اپل دیده بان: به روز رسانی جدید WatchOS نرم افزار به ارمغان می آورد تناسب اندام بهتر, ویژگی ها, شستن دست ها یادآوری و در نهایت می افزاید: ردیابی خواب

اپل نشان داده است یک به روز رسانی جدید خود را برای تماشای آوردن یک میزبان جدید ویژگی های ردیابی. جدید نرم افزا

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

اپل نشان داده است یک به روز رسانی جدید خود را برای تماشای آوردن یک میزبان جدید ویژگی های ردیابی.

جدید نرم افزار شامل ابزار برای پیگیری چه مدت کاربران خواب چگونه آنها را حفظ تناسب اندام از طریق رقص – و چه مدت آنها دست خود را بشویید ،

که ابزار به نظر می رسد برای حرکت داده است که نشان می دهد پوشنده لباس خود را در حال شستن دست های خود را و صدای آنها را در حال اجرا یک ضربه بزنید. وقتی که آنها از آن می آید تا با یک یادآوری برای شستن دست های خود را برای مدت طولانی به اندازه کافی و آنها را تشویق به رفتن نگه دارید.

اما شاید بزرگترین و طولانی ترین-درخواست تغییر است خواب ردیابی که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از این دستگاه به عنوان به پیگیری چه مدت آنها در رختخواب بمانند. اپل در حال حاضر کاربران را تشویق به ترک سازمان دیده بان خود را در زمانی که آنها به رختخواب بروید و دریافت آمار در چه مدت آنها در آنجا ماند در خواب.

پخش – فون – را نیز تشویق مردم برای به خواب رفتن و داشتن برنامه خواب منظم است.

این شرکت را تشویق کاربران به شارژ ساعت خود را در صبح و یا قرار دادن آن در شارژ قبل از آنها به رختخواب بروید به اطمینان حاصل شود آن را آماده برای زمانی که آنها انجام می دهند. اما این ویژگی می تواند یک نشانه است که اپل به زودی با انتشار یک نسخه جدید از این ساعت با یک باتری بهتر زندگی بعد از این سال.

در علاوه بر این به خواب ردیابی اپل پرده برداری جدید تناسب اندام ویژگی های ردیابی. پخش خواهد شد در حال حاضر پیگیری مردم زمانی که آنها در حال رقص, مثلا, که در آن گفت: با استفاده از یک الگوریتم جدید به درک دقیقا چگونه پوشنده لباس در حال حرکت است.

آن را نیز تغییر نام فعالیت برنامه که آهنگ آنچه که مردم انجام داده اند از طریق سازمان دیده بان خود را به تناسب اندام است. این برنامه نیز دوباره طراحی شده است.

نسخه جدید WatchOS همچنین شامل پشتیبانی برای راه های جدید از برخورد با چهره ای که نشان می دهد هنگامی که یک کاربر آسانسور تا سازمان دیده بان خود را. خاص customisations که می توان از طریق پیام و یا ایمیل و همچنین در لینک است که می تواند به اشتراک گذاشته شده بر روی هر پلت فرم های دیگر مانند سایت های رسانه های اجتماعی.

آن را نیز شامل جدید و به روز رسانی چهره و همچنین به عنوان توانایی برای قرار دادن بیش از یک عارضه از هر برنامه بر روی یک پخش.

"ما انرژی مثبت تاثیر دیده بان اپل است که با داشتن مشتریان و هیجان زده به ارائه معنی دار جدید ابزار است که حمایت خود را, سلامت, تناسب اندام و سلامتی" گفت: Jeff Williams, اپل افسر ارشد عامل, در بیانیه ای.

"WatchOS 7 به ارمغان می آورد خواب ردیابی اتوماتیک, شستن دست ها, تشخیص و تمرین جدید انواع همراه با یک راه کاملا جدید برای کشف و استفاده از چهره دیده بان کمک به کاربران ما سالم ماندن فعال و متصل است."

اپل پرده برداری از تغییرات در طول آن WWDC رویداد برگزار شد آنلاین برای اولین بار.

ما را دنبال کنید پوشش زنده این کنفرانس را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن