دیوید فینچر ساخته شده Amanda Seyfried فیلم یک صحنه '200' بار

دیوید فینچر است که برای بدنام ساختن او بازیگران فیلم صحنه بارها و بارها – و از آن هیچ تفاوتی با فیلم جدید خود

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

دیوید فینچر است که برای بدنام ساختن او بازیگران فیلم صحنه بارها و بارها – و از آن هیچ تفاوتی با فیلم جدید خود را.

Amanda Seyfried نشان داده است میزان فینچر تلاش برای رسیدن به کمال با Mankbiopic در مورد شهروند کین فیلمنامه هرمان J Mankiewicz (Gary Oldman).

Seyfried شرکت ستاره در Netflix فیلم به عنوان ستاره هالیوود ماریون دیویس و به تازگی گفت: برخورد دهنده آن بود که "سخت ترین [او را] تا کنون کار کرده".

در حالی که فینچر شهرت به عنوان یک دقیق کمال گرا شناخته شده است در صنعت Seyfried این تجربه دست اول – و ادعا می کند که او ساخته شده او شلیک یک صحنه در حدود 200 بار "برای یک هفته تمام".

او همچنین می گوید: او بخشی از یک صحنه که فینچر شات برای پنج روز.

"من بخشی از صحنه های با تن از مردم در آن است و ما آن را برای یک هفته تمام," او گفت:. "من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از طول می کشد ما بود, اما من حدس می زنم 200 شاید. من می تواند اشتباه باشد و می تواند راه است."

او افزود: "Um من می تواند دست کم گرفته توسط پنج روز از یک صحنه زمانی که من یک خط... 'شما فکر می کنم من فقط می توانید استراحت؟' چرا که وجود دارد احتمالا در حدود نه یا 10 زاویه دوربین مختلف است که من در یک نقطه است."

اخیرا فینچر ساخته شده بازیگران Netflix, درام, Mindhunter شلیک یکی نه دقیقه را در مجموع 75 بار.

Mank, که به ضرب گلوله کشته شده است در سیاه و سفید است که انتظار می رود ot وارد در Netflix بکشد بعد از این سال.

Seyfried جدید فیلم شما باید به سمت چپ خواهد شد و در ایالات متحده در 18 ژوئن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب