تاتنهام مقابل آرسنال جریان زندگی: چگونه به تماشای لیگ برتر ثابت آنلاین و تلویزیون امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام در حال میزبانی آرسنال بعد از ظهر امروز در دربی شمال لندن به عنوان دو رقیب نگاه برای پیروزی به برقراری مجدد خود در مسابقه برای اروپا است.

وجود خواهد داشت هیچ هواداران در ورزشگاه برای ایجاد معمول خشن جو به عنوان لیگ برتر همچنان در پشت درهای بسته و آن را نیز فرصتی است که در آن هیچ یک از طرفین کاملا پیدا کردن شیار خود را. اسپرز به خصوص لرزان در این لحظه و در حال حاضر نشستن 10 در جدول پشت برنلی در حالی که آرسنال هشتم با سه برد و یک تساوی از خود گذشته چهار بازی.

دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

45 دقیقه: از آن شده است بسیار رایگان جریان بازی از پایان برای پایان دادن. Lacazette میدارد تا یک کارت زرد از پایین آوردن پایین Celso به عنوان او را تهدید به شکستن زمین.

42 mins: په په دیگر طول می کشد شات فقط از داخل جعبه این زمان. او قرار می دهد توپ را به روی پای چپ و جاسوسان شکاف در بین دو مدافع اما نمی تواند ضرب و شتم Lloris.

39 mins: دیویس آهنگ های په په اجرا در سراسر قسمت جلویی جعبه و په په نگه می دارد بر روی توپ بلند به اندازه کافی به منظور جلب ناپاک. رایگان و پا زدن بین 25-30 متری. بیلبائو بازدید یکی اما نتواند در سمت راست هدف است.

تبلیغات

کارت زرد

36 mins: Serge Aurier میدارد تا یک کارت زرد پس از از دست دادن توپ به Lacazette و لمس بیش از حد قوی در تلاش برای بازیابی آن. کبللس می فرستد و این ضربه آزاد را در جعبه آن می رود مستقیما از بازی.

33 mins: په په یک شات از لبه جعبه, تلاش برای فر توپ را به گوشه پایین و سمت چپ اما او فقط نتواند هدف. این بازی در حال آمدن است همراه خوبی وجود دارد اهداف بیشتر به آمده مطمئنا.

30 دقیقه: تاتنهام برنده شدن در یک گوشه ای از خود را دارند. Lo Celso فر آن را به جعبه اما Mustafi سر آن را دور. توپ می آید به دیویس. او مایل از هدف اما او دریل یکی مارتینز جهش خود را به سمت راست و راهنمایی شات بر روی میره!

تبلیغات

27 mins: Lacazette و په په ترکیب بیش در جناح راست. په په می دهد آن را به Bellerin قرار می دهد که یک صلیب به جعبه. Aurier کردم ممکن است یک لمس به توپ قبل از آن می رود به آرسنال تعلق می گیرد یک گوشه. گوشه ای می آید به جعبه اما تاتنهام مقابله با آن است.

24 mins: Lo Celso اس توپ را در جعبه به عنوان Kane را اجرا می کند. کین شاخه به نوبه خود اما تنها بازدید مارتینز. آفساید پرچم می رود تا در برابر کین بنابراین آن را نمی خواهد که شمارش حتی اگر او به ثمر رساند.

21 mins: دو آتش سریع و اهداف این دربی زنده است! Aurier می فرستد مناسب توپ را در جعبه. این بازدید یک مدافع آرسنال می افتد و برای سیسوکو. سیسوکو در تلاش برای گرفتن توپ از زیر پای خود را اما او قادر نیست به انجام این کار قبل از آرسنال دریافت آن را روشن

تبلیغات

هدف!

19 mins: هدف! تاتنهام 1 – 1 آرسنال – (پسر)

نه برای مدت طولانی. Kolasinac می اندازد David Luiz زیر اتوبوس با یک بسیار ضعیف پاس به عقب به او. David Luiz به توقف و تغییر جهت به عنوان پاس به او می رود گسترده ای پسر ضربه او به توپ آن را به سمت چپ از جعبه و تراشه های آن بیش از مارتینز به تساوی!

هدف!

16 mins: هدف! تاتنهام 0 – 1 آرسنال – (Lacazette)

چه اعتصاب! Aurier طول می کشد توپ بیلبائو و آن را اجرا می کند از خود جعبه. Xhaka شکافهای توپ او و مجموعه Lacazette که دریل یک موشک از خارج از منطقه و در می یابد که از net. آرسنال منجر شود!

15 دقیقه: شانس برای بیلبائو! او می شود به برخی از فضا در مرکز کادر به عنوان توپ در می آید از سمت راست. بیلبائو می رود به ساقه با اولین لمس اما نتواند توپ. می آید به Tierney است که قادر به پیدا کردن یک پیراهن قرمز با صلیب خود را به عقب به میانه.

تبلیغات

12 دقیقه: خوب ذخیره کنید! مارتینز را انکار می کند و هری کین که تلاش می کند به بلند کردن توپ به بالای دروازه بان آرسنال پس از دریافت دوست داشتنی عبور از لوکاس مورا.

9 mins: Tierney آتش سوزی یک صلیب به جعبه اما تاتنهام سر آن را به صورت یک گوشه.

6 mins: فقط یک نقطه از هم جدا دو طرف میز. سیسوکو شلاق یکی دیگر از صلیب به جعبه از اسپرز’ جناح راست. مارتینز ادعا توپ.

تبلیغات

3 دقیقه: مارتینز در تلاش برای عبور توپ به Bellerin اما پسر nips آن ره او قرار می دهد یک صلیب به جعبه اما این پرش را از طریق بدون هیچ گونه خطری برای آرسنال است. توپچی ها شده اند کاملا درهم و برهم است.

لگد کردن

لگد زدن: تاتنهام شروع به سرعت. هری کین جلب David Luiz بر روی توپ و آن مگس ot Lucas Moura. او شاخه های خارج از جعبه و مارتینز به اوایل ذخیره کنید.

این چیست ؟ یک پتانسیل کارت قرمز برای Christian Benteke پس از سوت.

Benteke به نظر می رسد به لگد در یکی از استون ویلا بازیکنان وجود دارد به عنوان یک درگیری پس از تمام وقت است. مارتین Atknison تماس Benteke برای او به ارمغان می آورد و کارت قرمز.

اتکینسون در آنجا ماند و در زمین با همه بازیکنان عنوان تونل به ظاهر در حال انتظار برای یک VAR بررسی… هیچ کلمه ای در تصمیم گیری است.

تبلیغات

گرانیت جاکا می فرستد یک پیام به طرفداران که در حال از دست رفته شمال لندن دربی امروز:

واکنش از ویلا پارک به عنوان آستون ویلا حرکت به 18. تا بعد اگر یکی بزرگ است. تاتنهام را در آرسنال در دربی شمال لندن. در اینجا تیم ها:
 

زمانی که در آن است ؟

تاتنهام مقابل آرسنال لگد کردن ساعت 4.30 بعد از ظهر BST امروز.

چگونه می توانم در تلویزیون و آنلاین ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش لیگ برتر در انگلستان است.

Sky Sports مشترکین می توانید آنلاین از طریق وب سایت و یا جریان از طریق آسمان رفتن برنامه.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا.

اخبار تیم

تاتنهام بدون Dele Alli حکومت با یک مصدومیت همسترینگ. Eric Dier به حالت تعلیق باقی می ماند.

آرسنال هیچ تازه آسیب نگرانی و پس باکاری سانیا باید تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای شروع Nicolas په په یا Bukayo Saka را گسترده است. ادی Nketiah معلق است.

پیش بینی خط-یو پی اس

تاتنهام: Lloris, Aurier, آلدرویرلد, Vertonghen, دیویس, سیسوکو, Lo Celso, چشمک Lamela, کین Son Heung-min

آرسنال: مارتینز Mustafi, لوئیز, Kolasinac, Bellerin, Ceballos Xhaka, Tierney په په, بیلبائو, Lacazette.

پیش بینی

تاتنهام در یک فقیر املا از فرم وجود دارد و به نظر می رسد کمی عشق برای خوزه مورینیو در حالی که باکاری سانیا به نظر می رسد به آرامی حل و فصل در امارات. انتظار توپچی ها به بیرون می آیند در بالای. تاتنهام 1-3 آرسنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>