Kanye غرب می گوید که او انجام داده با تهمت و انکار خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام یک شیرین کاری

Kanye West ظاهرا دیگر پشتیبانی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از اعلام خود پیشنهاد

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

Kanye West ظاهرا دیگر پشتیبانی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از اعلام خود پیشنهاد برای سال 2020 ریاست جمهوری.

صحبت فوربس , مجله, رپر و تهیه کننده گفت که او "با در نظر گرفتن کلاه قرمز کردن با این مصاحبه".

انکار است که اعلام این خبر از برنامه های خود را به اجرا برای رئيس جمهور یک آلبوم شیرین کاری بازاریابی و غرب گفت: ثبت نام برای رای دادن برای اولین بار در این هفته است.

"به نظر می رسد مانند یک ظرف غذا بزرگ به من گفت:" از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. "من نمی خواهم که من گرفتار باد که او را مخفی می کردند در پناهگاه."

بحث بحث برانگیز خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه که میپوشید در عمومی در تعدادی از موارد و غرب گفت: "یکی از دلایل اصلی من عینک کلاه قرمز به عنوان اعتراض به تفکیک آرا در جامعه است. همچنین به غیر از این واقعیت است که من مانند تهمت هتل ها و ساکسیفون در لابی."

با وجود آشکار خود حذف پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن غرب نیز گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن است نزدیک ترین رئیس جمهور ما در سال به اجازه خدا هنوز بخشی از این گفتگو است."

غرب را نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام هفته گذشته در دیدار با گسترده, مسخره, از جمله تعدادی از مشاهیر.

او گفت که اجرای به عنوان یک جمهوری خواه اگر رئیس جمهور قطره و یا به عنوان یک مستقل اگر او نمی کند. غرب هنوز به فایل های مورد نیاز فدرال کاغذ بازی است و خیلی دیر به نظر می رسد در برخی از دولت های رای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب