می دهد پارسه بیشتر به ارتقاء بازی خود را برای محیط زیست به طور کامل همهجانبه و تجربه" گفت: جری Kao, Co-COO ایسر.