Survival Condo Doomsday Bunker
زیرزمینی روز قیامت پناهگاه ممکن است لازم باشد برای یک بیماری همه گیر اما زمانی که همه چیز واقعا آمار فن فوق العاده غنی قطعا می خواهید یک محل مانند این. واقع در شمال-مرکزی کانزاس هر واحد در بقا محل سکونت شروع می شود در $1.1 میلیون هستند و در واقع در زیر زمین در یک توقف موشک هسته ای سیلو کامل با تمام امکانات شما می خواهم انتظار از یک آپارتمان لوکس. ساکنان می توانند با استفاده از استخر گرم با اسلاید / آبشار, تفنگ, محدوده, فیلم تئاتر, سالن ورزش, گذرگاه طاقدار, صخره نوردی, دیوار, سونا و حتی یک سگ در پارک. در ادامه مطلب به صورت تصویری, تور, تصاویر اضافی و اطلاعات است.این سابق اطلس موشک سیلو فرود حدود 200 فوت زیرزمینی و ساخته شده است به مقاومت در برابر انفجار هسته ای. آن متشکل از 14-واحد مشاع و می تواند نگه دارید تا 75 نفر را به راحتی و از جمله کارکنان که در سیلو. در ظرفیت کامل با صاحبان و خانواده های آنها وجود دارد خواهد بود در حدود 54 نفر از جمله 17 کودکان در محدوده سنی 3 تا 21. صاحب لری هال است که در حال حاضر در روند تبدیل یک موشک دوم سوله به عظیم لوکس غار زیرزمینی, اما هر واحد در اینجا این است که انتظار می رود به بهانه بین $50-$60 میلیون.

FosPower Emergency Solar Hand Crank Portable Radio, NOAA Weather Radio for Household and Outdoor Emergency with AM/FM, LED Flashlight, Reading Lamp, 2000mAh Power Bank USB Charger and SOS Alarm
FosPower اضطراری خورشیدی میل لنگ و دست های قابل حمل, رادیو, NOAA آب و هوا رادیو برای خانواده و اورژانس با AM/FM چراغ قوه چراغ مطالعه, لامپ 2000mAh پاور بانک شارژر USB و SOS زنگ
  • [2000MAH بانک قدرت را حفظ خواهد کرد دستگاه های صفحه] FosPower اضطراری رادیویی شامل یک 2000mAh قدرت بانک قادر به تامین برق اضطراری برای هر کوچک و قرص و یا تلفن.
  • [3 قدرت منابع قدرت در زمانی که شما به آن نیاز دارید] استفاده اضطراری آب و هوا رادیو 3 منابع قدرت هنگامی که شما نیاز به افزایش قدرت و یا نیاز به شارژ مجدد رادیو. رادیو لنگ اهرم و پانل های خورشیدی هستند که هر دو قادر به بازسازی قدرت کافی برای نگه داشتن رادیو و چراغ و SOS زنگ آماده برای رفتن به زمانی که شما به آن نیاز دارید. AAA باتری اطمینان حاصل شود شما باید قدرت که قادر به بازسازی قدرت.
  • [2 منابع نور همیشه شده] اورژانس لنگ رادیو نیز می تواند نور است. 4 نور چراغ مطالعه و 1W چراغ قوه را فراهم می کند خروجی به اندازه کافی برای نگه داشتن شما و عزیزان خود را از تاریکی در وضعیت های اضطراری است.
  • [NOAA اضطراری آب و هوا پخش دسترسی] رادیو را دقیق دریافت تا دوم اضطراری پیش بینی آب و هوا و اضطراری پخش اخبار از NOAA و AM/FM ایستگاه.
  • [گارانتی مادام العمر محدود] شامل یک گارانتی مادام العمر محدود. لطفا FosPower وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

Survival Condo
Survival Condo
Survival Condo
Survival Condo
Survival Condo

خانواده من راحت تر بودن در اینجا. وجود دارد راه های بیشتری برای انجام در اینجا است که دیگر چیز بزرگ. مردم می توانند با صرف یک یا دو هفته در خانه های خود. شما شروع به گرفتن سه هفته و چهار هفته و آنها شروع به گرفتن خیلی بی حوصله و شما شاهد است که گفت:" مدیر پروژه و صاحب لری هال.

[منبع]