تام Meighan: Kasabian خواننده گروه واریز باند بیش از مسائل شخصی’

Kasabian خود را اعلام کرده اند خواننده تام Meighan ترک کرده است و گروه است.

اخبار اعلام شد در یک Instagram post آشکار است که نوازنده شده است داشتن “مسائل شخصی”.

“تام Meighan پله از Kasabian با رضایت متقابل” گفت: این بیانیه است.

“تام تلاش کرده است با مسائل شخصی است که تحت تاثیر رفتار خود را برای مدتی و در حال حاضر می خواهد به تمرکز تمام انرژی خود را در گرفتن زندگی خود را در مسیر بازگشت.

“ما نمی خواهد اظهار نظر بیشتر است.”

Meighan, 39, بود, خواننده سرب برای گروه راک شکل گرفته است که در لستر در سال 1997. گروه لذت می برد وسیع موفقیت در 2000s و 2010s با خود آلبوم Kasabian, امپراتوری, غرب رایدر گدا Lunatic Asylum و Velociraptor!, به نام چند.

در سال 2015 یک مصاحبه برای ملی توصیف دیدار خود با Meighan به عنوان “شدید و از کوره در رفته, برخورد شدید اتشی شخصیت”.

در اوایل Kasabian را حرفه ای Meighan به دست آورده شهرت به عنوان یک provocateur. او به خوبی شناخته شده برای خود توهین مانند تماس سکته مغزی را Julian Casablancas “شیک f***ing اسکی باز” و پیت دوهرتی “f***ing ولگرد”.

از سال 2009 تاکنون Meighan ساخته شده است تلاش برای به تن کردن و بحث برانگیز تصویر. در مصاحبه با رکورد روزانه او گفت: “هنگامی که ما منتشر شد اولین آلبوم آن کمک نمی کند در مصاحبه هایی که ما slagged همه خاموش. ما فقط messing در مورد ما با داشتن سرگرم کننده اما هر کس آن را در زمان کمی بیش از حد به طور جدی…

“ما آن را برای اثر اما ما به تصویر کشیده شد, به عنوان هیولا به جای فقط یک دسته از بیابان در یک گروه. آنها به ما خیلی اشتباه است. من پشیمان نیستم هر چیزی که ما گفته بود اما مسخره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>